Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 188

Temat: Andrebar

  1. #31
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    okropnie brzydkie autko kupil
    Spoko, ja się tym nie przejmuję, Jak wsiadam to je z zewnątrz nie widzę ale za to widzę furę miejsca w środku no i na większość osobówek patrzymy z góry .

    Jesteśmy z nego baardzo zadowoleni - oprócz tego że powinien tam być silnik co najmniej 2.0 to wad ma mało.

    BeEmek, Audi VW i innych jest wiele ale posiadacze Multipli zawsze się pozdrawiają jak się spotykają na drodze
    To jest na prawdę to

    Poza tym to to co pisze Carl23 to święta prawda

    Pozdrówka

  2. #32
    Eustachy
    Gość

    Domyślnie

    Polecam również Pana Andrzeja alias andre! (wersalka jak marzenie , dziękuję także Krisowi za wskazówki.
    Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś uda nam się spokojnie usiąść i napić się "frugo".

    Pozdrawiam serdecznie.

    Edyta: oczywiście cegiełka dla forum.
    Ostatnio edytowane przez Eustachy ; 30-04-12 o 21:56

  3. #33
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja również dziękuję Łukaszu za bardzo rzeczową współpracę a w szczególności za deklarację bądź już ofiarowaną "cegiełkę" .....o której to Sam pomyślałeś - jako jeden z naprawdę niewielu .

    pozdrów żonę i córeczkę
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #34
    grant3
    Gość

    Domyślnie

    Andrzeju prośba o kontakt, nie mogę wysłać PM bo nie mam wystarczającej ilości wiadomości. Mail - [email protected]
    Adam Wieluń - Signum.

  5. #35
    kkriss
    Gość

    Domyślnie

    Stanowczo POLECAM, bałem się na początku jak cholera - wydam kasę i nic nie kupie, ablo będzie ściemniał, ze to nie bite tylko coś tam itp. Ale kurcze wybrał ogłoszenie dowiedział się co i jak, no to jedziemy, ale coś go tknęło i jeszcze posiedział i poszukał. Znalazł coś po drodze, wygląda lepiej, cena minimalnie droższa. No i dobrze, warto mieć coś w zanadrzu, ale, że trochę nowszy to zaczynamy od niego. Rano 7:00 łeb boli bo pogoda pochmurna i mało się spało, ale idziemy do autka, bo nie do końca plac ogrodzony. On miernik w dłoń, ja swój (no bo może mieć lewy, a ja swój wiem co mam... tak myślałem, wcześniej). Oglądamy z zewnątrz, kurcze nic..., szukam i szukam - bo w polsce to w 2,3 miejscach miernik i widać, że było coś robione - a tu nic. Szyby, opony. Ale się wkurzyłem - muszę kupić. Do niczego się nie można przyczepić, brrr :-). No ale dobra przychodzi gość z komisu i już jeden leci, a tu kicha auto nie chce odpalić (no ale dobra, stoi, nie jeździ akumulator padł).
    Niemiec otwiera klape- OO, nie ma akumulatora, mówie mu (przez andrzeja), że jest z tyłu, ale tam też będzie trudno podłączyć starter. Niemcy mają problem, coś kombinują, ale jak koń pod góre. Ok dobrze, że wcześniej z takim autem w polsce był podobny problem i widziałem jak goście z ASO podłączali klemy do "akumulatora", z przodu w Priusie jest po prostu ukryta śróba z oznaczeniem + (choć w polsce był bity z wielu stron). Ok znaleźliśmy co i jak, odpaliło, krótka jazda, rozpędzienie do 150 na autobanie, kurcze znów do niczego się nie można przyczepić.

    Ogólnie teraz nie mam czasu, ale autko, piękne, nie bite, wiadomy przebieg - wydruki z TUW itp, ktoś by powiedział, ze wózek ma 2-3 lata to bym uwierzył.
    Kupiłem Toyota Prius 2005 r. wersja exclusive.

    Andrzej zasłużył na swój zarobek, Bardzo go Polecam. Będzie chwila czasu to postaram się opisywać historię swojego auta, od wyjazdu, po rejestrację (jestem w trakcie), po użytkowanie.
    Ogólnie w życiu nie byłem bardziej zadowolony ze swojego auta.

    UWAGA - Andrzej sporo gada i zagadać może :-) Choć ciekawe rzeczy mówi i warto posłuchać. Ja trochę żałuje, że już z nim w najbliższym czasie nie pojadę. Bo autko piękne i powinno wile lat pojeździć, więc nie będzie potrzby zmieniać.

    PS. Gdzieś na forum można opisywać historie swojego autka?

  6. #36
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Hehe, to gratki, pierwsza hybryda na forum
    Opisz swoje wrażenia tutaj:
    http://bez-wypadkowe.net/forumdispla...ty-naszych-aut
    na pewno wiele osób jest ciekawych co zacz.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #37
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzięki Krzysztofie za dobre słowo ...pozdrów Tatę bo gdyby chciał swoje auto wymieniać to będzie okazja się jeszcze spotkać ( chyba, że Ojca samego z nami puścisz )
    Fakt Prius to ciekawe auto i przestronne - no i te spalanie przy tej bryle auta powala - przy 130-150km/h w Bolesławcu na Orlenie po przejechaniu ok 500km komputer w Krzyśka aucie wskazał 5,1 litr / 100km ( a w mieście ponoć to ustrojstwo pali jeszcze mniej 4-4.5 l /100km )

    ...jeśli coś przekłamałem to popraw - wielbicielu Priusa
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #38
    kkriss
    Gość

    Domyślnie

    komputer pokazał 6 i coś na 100, a po tankowaniu do pełna i przeliczeniu wyszło 5,1, coś komp zawyżył nieźle. Ojciec tak, choć nie szybko bo brat się żeni zaraz i kasę musi dorzucić. Ale mówił, że jak będzie mógł sobie pozwolic to sie odezwie, a wtedy z chęcią się przejadę, było naprawdę fajnie.

  9. #39
    saperos
    Gość

    Domyślnie

    Chciałem napisać parę słów o Andrzeju, ponieważ również miałem przyjemność korzystać z jego usług. Oczywiście, jak poprzednicy również polecam! Człowiek szczery, rzeczowy i zdecydowanie znający się na swoim fachu. Kupione autko ma wszelakie możliwe papiery, książka serwisowa potwierdzona przeze mnie osobiście w niemieckim ASO... Z początku wszystko wyglądało tak dobrze, że aż nabrałem podejrzeń, że jest za pięknie ) Ale tak po prostu pracuje Andrzej - wszystko szczerze powie i to w szczegółach.

    Autko jakiego stałem się właścicielem to Skoda Octavia 1 z 99', ale wierzcie czy nie wygląda jak 4-5 letni samochód...

    Pozdrawiam z tego miejsca Andrzeja i jeszcze raz dziękuję za pomoc!

    Kuba

  10. #40
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Wszystko adekwatne do ceny. Napisz ile zapłaciłeś za Octavię I z 99r, bo większość szuka takich samochodów za 5tys zł
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #41
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja Ci -Tradi- odpowiem - w Łodzi pod domem ta Skoda od 1go wł ( naprawdę doktora ) w fabrycznym oryginale kosztowała Kubę 9200zł + opłaty i rejestr.

    Auto w 1ej wersji było wyszukane i zarezerwowane dla zupełnie innej osoby , która jak to się niestety często zdarza podeszła do tematu jak pies do jeża
    pewnie po analizie cen na alegroOtomoto gdzie jak wiadomo podobne są z mniejszym przebiegiem tańsze i niekiedy nawet z GAZEM !!

    Wiadomo ,że w tym roczniku to już tylko stan auta odgrywa decydującą rolą przy podejmowaniu decyzji o kupnie .......choć dla większości nadal jest i będzie najważniejsza niska CENA i jak najmłodszy rocznik.

    Jak kolega -saperos- będzie miał życzenie to niech wklei kilka fotek dla potomnych w odpowiednim dziale jak wygląda niepicowany 14-to letni oryginał z 1ej ręki .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #42
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    No, to normalna cena, a wiekszosc szuka w 10tys zl roczniki z 2002-2003r w 1.9TDI z przebiegiem 150tys km
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  13. #43
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Aa - to ta biała 2.0i?
    Kurcze, znajomemu mówiłem o niej, ale stwierdził właśnie, że drogo.
    Popukałem się w głowę i powiedziałem, żeby coś kupił.
    Nooo, i kupił. Astrę III za ... uwaga... ttrtrtrtrtrtrtrtrtrtr (werble)... uwaga... 12.900.
    Zgłupiałem.

    Astrę III. Motor 1.4i 16v, bez klimy.
    Miałem lekki opad szczęki.
    No ale, na razie Astra stoi u mechanika, bo coś silnik nie odpala...

  14. #44
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Kris, znajomy musi miec wasa i nosic kamizelke

  15. #45
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Krzyś- troszkę nie łapię ....-saperos- ma i owszem 2.0i 8v 116PS ale granatowy metalic 5d htb .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •