Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 188

Temat: Andrebar

  1. #16
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    kolego z ciekawosci (moze byc na pw) ile wyniosl koszt takiego signum na gotowo?

  2. #17
    grant3
    Gość

    Domyślnie

    Hej,
    koszt zakupu 8,5k euro + cło 1130zł + rejestracja 760zł + urząd skarbowy 160zł + to co zapłaciłem Andrzejowi. Szczerze tak dokładnie nie liczyłem ale około 36-37 tyś zł. Sorry pomyliłem się z rocznikiem auto z 2007 z przebiegiem 191tyś, kupione z salonu Opla miało jeszcze 12 miesięczną gwarancję.
    Ostatnio edytowane przez grant3 ; 08-12-10 o 22:31 Powód: Pomyłka w opisie

  3. #18
    norbkuc
    Gość

    Domyślnie

    chciałem również podzielić się z resztą osób z forum i szczerze podziękować Andrzejowi. Żona dostała po jego poszukiwaniach w DE Forda Mondeo rocznik 97 Jest bardzo zadowolona, auto pomimo swego wieku dzielnie służy.Auto jest u nas w rodzinie już 1.5 roku i sam fakt iż w zasadzie poza eksploatacyjnymi rzeczami nie trzeba było nic dokładać dobrze świadczy o podejściu Andrzeja do tematu sprowadzania aut nawet tak wiekowych by się zdawało.
    pozdrawiam

  4. #19
    wiesiek
    Gość

    Domyślnie

    Witam polecam Andrzeja to super gość sprowadził dla mnie mazdę premacy autko super bezawaryjne zrobiłem 12 000km i jest ok pozdrawiam Wiesiek

  5. #20
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Witam widziałem Wieśka mazdę premacy jest super ok zrobił mnóstwo kilometrów pozdrawiam czółko świetny kolo z Wieśka pozdrawiam Tadek.
    (Gdybym jakimś cudem to nie ta mazda i nie premacy i nie Wiesiek to wiecie ja sorry co złego to nie ja znowu pozdrawiam.)

    ps.
    przetrzeźwiałem:
    Dzięki Wiesiu za kolejną pozytywną opinię!
    W kolegi Andrebara imieniu, swoim własnym i innych użytkowników — tego zacnego forum.

    Ostatnio edytowane przez PathLiner ; 12-02-11 o 19:20

  6. #21
    Jaszczomp
    Gość

    Domyślnie

    Sorry za OT, ale powyższy post na trzeźwo chyba nie był pisany.

  7. #22
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzięki Wiesiek za pamieć - pozdrawiam Ustroń mam nadzieje ,że Vitara też służy koledze.(Zbyszkowi)

    Ps;
    Nie mam wpływu na zamieszczane tu wpisy ...oraz jak kto je odbiera ....NIE INSTRUUJE jak mają wyglądać lub co zawierać !
    Nikogo o NIE nie proszę .....a wręcz przeciwnie.
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 12-02-11 o 18:05 Powód: imię kolegi Wieśka
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #23
    Emptyhuman
    Gość

    Domyślnie

    Co tu dużo pisać
    Wszystko ładnie szybko i przyjemnie .
    Zdjęcia dorzucę za tydzień jak go umyję ^^

    Samochód Subaru Forester 2006 )

    Pozdrawiam i polecam

  9. #24
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Od siebie dodam , że zawsze jest dużo łatwiej pomóc w zakupie auta osobom z odrobiną zaufania ( do "wyszukiwacza" ) bądź z polecenia , właśnie takim , które są otwarte na sugestie i podpowiedzi jak Ci co powyższe wpisy poczynili - dzięki .

    Generalnie to KAŻDY chce kupić DOBRZE ale w miarę - "nieprzepłacając" .....i tu jest potrzebne zaufanie - bo w większości od szybkości podjętej decyzji zależy pomyślny zakup gdy inne podobne oferty "nęcą " ceną czy EZ ( pierwszą rejestracją) .....

    Aha trzeba wspomnieć o oryginalnym fabrycznym LPG ......w POmrocznej uczciwie nie "przeskoczysz" wymagań do rejestracji ....potrzebny atest butli - nawet tej włożonej fabrycznie i produkowanej w Polsce z ważnym zagranicznym atestem - szkoda słów .......już się wstydzę za drogi na Euro ....a co tam taka butla
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #25
    Emptyhuman
    Gość

    Domyślnie

    Miałem wstawić zdjęcie zakupu to wstawię :-)
    Wszystkie formalności co do dokumentów (tablice ,etc) zakończone w piątek 17.06.. :O

    Zdjęcia





    Pozdrawiam !




    -----
    Aaa pod maską zadziwiła mnie duża ilość kociej sierści..Czyżby Pani z Niemiec kładła kota pod maską ;d ?
    Ostatnio edytowane przez Emptyhuman ; 19-06-11 o 21:54

  11. #26
    bikeluq
    Gość

    Domyślnie

    Witam, czy Pan Andrzej nadal pomaga w zakupie aut z niemiec ? Pytam ponieważ właśnie noszę się z zamiarem zakupu czterech kółek i chciałbym skorzystać z usług Pana Andrzeja.
    Pozdrawiam.

  12. #27
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tak pomaga możesz się z nim kontaktować przez PW lub przez jego stronę http://www.andrebar.nazwa.pl/

  13. #28
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Aha trzeba wspomnieć o oryginalnym fabrycznym LPG ......w POmrocznej uczciwie nie "przeskoczysz" wymagań do rejestracji ....potrzebny atest butli - nawet tej włożonej fabrycznie i produkowanej w Polsce z ważnym zagranicznym atestem - szkoda słów
    Fakt.
    Kupiona w DE przez Ciebie Andrzeju dla mnie Multipla z fabrycznym CNG doświadczyła mnie w tej materii.
    Do rejestracji wymagana jest homologacja butli. W przypdaku Multipli jest to firma FABER.

    Jak dostałem papiery to jeden inspektor TDT z Jasła powiedział, że to nie wystarczy i trzeba zdemontować instalację.
    Drugi (tym razem jakiś główny inspektor z Krakowa) powiedział, że wszystkie papiery są ok. Wystarczyło wyłożyć 350zł.

    Papiery na CNG wydane przez TDT są ważne na 3 lata a koszt następnych badań to 80zł * 3 butle.
    Całe szczęście, że butle Fabera mają dopuszczenie na 20 lat bo koszt ich wymiany to coś ok 1700zł/szt.

    Reasumując:
    Sprowadzając auto z jakąśtam instalacją czy to CNG czy LPG należy upewnić się jakiej to firmy i czy można uzyskać w PL homologację a tym samym zostawić instalację w aucie.
    W przypadku butli CNG należało by upewnić się co do roku produkcji.
    Np. w moim przypadku auto jest z 2001 ale butle są z 2009.

    Pozdrawiam

  14. #29
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Panie admin, nie chce byc wredny...

    ales pan okropnie brzydkie autko kupil

  15. #30
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Gadają Ci co nie mieli i nie jeździli Wygląd-kwestia gustu, Lara Kroft to nie jest, ale funkcjonalność, cena zakupu,brak zainteresowania ********stwa,obszerność wnętrza-deklasuje wiele aut w tych widełkach. Poliftowa wygląda już całkiem normalnie.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •