Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 188

Temat: Andrebar

  1. #136
    piewcapozogi
    Gość

    Domyślnie

    Panie Andrzeju proszę o kontakt jeśli można oczywiście (ograniczenia forum). Podaję adres e-mail: [email protected]

  2. #137
    Jacek.P
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    nie mogę..., nie mogę..., nie mogę nie podziękować Andrzejowi za pomoc w sprowadzeniu auta. Pod koniec czerwca Andrzej pomógł mi przyprowadzić Skode Octavie II FL combi. Poszło szybko, w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktowego maila samochód był w Łodzi. Wymieniliśmy kilka maili, kilkanaście linków z autami, Andrzej obdzwonił dwie ciekawe oferty i wyjazd - sobota 22.00... na miejscu byliśmy przed 8.00, mieliśmy czas na obejrzenie samochodu, pomiary miernikiem... Niemiec pojawił się w swoim carshopie chwile po 8.00 - był wcześniej umówiony przez Andrzeja. Przejechaliśmy się po miasteczku, tankowanie do pełna, podpisanie umowy, wizyta w urzędzie komunikacji - wszystko zajęło niecałe 2 godziny i przed 10.00 mogliśmy wracać. Od czasu zakupu samochód przejechał ponad 4500km, auto sprawuje się świetnie, brak jakichkolwiek zastrzeżeń do stanu technicznego i wizualnego.
    Wielkie dzięki za fachową pomoc, doradztwo.

    Pozdrawiam
    Jacek P.

  3. #138
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Skoda to dość popularne auto w DE i chodliwe ale dzięki Twojemu zdecydowaniu udało się temat szybko zrealizować .
    4500km to żaden wyczyn dla w miarę młodego auta ..... napisz jak przejedziesz 50-100tys czego Ci życzę jak najbardziej bezproblemowo .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #139
    fiolka
    Gość

    Domyślnie

    Mój zakup z pomocą Andrzeja: Fiat GP, 2008, 1.4 8v

    Jeżeli cokolwiek można napisać o Andrzeju i jego rzetelnej pomocy w sprowadzeniu samochodu z Niemiec, to tylko pozytywy!

    Upatrzyłam sobie Fiata GP. Po przeglądnięciu dziesiątek ofert na polskich serwisach i oglądnięciu kilku samochodów na żywo, byłam już dość zrezygnowana. Żaden zakup nie wydawał się na tyle pewny, żeby "zaryzykować" kupno samochodu za swoje pierwsze pieniądze...

    Tymczasem trafiłam na forum, znalazłam pana Andrzeja. Wymiana kilku meili, linków z wstępnie przesortowanymi ofertami Grande Punto w Niemczech. Za kilka dni telefon, możemy oglądać wybrany samochód już następnego dnia. Jedziemy? Szybka decyzja - oczywiście, że jedziemy. Urlop w pracy na szybko i wyjazd w nocy. Docieramy na miejsce rano. Oglądamy samochód, a właściwie pan Andrzej, który mimo moich niepewności fachowo ocenia stan samochodu. Lakier oryginalny, przebieg również. Komplet zimowych opon gratis. Podpisuję umowę kupna i odjeżdżam do domu już swoim samochodem

    Szczerze? Nie ma się do czego przyczepić... Jedyne co zrobiłam po przyjeździe do Polski to wymieniłam filtry, oleje, nabiłam klimatyzację i wymieniłam 2 spalone żarówki przy tablicy rejestracyjnej. TYLE! Auto od kupna w połowie lipca 2015 przejechało już ok. 7000 km i zupełnie nic mu nie dolega, nic się nagle nie popsuło. Mam samochód dokładnie w takim stanie, w jakim kupowałam – dobrym. A do tego lakier wygląda naprawdę nieźle, wszyscy chwalą.

    Fachowa pomoc + jasne warunki + świetne towarzystwo podczas wyjazdu = zadowolenie ze sprowadzenia mojego GP

    Pozdrawiam serdecznie panie Andrzeju i raz jeszcze dziękuję

    Agata i Fiat GP

  5. #140
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dziękuję Ci młoda i piękna kobieto za pamięć .... mam nadzieję ,że Tato był zadowolony z córki i jej towarzysza - w końcu nic do ukrycia nie było - autko spoko -oryginał - do drobnych poprawek kosmetycznych ....chwała Wam za to ,że owe ryski na lakierze czy "brudny" silnik nie zmienił Waszego nastawienia na kupno.
    Jak było oraz kto co ....to sami wiecie ....Agata chyba dopiero nabrała zaufania przy wypisywaniu umowy
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #141
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    64
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie wiem czy Andrzej pamięta jeszcze S-max-a którego sprowadzał dla mnie ale ma się wspaniale bez żadnych awarii prócz wymiany oleju wraz z innymi świecami, paskami tylko dla własnego spokoju.. samochód przez nie cały rok przejechał ponad 10 tys. km. i jeździ dalej. Jak odjeżdżałem przepraszałeś mnie ze nie wygląda ładnie i nie jest odpicowany, to ja powiedziałem Tobie, ze ja już się tym zajmę i ze dam znać jak wygląda..



    To tak dla polecenia, że sprzedawca lipy nie zrobił

  7. #142
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Pewnie ,że pamiętam ...auto z trasy bez picu zawsze może "znawcę ogło z internetu " zaskoczyć swoją "niedoskonałością"
    Na szczęście są jeszcze świadomi i ogarnięci klienci ...co widać po wpisach od iluś tam lat .
    Najważniejsze przy starszawym aucie jest jego stan techn i blach lakier.w dniu nabywania - z prawdziwą historią serwisową oraz ich ewentualną naprawą .
    Dopieścić sobie auto każdy może we własnym zakresie .....ważne aby znał podłoże wyjściowe .

    Ledów nie pamiętam
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #143
    kelby
    Gość

    Domyślnie

    Poszukiwania auta w Polsce zaprowadziły mnie na tutejsze forum i tak po przejrzeniu ofert lokalnych sprzedawców skontaktowałem się z p. Andrzejem. Mimo krótkiego "stażu" chciałbym podzielić się moją opinią na temat p. Andrzeja i przeprowadzonej transakcji a także samego auta.

    Auta szukałem bezowocnie od około 2 miesięcy, mimo tego, że nawet nie czytałem a tym bardziej nie fatygowałem się oglądać osobiście samochodów z najniższej i średniej półki cenowej wg. portali ogłoszeniowych dla danego modelu. Po kilku rozczarowaniach stwierdziłem, że dołożę trochę do zakładanego budżetu i skontaktuję się z kimś, kto sprowadzi dla mnie auto bezwypadkowe i z pewną historią. Po wymianie wiadomości okazało się, że nie trzeba będzie nigdzie jeździć, ponieważ auto, którym byłem zainteresowany jest dostępne i użytkowane przez samego p. Andrzeja. Szybka decyzja, trochę na hura i podróż do Łodzi. Pierwsze wrażenie może być mylne, dlatego, że Andrebar bardzo dużo mówi i generalnie czuć, że w handlu siedzi długo. Jednak wstępne oględziny auta potwierdziły to co pisał o nim Andrebar w mejlach. Oprócz tego dla mojego spokoju odwiedziliśmy dwie stacje diagnostyczne, gdzie dokonaliśmy pomiaru geometrii oraz powłoki lakierniczej. Przy okazji wyszedł jeszcze jeden drobiazg, zatem musieliśmy się udać na komputer i zbadać usterkę. Przyznam, że trochę się zmartwiłem jednak p. Andrzej zapewniał mnie, że to nic takiego i problem jest znany ( co później potwierdził mój mechanik specjalizujący się danej marce). Do auta dostałem też części, które należało wymienić, a których p. Andrzej nie zdążył wymienić. Po krótkich negocjacjach spisaliśmy umowę a ja mogłem wrócić autem do domu.

    Całą transakcję oceniam pozytywnie, chociaż przyznam, że p. Andrzej ma gadane i trochę w tym handlarskiej "bajery" jest. Jednak nie można mu odmówić uczciwości, ponieważ informacje, które zawarł w mejlach znalazły pokrycie w rzeczywistości. Po oględzinach wyszły dwie rzeczy na które ja przymknąłem oko, ze względu na to, że jest to auto używane. Po wizycie w warsztacie okazało się też, że oprócz rozrządu trzeba było wymienić koło pasowe oraz jeszcze jeden sworzeń. Już we własnym zakresie wymieniłem też żarniki ksenonowe. Jednak są to rzeczy eksploatacyjne i dla mnie logiczne jest, że w używanym aucie zawsze jest coś do zrobienia ekstra.


    Ze swojej strony myślę, że mogę polecić p. Andrzeja jeśli chodzi o pomoc w znalezieniu pewnego, używanego auta.

  9. #144
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Gadane gadane .....a jak miałem Ci wytłumaczyć ,ze święcąca się nagle i bez przyczyny kontrolka PP to w sumie pikuś .... Sam wiesz jaką nieufność miałeś ...i OK - rozumiem bo nie było to auto w "okazji" .
    Z drugiej strony życzę każdemu uczciwie sprzedającemu auta takiego klienta .....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #145
    sezam
    Gość

    Domyślnie

    Jak to mowi klasyk..."dobry i uczciwy handlarz nie jest zły" :]

  11. #146
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -sezam- ...tak i owszem -weź od prawie 35 lat zbieraj opinie ....jak masz choć tyle lat to już jest dobrze
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #147
    nowy100
    Gość

    Domyślnie

    Witam Panie Andrzeju, prośba o kontakt [email protected] (ograniczenia forum), a widzę , że jest tu Pan osobą , która potrafi zdziałać cuda.

  13. #148
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Po wodzie nie chodzę ani żadnym iluzjonistą - prestidigitatorem nie jestem
    Cuda zostawmy tym od religii ....albo jeśli chodzi o zwykły przyziemny zakup auta w cud..ownej cenie - auto-komisom
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #149
    kkriss
    Gość

    Domyślnie

    No to chyba sie znowu spotkamy. Potrzebne drugie auto, a nasza pierwsza hybryda dalej u mnie jezdzi i pozostanie na długo. Odezwe sie wieczorem ze szczegółami.

  15. #150
    wiktoafu92
    Gość

    Domyślnie

    Witam!

    Chcę napisać klika słów na temat moich pierwszych doświadczeń z Andrebarem. Mój ostatni zakup to Ford Focus II 1.6 74 kW 2006 100k km hatchback. Technicznie autko bez zarzutu, na przeglądzie miał wszystkie wyniki na zielono, co tylko potwierdziło jego autoryzowaną historię serwisową. Wizualnie też dobrze, jasnoniebieski lakier metalik w super stanie. Oczywiście autko posiada kilka zatarć i pojedynczych wgnieceń na karoserii, ale to raczej jest normalne przy jego dziesięcioletniej eksploatacji. Jazda autkiem bardzo dobra, jak to Focus mocne zawieszenie i stabilne prowadzenie. Minusem jest zabezpieczenie antykorozyjne podwozia Focusa, a w zasadzie jego fabryczny brak. Z pozycji kanału wyglądało to trochę "czerwono", ale jest to do zrobienia i nie limitowało zakupu

    Po kilku spotkaniach/telefonach z Andrebarem mogę z całą pewnością napisać, że jest to osoba godna zaufania przy zakupie auta. Gorąco polecam!

    Pozdrawiam
    Wiktor

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •