Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: AVENSIS I D4D FL Zduńska Wola

  1. #1
    Motox
    Gość

    Domyślnie AVENSIS I D4D FL Zduńska Wola

    witam

    Bede wdzieczny za informacje na temat Toyotki Avensis ze Zduskiej Woli, moze ktos mieszka blisko i moglby zerknac jak auto pracuje i czy nie ma jakichs akcji, ktorych nie widac na zdjeciach.
    Przebieg malo wiarygodny ale dla mnie bardziej istotny jest stan techniczny.

    Link: http://otomoto.pl/toyota-avensis-sup...C16358739.html

    z gory dziekuje

    pozdrawiam
    marcin

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Widzę kilka odcieni po obu stronach auta - drzwi i jedne i drugie mają inne odcienie... Albo błotniki? Nie wiem.
    Sprzedaje firma agmar, reklama na tablcy rejestracyjnej firmy mario... Nie dojdziesz na pewno do prawdy - kto skręcił licznik, kto auto naprawiał, kto je przywiózł ani od kogo je kupisz... Typowe polskie cwaniactwo.
    Niestety musisz bardzo mocno uważać.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 08-12-10 o 11:59

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Dokładnie tak, jak mówi Kris.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    mnie zawsze zastanawia co kryje się pod stwierdzeniem "Auto Godne Państwa Uwagi..." jakie cechy tego auta powodują, że można użyć takiego stwierdzenia i czym ono różni się od 100% bezwypadka, igły, perfekcyjnego stanu, cukiereczka i innej wisienki...

  5. #5
    satanek
    Gość

    Domyślnie

    AGPU - brzmi mniej cukierkowo i jest mniej oblatane a reszta stwierdzeń się już z lekka poprzecierała... co jakiś czas pojawia się jakieś hasło marketingowe no bo czymś trzeba się wyróżnić.

  6. #6
    Motox
    Gość

    Domyślnie

    Rozmawialem ze sprzedawca. Poinformowal, ze auto mialo malowane blotniki + cieniowanie na drzwiach i masce. Podobno bez szpachli. Dzieki za podpowiedzi.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •