Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 78910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 188

Temat: Andrebar

  1. #151
    miken1818
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Panie Andrzeju proszę o kontakt na e-mail [email protected]. Poszukuję auta i mam nadzieję, że z Pana pomocą uda się coś konkretnego znaleźć.

  2. #152
    crst
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    Z Andrzejem miałem przyjemność wybrać się do Niemiec po wstępnie zarezerwowane BMW e90. Znalezione przeze mnie ogłoszenie podesłałem Andrzejowi, który skontaktował się ze sprzedawcą i dopytał co trzeba. Szybka decyzja o wieczornym wyjeździe i następnego dnia z samego rana jesteśmy na miejscu. Po drodze jeszcze zakup eurasów w kantorze bardzo dobrze znanym Andrzejowi... Co do auta nie było żadnych zastrzeżeń, oczywiście przemierzone miernikiem i można było decydować się na zakup. Od razu udaliśmy się do urzędu gdzie dopełniliśmy pozostałe formalności (wyrejestrowanie, zakup tablic...) i tego samego dnia wieczorem byłem już w domu. Z czystym sumieniem polecam Andrzeja, posiada ogromne doświadczenie i przede wszystkim zna się gość na rzeczy
    Pozdrawiam!

  3. #153
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    lis 2014
    Skąd
    Lublin
    Postów
    6
    Podziękowano Thanks Given 
    3
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Ja również dołączam do osób polecających Pana Andrzeja. Dwa lata temu kupiłem od niego już sprowadzoną Mazdę 3.
    Samochód bezpośrednio przed transakcją został sprawdzony na stacji diagnostycznej. Transakcja przebiegła bardzo szybko i tego samego dnia miałem juz samochód kilkaset kilometrów dalej, pod swoim oknem (z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić znajomego Pana Andrzeja, który podjął się transportu).
    Auto spisuje się bez zarzutu. Przejeżdżone 26 tysięcy km i jedyne naprawy jakie były to wymiana wahacza (ale to było wiadomo przy zakupie) oraz żarówek i akumulatora (po 1,5 roku).
    Także nie musze chyba dodawać, że jestem bardzo zadowolony z zakupu.

    W związku z tym, jeżeli ktoś szuka auta, to serdecznie polecam skorzystać z usług Pana Andrzeja.

    Pozdrawiam

  4. #154
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -crst- już chyba wiesz czemu czasem niemiaszki zabierają swoje numery rejestracyjne oraz jak traktują potencjalnego nabywcę .
    Dzięki za pamięć i miło było poznać .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #155
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2017
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    47
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Andrebar - fenomen

    Witam,

    Po długich i żmudnych poszukiwaniach auta co w naszym pięknym kraju jest sprawą wręcz niemożliwą do zrealizowania, zakupiłem swój samochód Astra J 2011 1,4T 140KM, dzięki osobie Andrebar która w dzisiejszych czasach jest fenomenem jeśli chodzi o sprowadzanie doradzanie i kontakt. Do Andrebara trafiłem po 2 miesiącach szukania auta, na co straciłem dużo nerwów, kasy itp. aha najważniejsze trafiłem do Andrzeja dzięki forum bez-wypadkowe za co dziękuję i szczególne słowa podziękowania dla Tytana. Andrzej - Andrebar już po pierwszych kilku mailach i telefonach wzbudził moje zainteresowanie i nabyłem do niego pełnego zaufania. Chciałbym nadmienić iż byłem klientem wymagającym i ograniczonym budżetowo a wymagania przewyższały budżet, ale i tutaj Andrzej okazał się bardzo cierpliwą osobą (ja bym sobie podarował takiego klienta), po 2 tygodniach poszukiwań udało się zarezerwować auto i wyruszyć po nie, wszystko odbyło się profesjonalnie, autem wróciłem do domu i dzisiaj się nim cieszę. Zatem jeśli ktoś szuka auta pewnego z 1 ręki i ma dość tzw igieł na otomoto czy innym portalu to tylko Andrzej. Jeśli nasuwają Ci się pytania poniższe to przedstawiam moje przemyślenia:
    Nie znam go ??- To poznasz bardzo szybko i zaufasz jeszcze szybciej.
    Czy zna się na tym co robi - ręczę głową że tak, profesjonalista a co najważniejsze On to lubi!!!
    Wyprawa do Niemiec ( z pieniędzmi) z osobą którą się nie zna - Nie ma obaw,to nie wycieczka do lasu tylko po wymarzone auto!!!
    Czy warto - chcesz Polską igłę z lawety (a widziałem po drodze te igły) odp jest jasna.
    Mam daleko do Łodzi - Ja też miałem wszystko da się załatwić.
    Rozpisałem się trochę ale musiałem bo Andrzej zasługuje na szacunek i szerszy opis.
    Dzięki Administratorom za to co tu robicie, Andrzej jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc, wszystkim życzę tak bezproblemowego kupienia samochodu a to możliwe na pewno z Andrzejem.

    Szerokości wszystkim

  6. #156
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nieee no weź Tomku bo mocno przesadziłeś ....choć rozumiem , że po obejrzeniu ok. 8-iu Astr w PL i też m.in. od "polecanych" importerów mogłeś stracić obok $$$ również zaufanie do innych .
    Ja Ci tylko pokazałem ,że można i nie święci garnki lepią

    Żaden - fenomen tylko po prostu znajomość tamtejszego rynku.

    Zawsze staram się doradzić i wybrać "najmniejsze zło " w zakładanym budżecie ale też nie każdemu co pyta .uda się pomóc


    Dobra ...dzięki Tomku za wpis ahhaa i już mam auto dla Twojego kolegi ....ale też jeszcze myśli i sprawdza

    filmów z wyjazdów nie robię choć pewnie byłyby ciekawsze i bardziej prawdziwe jak te reżyserowane z TVN -Turbo.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #157
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2017
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    47
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Oj tam oj tam to co myślę napisałem !! Wiem o aucie ze działacie właśnie zaraz będziemy razem opijać Astrę żeby się nie popsuła.

    Pozdrowienia z Gliwic !!

  8. #158
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Andrzej jak zwykle - solidna firma
    Można polecać.

  9. #159
    Tomaszgo
    Gość

    Domyślnie

    Od dziś jestem nowym właścicielem pięknej Reni Megane III Grandtour 1.6 16V (6-biegów bez podmienianej gały.
    Jestem jej właścicielem dzięki dwóm osobom - licha1980 który sporo mi pomógł i w końcu skierował do właściwej osoby, oraz dzięki tej właściwej osobie – Andrzejowi.
    Trudno jest mi sobie wyobrazić lepszą współpracę z kimś, kto miałby mi pomóc w znalezieniu i zakupie samochodu. Dodatkowo mając ogromną wiedzę w temacie, pomagając wszystko zorganizować, tłumacząc wiele spraw, podpowiadając możliwe wybory i w ogóle niemal prowadząc jak za rączkę.
    Andrzej – tak samo jak z nowego samochodu, cieszę się z poznania Ciebie i Twojego pomocnego współpracownika.
    Dodałbym, że mam nadzieję kiedyś jeszcze z Tobą współpracować, ale patrząc na Renie, to myślę że do tego trzeba będzie poczekać kilka ładnych latJ.
    Pzdr

  10. #160
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    W sumie uczciwie powiedzmy ,że to nie był jakiś "TRUDNY" temat .....no może trochę szczęścia i wyczucia
    67Tkm w 2012r w kombi to naprawdę rzadkość
    Ale przede wszystkim to dzięki Twojemu zaufaniu oraz szybkiej akcji / decyzji masz teraz to auto.
    Szerokości i jak najdłuższej bezproblemowej eksploatacji Renaty życzę .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #161
    ManiekZ
    Gość

    Domyślnie

    Czołem
    muszę dość pilnie kupić auto.
    Czy mógłbym prosić o kontakt na [email protected] (ograniczenia forum niestety)
    Pozdrawiam
    M.

  12. #162
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Z tego co wiem Andrebar jest na urlopie

  13. #163
    ManiekZ
    Gość

    Domyślnie

    Witaj
    dzięki za info.
    A nie wiesz przypadkiem do kiedy?

    pozdrawiam
    M.

  14. #164
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    oj myślę ze miesiąc lekko ale nie wiem pisz maila może odpisze

  15. #165
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jeśli mogę w czymś pomóc - doradzić to już jestem
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 78910111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •