Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: Ford mondeo 1,8 tdci 2009 - Parczew

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A gdzie Car-PASS?

  2. #17
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    kurcze było tych papierów trochę, a skupiłem się na tym dowodzie różowym.

  3. #18
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Car-PASS jest drugim dokumentem bez którego nie powinno się kupować auta z Belgii
    Spytaj handlarza czy ma Car-PASS

  4. #19
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    A jak nie ma ? Kolejny złom ?

  5. #20
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli nie ma to oznacza, że auto najczęściej ma inną historię - np. przebiegu
    Handlarze to dostają i najczęściej wyrzucają jesli kręcą licznik, po prostu.

  6. #21
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    kolega "noto" pisał że jest w stanie potwierdzić przebieg na podstawie różowego dowodu, a jutro w takim razie pytam handlarza. Pytanie podchwytliwe jakie może kity wciskać nt. dlaczego nie ma car-pasa?

  7. #22
    benson
    Gość

    Domyślnie

    bez cisnienia,ja jak kupowalem to tez o tym nie wiedzialem a juz po kupnie znalazlem taki dokument w zakladce tej calej ksiazki samochodowej ,niech ci pokaze wszystkie dokumenty wozu

  8. #23
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    A macie jakaś teorię z tymi szybami?

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Szyby jak fabryczne to jakiejś tragedii niema. Mogły się zaplątać gdzieś na magazynie. Przód wymieniony - w dokumentach napewno były papierki z carglass'u i wpisany powód wymiany.
    Z mondkiem troche jest dziwnie. Mam u siebie bazę gdzie mam około miliona samochodów z leasingu z lat 2008 do dziś, jednak Vinu/rejestracji tego mondka tam nie mam. Wczoraj sobie przeglądałem jeszcze pdf'y z LeasePlanu z aukcjami od kwietnia '12 do marca '13 - też tego samochodu tam nie było. Dziś prawdopodobnie będę miał odpowiedz z LP więc jak się zjawi to zaraz dam znać. Jakos specjalnie wała na km się tu nie spodziewam. Oferta wg mnie wygląda dosć uczciwie.

  10. #25
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    Ok. Gościu mówił mi coś o fakturze od firmy leasingowej na której są potwierdzenia przebiegu i stanu technicznego miałem ten papier w ręku ale po flamandzku nie bardzo czytam i się szczególnie nie przyglądałem. Jestem na środę umówiony do ASO więc jest jeszcze trochę czasu jakby jakiś shit wyszedł

  11. #26
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Jeszcze co do szyb - w ojca Kudze kupionej nowej pod koniec 2008 roku też przednie i tylne różnią się trochę czasem produkcji. Wszystkie są z 2008 roku ale jakby liczyć kropki-miesiące obok nadruku to wychodzi, że jest pół roku różnicy. Może faktycznie w tym czasie Ford nazamawiał dużo tych szyb i leżało to przez jakiś czas na magazynie.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  12. #27
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A kiedy została WYPRODUKOWANA ta Kuga?
    Bo kupiona pod koniec 2008

    A co do auta - wyprodukowane zostało w 2009 roku w kwietniu - więc absolutnie normalnym mogą być daty na szybach wskazujące na 2008 rok.

  13. #28
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Produkcja sierpień lub wrzesień 2008, Kug z 2007 nie ma, weszły chyba w maju 2008. To auto było na zamówienie dealera i wzięte z placu, stał w salonie około miesiąca. W każdym razie chodzi o to, że w obrębie tego samego rocznika produkcji szyby różnią się o prawie pół roku. Lakier jest ori, z lawety nie spadała
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  14. #29
    tkalo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał noto Zobacz post
    Szyby jak fabryczne to jakiejś tragedii niema. Mogły się zaplątać gdzieś na magazynie. Przód wymieniony - w dokumentach napewno były papierki z carglass'u i wpisany powód wymiany.
    Z mondkiem troche jest dziwnie. Mam u siebie bazę gdzie mam około miliona samochodów z leasingu z lat 2008 do dziś, jednak Vinu/rejestracji tego mondka tam nie mam. Wczoraj sobie przeglądałem jeszcze pdf'y z LeasePlanu z aukcjami od kwietnia '12 do marca '13 - też tego samochodu tam nie było. Dziś prawdopodobnie będę miał odpowiedz z LP więc jak się zjawi to zaraz dam znać. Jakos specjalnie wała na km się tu nie spodziewam. Oferta wg mnie wygląda dosć uczciwie.
    A masz jakiś pomysł dlaczego nie możesz znaleźć w tych aukcjach ? Kradziony, rozbity całkiem?

  15. #30
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    E nie..., Nic z tych rzeczy które wymieniłeś. Sprzedali go np przez stronę lub z placu a nie na licytacji. Jak byś pisał fakturę jutro na niego to wpisz sobie przebieg [ nie stan licznika a przebieg ] i zawsze pozostawia to jakąś furtkę. Fordy z Belgii raczej mają historie w serwisie więc pewnie coś o przebiegu powiedzą - a jaka był pechowy i się psuł to napewno będzie w bazie

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •