Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki od 181 do 188 z 188

Temat: Andrebar

  1. #181
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Naprawdę żadną sztuką jest pomóc komuś kto jest już kumaty ..... i nie trzeba mu wszystkiego tłumaczyć od podstaw .
    A podstawy są niezmienne - grubo ponad 90% ogłoszeń aut w POmrocznej z okazją cenową to są nowo-wypicowane auta po "renowacji" " - "wyselekcjonowane" z EU rynku z nową datą wstawienia w ogłoszenie
    . ....owszem są te auta wyselekcjonowane ale tak aby dały przebicie min. 1.5- 2 Tzł za zupełne "paździerze" .....do 3-6tys zł na tzw. "małym wkładzie" to znaczy cofka licznika i pic ogólny .
    a jak to mówią handlarze - barany są po to aby je strzyc !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #182
    3ndrU
    Gość

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Witam,ja także zakupiłem auto od Andrebar w maju 2016 – BMW e46 320d Touring 2003r. Zdecydowałem się na nie po dość długim przeglądaniu ogłoszeń lokalnych – ciężko było znaleźć godny zakupu egzemplarz auta typu kombi z zadowalającym mnie motorem i wyposażeniem, w zakładanym budżecie, mimo że brałem po uwagę kilka marek/modeli. Nie myślałem wcześniej o BMW, ale spełniło wszystkie założone kryteria, a pan Andrzej miał akurat takie na stanie – już sprowadzone. Po przeszło 2 latach eksploatacji jestem nadal zadowolony z zakupu – poza podstawowym serwisem filtrowo-olejowym raz w roku + zakupem nowych opon przed ostatnią zimą samochód służy wiernie, a jedyna awaria jaką przyszło mi usunąć w tym czasie to 1 padnięty wtryskiwacz (wymieniony na używany z pewnego źródła za ~300zł, więc prawie bezboleśnie). Auto zakupiłem w całości w oryginalnym lakierze/szybach itp. itd. i w tak dobrym stanie technicznym, że do dzisiaj nie wymieniałem niczego w układzie hamulcowym czy zawieszeniu (nie wymieniałem też akumulatora ani nawet żadnej żarówki), a samochód nadal przechodzi każdy przegląd bez uwag - zrobiłem do tej pory ~20.000km. Muszę dodać, że pan Andrzej wspomagał mnie również przy pierwszej rejestracji auta w kraju. Jak najbardziej polecam! Andrzej
    Ostatnio edytowane przez 3ndrU ; 25-07-18 o 12:44

  3. #183
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Dzięki za wpis .....ale nie kojarzę o którą BMW 320d chodzi - czy o tę srebrną co była na ori tabl. prosto z HD , którą byliśmy sprawdzić na Komendzie w Zgierzu? czy o tę czarną co siostrzeniec z DE przyjechał?
    W każdym razie w sumie nie ważne - bo ja innych aut jak tych godnych polecenia z pewnego źródła - rokujących na dłuższą bezproblemową eksploatację ( nawet tych starszawych) po prostu jak znam i wiem to je polecam.
    A regularnie serwisowane BMW zawsze odpłaci się przyjemnością z jazdy ......i wbrew opiniom tym co "paździerze" kupili o 3-4Tzł TANIEJ wcale nie są drogie w utrzymaniu - co poniekąd potwierdzasz wpisem.

    Pozostaje mi życzyć Ci tylko dalszej jak najmniej bezproblemowej eksploatacji......choć mniemam, że za 2-3 lata napiszesz ,że tarcze ; klocki i aku niestety musiałeś wymienić
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #184
    PiterG
    Gość

    Oko Odp: Andrebar

    Nie zaglądałem dawno na forum ale kiedy już to zrobiłem nie zapomnę wspomnieć o Andrzeju. Wyjazd po auto z kwietnia 2017 roku. Srebrna Fiesta mk7 z Bamberg. Super kontakt z Andrzejem i szybka decyzja o wyjeździe, święta były tuż tuż. Mimo nieoczekiwanego spotkania kilka godzin przed wyjazdem i małej zmiany dotyczącej personaliów ekipy wszystko zostało zrobione na tip top. Andrzej proszę pozdrowić Chudego. Super gość. Jeśli chodzi o auto oczywiście wszystko się zgadzało. Bez zbędnych niespodzianek jak zawsze profesjonalna robota. Krótko i na temat... Polecam

  5. #185
    3ndrU
    Gość

    Domyślnie Odp: Andrebar

    @Andrebar o tę czarną, Touring, skóra, xenon, 6-biegow.Pozdrawiam!

  6. #186
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Teraz kojarzę - ta czarna to była naprawdę fajna konfiguracja wyposażenia i w super stanie technicznym .
    Cieszy ,że służy .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #187
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Trochę mnie nie było ..... ale w między czasie udało mi się pomóc kilku Naszym .
    W każdym razie przepraszam tych , którym nie pomogłem - ale niestety nie każdemu można pomóc

    PS;
    Łączę się w żałobie po Kris75 ( chciałem to wcześniej napisać - przed 11-IX zza granicy ) ....ale czat był / i jest dla mnie nie do ogarnięcia

    Preferuję bardziej proste sposoby komunikacji .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #188
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    64
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Odświeżam wątek bo i warto..
    W sumie z Andrzejem znam się już od 3 aut.. Ford BMW oraz Mazda..

    Cóż akcja była na Mazdę 6 powyżej 2015 roku w benzynie od 1go właściciela i do końca serwisowana i w sedanie, wymagania były spore a kasa jak zwykle za mała. Szukałem sporo u różnych polecanych handlarzy importerów ale każdy mówi za taką kasę do poniżej 2015 roku i z słabszym wyposażeniem.

    Znalazłem ogłoszenie na mobilede i szybki telefon po 20 godzinie do Andrzeja i już na drugi dzień Andrzej ogarniał telefony i wyjazd po Mazdę. Kolejny dzień i Andrzej był przy samochodzie i ustalania telefoniczne. Lekkie odpryski lekko przytarty próg no i nie Sedan (to już wiedziałem z ogloszenia ��) wszystko inne pasi. Decyzja bierzemy.. Laweta się zepsuła więc Mazda wrócił do PL a ja już z samego rana byłem na placu u Andrzeja.

    Cóż mogę napisać, książkowo i wszystko jasno jak zawsze..

    PS. Jeździ jak milion dolarów i wygląda jak milion dolarów hehe. Próg zrobiony przed zimą odpryski farbka zamazane. Oleje zmienione i pasek aaa i opony i leje i jeżdżę od listopada tj. 5 tys km.

    Pozdrawiam i wielka Piona!

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •