Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 188

Temat: Andrebar

  1. #46
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A nie była to biała?
    Jakoś mi utkwiła, że to biała była

  2. #47
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Odgrzeb w archiwum - sprzedam ,,,,,,,, porównaj - bo może ktoś gdzieś po drodze przemalował
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #48
    alannissimo
    Gość

    Domyślnie

    Z Andrebarem miałem wyjątkową przyjemność dwukrotnie. Ponad rok temu sprowadził mi 12-letnią Hondę Civic (moje pierwsze auto), a kilka dni temu rodzice kupili od niego Renault Scenic.

    W obu przypadkach jakość usługi na poziomie Weltklasse. Jakość samych aut też powyżej oczekiwań.
    Honda jak dotychczas plasuje się dosłownie w kategorii "tylko lać i jeździć".
    Mój mechanik podczas ostatniego "przedwakacyjnego" przeglądu stwierdził dosadnie bym się od tego samochodu "odp****ł" i przestał z nim przyjeżdżać przez najbliższe 5 lat, bo on nie ma w nim co robić.

    Gorąco polecam.

  4. #49
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Sprawa generalnie jest naprawdę prosta - jak kupisz nawet starszawe auto w Niemczech ( które jest systematycznie serwisowane i posiada raporty z TUV ) za jakąś tam w miarę normalną cenę od właściciela lub innego niekombinującego sprzedawcy to jeździsz i jeździsz .
    Nie pamiętam ile miała Honda nekulane km ale Scenic to był rarytasik w tym roczniku i cenie z przeb 110tys km. !

    Ciekawe jak kol. -ryhu- sprawuje się "zabytkowy" Hyundai w automacie ?
    czy inne auta, które razem z zainteresowanymi braliśmy .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #50
    ryhu
    Gość

    Domyślnie

    a dziekuje wszystko ok
    hyundai zasuwa codziennie jak ta lala 40 tys. za nami
    zrobiłem "zestaw startowy"
    założyłem gaz
    2 serwisy co 20 tysiecy z jakimiś pierdółkami
    "hammerajtem" maże jakieś pryszcze rdzy nad nadkolach i do przodu
    nikt tego nie ukradnie, OC za grosze, gaz po 2,18
    mam zamiar nim jeździć do końca... Jego końca
    także jeszcze raz dziekuje Andrzej i pozdrawiam

  6. #51
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja też dziękuję za tak szybką odpowiedź i pozdrawiam przede wszystkim ( chyba ) użytkowniczkę tego auta oraz Ciebie i Tatę .

    Mam nadzieję , że to jedyny "Hu...i w rodzinie" , któremu warto nalać posmarować i nie szczekając czy wypominając spełnia swoje zadanie

    Zajeździj "Hu....ia" a jak odmówi współpracy to daj znać , kiedy i z jakiego powodu .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #52
    mgrom
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Ja również skorzystałem z pomocy Andrebar'a. Nie trafiłem do niego przez forum, a przez jego www. Oczywiście będąc z początku nieufnym wyszukałem go w necie i trafiłem dokładnie na ten wątek forum.
    Cóż, tyle pozytywnych opinii, więc postanowiłem dać sobie i jemu szansę

    niedziela około 19:00 - Pierwszy kontakt, wysłałem spisane "potrzeby"
    poniedziałek: Andrzej odesłał link z ofertami, ja odesłałem swoją propozycję, telefon do Niemca
    środa: Wyjazd
    czwartek: Niemcowi nie pasowało wcześniej - Odbiór auta i powrót

    Gadane to Andrzej ma ale przynajmniej nie jechało się jak w trumnie na pogrzeb

    Sprowadzone auto to: Ford Focus mk2 kombi 2.0 z 2007 roku. "Pierwszy" właściciel (najpierw firma - ale on kierowca, a potem odkupił od firmy). Od zeszłego roku niejeżdżone.
    W zestawie:
    - Navi
    - klimatronik
    - tempomat
    - zamontowany zestaw głośnomówiący BURY (nawet telefon nokii dostałem), muszę tylko wymienić złącze żeby pasowało do mojego telefonu
    - 2 komplety kół: zima na stalowych, lato na stalowych z prześwitami + kołpaki (wyglądają jak aluski)
    - akumulator nówka, stary w zestawie
    - 200.000km przebiegu

    Andrzej zaczął badać lakier, no i w kilku miejscach wyszły jakieś drobiazgi. Wtedy właściciel przyniósł teczkę ze zdjęciami sprzed renowacji. Generalnie wszystko się zgadzało, miał lekkie przerysowania + naklejka na klapie bagażnika, wszystko zostało odmalowane.
    Za to wnętrze pojazdu... wygląda jakby miał maksymalnie 2 lata, wszystko czyste, drobne wręcz niezauważalne otarcia.

    Auto było wystawione za 4500€, Andrzej zszedł do 4300€.

    Wracałem sam do Warszawy (750km). Po niemiecki autostradach 180km/h, respektując miejscowe ograniczenia, później polskie autostrady 140km/h (ustawione na tempomacie). Jechałem na zimówkach z kompletem letnich w bagażniku: spalanie 6.1l/100km.

    Wczoraj zrobiłem przegląd - czysto.

    Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. Mogę każdemu polecić Andrzeja i na pewno to zrobię jeżeli usłyszę, że ktoś chce sprowadzić sobie auto.

    Andrzej, jeszcze raz bardzo dziękuję pomoc

  8. #53
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzięki Marcin .....istotna sprawa to taka ,że Pan inżynier ( sprzedający) dobrze władał angielskim i mogliście sobie swobodnie pokonwersować a co do ceny to Sam widziałeś ,że praktycznie była 4500FP i nic tu za wiele zrobić się nie dało ....ale tablice "zjazdowe" wyszły Cię taniej no i wiesz gdzie za dwa lata zadzwonić po BMW 3 w dieslu

    Miło było poznać ....szerokości i bezproblemowej eksploatacji Foczki życzę.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #54
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    no i Andrzej ma dojscie do bardzo dobrej kaszanki ;-)

  10. #55
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Daniel - podobno producent "tej" kaszanki chwali się tym , że pewnemu czarnoskóremu tak smakowała ,że nawet nie zauważył jak podczas konsumpcji własną rękę sobie do łokcia opier*
    Ostatnio edytowane przez Legato ; 25-07-13 o 08:30 Powód: Wulgaryzm !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #56
    Dorinda
    Gość

    Domyślnie

    Ja również chciałabym się dołączyć do serdecznych podziękowań w stronę Andrzeja.
    Po kilkumiesięcznych (raczej mało owocnych, a przede wszystkim naiwnych, co dało się zauważyć na forum;/) poszukiwaniach auta dla siebie, kolega ryhu (i tu szczere ukłony w jego stronę) skontaktował mnie z Andrebarem. W wyniku tego po jakiś 3-4 dniach miałam swojego Peugeota 1007 z 2005 r. z przebiegiem 76 tys. pod domem;D. I tu uwaga, Andrzej na tyle mi zaufał, że nie zapłaciłam żadnego zadatku przed dostarczeniem samochodu. Poza tym, nie dość, że przyprowadził mi samochód pod dom, to jeszcze pojechał ze mną na pierwszy przegląd techniczny oraz poinstruował, jakie papiery, gdzie i w jakiej kolejności załatwić, co bym od razu mogła nim jeździć.
    Auto oczywiście, jak to u Andrzeja, w stanie bez zarzutu (3 ryski, które ciężko jest nawet zauważyć )i posiada wszelkie możliwe papiery – czyli tzw. igiełka :P
    A teraz najważniejsze – w auto, poza oczywistymi kosztami zarejestrowania samochodu sprowadzanego z zagranicy, zainwestowałam od momentu kupna zaledwie 4 zł (żarówka się przepaliła;P). Samochód był 4tys. km po dużym przeglądzie w Niemczech. Jeżdżę nim od października i póki co sprawuje się bez zarzutu (i oby tak zostało!!!).
    Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane zaufanie oraz pomoc;D

  12. #57
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    To i ja odświeżę. We wrześniu Andre ponownie poratował mnie dobrym autem. Siostrzeniec poszukiwał 1 samochodu "dla studenta", że klient był bardzo konkretny to całą sprawę zamknęliśmy w przeciągu 1 tygodnia. I tak o to stał się posiadaczem Renault Clio 2004 1.2 benzyna od 1 właściciela w DE. Co tu więcej pisać, auto jeździ na razie 2 miesiąc a zainteresowanemu nie schodzi banan z mordki.

    Są osoby, na które w przypadku ciężkich i średnio opłacalnych tematów (auta do 10 czy 20 tys) zawsze można liczyć i Andrzej jest właśnie taką osobą. Podstawa to konkretne wymagania i zaufanie (a tego przeważnie kupującym brakuje). Tak więc jeszcze raz polecam.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 05-12-13 o 10:57
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  13. #58
    wlodek_j
    Gość

    Domyślnie

    Ja również dziękuję Andrzejowi bo razem z nim byłem w Niemczech po VW-T4 przeszklonego busa - nawet nie szukałem po ogłoszeniach jak i okolicznych komisach (choć nie ukrywam przejrzałem oferty).
    Kierowałem się tym iż wcześniej mój Ojciec przy zmianie auta korzystał z jego usług wiec i ja poszedłem zapytać pogadać.
    No ale ja jestem młodszy i bardziej nieufny więc wolałem razem pojechać i bezpośrednio być przy zakupie bo długo odkładałem na ten cel pieniądze.
    W sumie przynajmniej wiem co mam, bezpośrednio kupiłem od właściciela i razem byliśmy w tamtejszym Urzędzie aby właściciel wyrejestrował auto bo go cały czas używał a ja pobrałem numery na wyjazd.
    Auto miało udokumentowany przebieg ponad 240Tkm. teraz już ma 265 i oprócz przekaźnika świec żarowych i wymian oleju nic sie z nim nie dzieje (odpukać).
    Tak jak z Andrzejem w Niemczech chciałbym kiedyś kupować w Polsce - bez ściem, przekrętów na przebiegu czy blacharskich sztuczek magików palnika.
    Osobiście polecam.

  14. #59
    r2d2
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym również podpisać się pod dobrą opinią Andrzeja. Z natury jestem osobą nieufną, więc trudno mi było powierzyć komuś pomoc przy zakupie pierwszego samochodu. Dzięki temu forum przekonałem się do usług Andrzeja, z czego dziś jestem bardzo zadowolony (tu podziękowania dla założycieli forum i wszystkich tych, którzy wcześniej wpisali się w tym wątku).

    A teraz do rzeczy. Ponieważ o samochodach nie wiem prawie nic (poza tym, że potrafię jeździć tymi, na które wystarczy prawo jazdy B), potrzebowałem kogoś, kto doradzi mi sensownych producentów, modele i silniki. Wiem, że internet jest pełen opinii, jednak wiele z nich jest sprzecznych, a także popartych pojedynczymi doświadczeniami, a nie statystyką. Andrzej poświęcił sporo czasu, aby dopasować coś do moich potrzeb i jak się później okazało, trafił w dziesiątkę. Zorganizował jednodniowy wyjazd do Niemiec i mogłem wracać moim nowym autem :-) Na miejscu Andrzej sprawdził papiery auta, lakier, ogólny stan oraz właściwości jezdne.

    Może komuś przyda się również informacja o aucie. Szukaliśmy dla mnie pierwszego samochodu, którym będę mógł wygodnie poruszać się z żoną i z dzieckiem, które za chwilę się urodzi. Samochód musiał mieć rozsądnie duży bagażnik (żeby nie rozkręcać wózka przy wkładaniu), być możliwie wygodny i bezpieczny. Ponieważ planuję przebiegi w okolicach 5000 km rocznie, spalanie nie było (bardzo) istotne. Za to niskie koszty ewentualnych napraw były brane pod uwagę. Wybór (z którego, jak pisałem wcześniej, jestem bardzo zadowolony) padł na Forda Fusiona. Rocznik 2004 (rejestracja w 2005), 116k km, 1.4 w benzynie, 4 poduchy, podgrzewana przednia szyba i 2 komplety opon. Bez żadnych zbędnych bajerów, może poza odtwarzaczem CD, którego pewnie nigdy nie użyję Całkowity koszt zakupu, sprowadzenia, rejestracji i wymiany rozrządu (wszystko poza rozrządem i pompą było spoko) wyniósł 16k pln. Autko jest w świetnym stanie, więc mam nadzieję, że jeszcze długo posłuży.

    Podsumowując, dziękuję i pozdrawiam: Andrzeja, założycieli forum oraz osoby piszące w tym wątku (bo przekonały mnie do Andrzeja).

    Paweł

  15. #60
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dziękuję za wpisy - miło mi oraz cieszy fakt że mogłem pomóc jak i mam nadzieję , że auta posłużą Wam jeszcze dłuuugo.

    Co do ceny końcowej Fusiona to pewnie wpływ na nią miał również tzw. "pakiet startowy" wykonany w PL przez Pawła jak i wpisana pełna zapłacona kwota 2600e - auto od 1go wł ( jeszcze na starym Briefie ) z pełną dokum.

    W sumie pociesza fakt iż sporo młodych ludzi nie chce tracić czasu i złudnie niekiedy "zaoszczędzonych" pieniędzy jeżdżąc za CCC z POmrocznych portali ...... każdy kij ma dwa końce - a gdzie jego początek to kij raczy wiedzieć ?

    Ja niestety nie potrafię pomóc zaślepionym cenami + "przebieg" + opis + fotki + "gwarancje" ,,,,,,,,, ..... w myśl powiedzenia ,że lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •