Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: AUTO SERWIS DOBRCZ - nie polecam !!!!!!

  1. #1
    poziom
    Gość

    Domyślnie AUTO SERWIS DOBRCZ - nie polecam !!!!!!

    Chciałbym zacząć swój pierwszy wątek na tym forum , odradzając części od osoby która na allegro jest pod nickiem CARCO_INVEST . Zakupiłem od tej osoby zwrotnice do ibizy najnowszej . To co przyszło (a miało być praktycznie nowe z przebiegiem kilku tysięcy kilometrów i z rocznika 2011) to była istna masakra . Zwrotnica była tak krzywa , że dziecko by się domyśliło że jest coś nie . Otwór na amortyzator w formie jajka , mechanicy stwierdzili : "zwrotnica musiała być z auta którego już może się nie dało rozpoznać" . Jeśli chodzi o mnie to będę go omijać szerokim łukiem i jeśli ktoś nie chce się przejechać na częściach lepiej też niech da sobie z nim spokój .

    Tyle chciałem powiedzieć i mam nadzieję , że przynajmniej jedna osoba dziękie mnie nie straci tylu nerwów co ja .


    p.s części są wszystkie z anglików .

    Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a tak jakies zrzuty ekranu aukcji zdjecia tego co przyszlo itd bo tak to tylko puste slowa

  3. #3
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie - dowody kolego, dowody...

  4. #4
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    najlepiej wrzuć zdjęcie elementu które widziałeś przed kupnem(widniejące na aukcji lub podesłane przez sprzedającego mailem) i zdjęcie tego co faktycznie przyszło

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jestem ciekawe, czy próbowałeś to zwrócić na zasadzie "niezgodności towaru z umową" ? Oczywiście sprzedawca musi ci zwrócić wszystkie poniesione koszty.

    Poza tym, tak jak koledzy napisali wcześniej... wrzuć zdjęcie tej części i najlepiej link do aukcji, wtedy będzie jasna sytuacja.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 13-03-13 o 12:11
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •