Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: JC Lider Nowe Gulczewo lub Płock szukam opini

  1. #1
    dkozer
    Gość

    Domyślnie JC Lider Nowe Gulczewo lub Płock szukam opini

    Witam koledzy, slyszal ktos cos o tej firmie ? Maja w ofercie na sprzedaż seata leon II z takim wyposazeniem jakie by mnie interesowalo ale niewiem czy warto zawracac sobie glowe tym sprzedawca

    link do auta jak by co
    http://moto.allegro.pl/seat-leon-1-9...tml?bid=11050&

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    watpie aby w tej cenie bylo to pelnowartosciowe auto

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jak jest bezpośrednim importerem to zapytaj czy wystawia fakturę VAT czy VAT-marżę
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    jrk82
    Gość

    Domyślnie JC lider handlarz ktory jest nieuczciwy

    Kolego kupiłem auto od JC Lider do dziś mam problem z tym handlarzem.Mianowicie od półtora miesiąca nie dosłał mi obiecanych dokumentów dzwonie albo nie odbiera po kolejnym sygnale wyłącza telefon.Brak szacunku z jego strony straszny krętacz.Mówi ze wysłał dokumenty ale nie podaje nr przesyłki w celu weryfikacji co do auta też ma ukryte wady umyślnie ukryte trikami handlarskimi ogromne rozczarowanie ostrzegam uważajcie na JC LIDER kręci ombinuje ściemnia typowy polski handlarz którego chętnie podam do TVN turbo w kwestii sprawdzenia uczciwości prowadzonej przez niego działalności.UWAGA!!!!!!

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Skoro już odgrzałeś temat sprzed roku uchyl rąbka tajemnicy jakie to masz problemy z tym autem, jakie to auto, za ile je kupiłeś, jaka była umowa itp...

    I miło, że się przywitałeś ze wszystkimi w odpowiednim dziale.

  6. #6
    jrk82
    Gość

    Domyślnie JC LIDER lider wśród handlarzy

    Witam wszystkich szczególnie kolege Remek odnośnie dokumentów brak książki serwisowej(którą obiecał mi przesłać za tydzień za rzeka się że ma)tłumaczenie że wysłał potem jutro wyśle następnie podaje mi numer przesyłki 2tygodnie bez skutku teraz chyba obrażony nie odbiera lelefonu od 3tygodni przesyła mi i jeszcze nie doszła do dziś.Już nie wiem jak mam z nim rozmawiać nawet już nie mogę rozmawiać nie mam jak...Auto nie wymagało wkładu finansowego i było bez wypadkowe mankamenty na tą chwilę(wymiana hamulcy komplet przód-tył,piasty przód 2,brak klaksonu,wyciek z wtryskiwacza,wyciek pompka sprzęgła,klima miała być sprawna nie chłodzi wyciek w 5 miejscach,brak klaksonu przód po kolizji nie kupiono drugiego trąbi jak przy rowerze,czujniki cofania nie działają prawidłowo,przód malowany zawieszenie przód stuka coraz głośniej,prawe drzwi nie zamykają się z pilota,umiejętnie ukryta dziura w tapicerce,już nie myślę dlaczego wymieniano przednią szybę...nie chce wiedzieć co mnie jeszcze czeka stan auta oceniono na bardzo d...y mam pytanie w zasadzie dwa:1. Ile auto traci na wartości bez książki serwisowej? 2.Czy mogę wyegzekwować książkę serwisową i w jaki sposób?(auto kupione na fakturę)

  7. #7
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    sprawdzałeś auto przed zakupem , czy po ?
    Pozdrawiam

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    No wlasnie. Bo wydaje mi sie ze nawet laik sprawdzajac na chlopski rozum samochod przed zakupem przynajmniej kilka z tych usterek by wykryl.

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie no nie do konca, przyjechal chlop napalony jak arab na kurs pilotazu, tanio bylo auto "ladne" to wzial a potem poodkrywal jego tajemnice :-)

  10. #10
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Dokładnie... Jak się człowiek napali na wóz, momentalnie klapki na oczach się pojawiają, większości rzeczy nie znajdzie, a jak już coś znajdzie i jest napalony to będzie sobie wmawiał że to nie problem, to nie problem, zrobi się... Po zakupie kubeł zimnej wody na głowę i pojawiają się problemy.
    Odnośnie książki serwisowej to bez niej też sprzedasz samochód bez problemu. W wielu autach sprzedawanych w polsce książka serwisowa "zniknęła"...

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Co to za auto kolego ??? podaj rok, model vin skąd to niby jest oczywiście...bo na mój nos to tej książki nigdy w życiu nie dostaniesz jak szafa skręcona, a znając życie skręcona
    Cytat Napisał jrk82 Zobacz post
    Ile auto traci na wartości bez książki serwisowej?
    a dlaczego auto ma tracić wartość bez książki serwisowej??? jeśli ma org. przebieg, który idzie sprawdzić w jakiś tam sposób, np import dania, lub masz wydruk z serwisu, to ks. na moje jest nie potrzebna w ogóle, i tak większość książek to tylko szeroka twórczość polskich handlarzy, kup se podobną na allegro jak Ci na niej tak zależy, bo org. ks. i tak w życiu nie dostaniesz od tego pana

  12. #12
    tom75
    Gość

    Domyślnie

    dzwonilem do niego jakis czas temu z pytaniem czy jesli sie zdecyduje na zakup auta to wpisze mi przebieg w fakturze, odpowiedział ze wpisze co najwyzej stan licznika... Rozmowe zakonczyłem a wy sami sobie odpowiedzcie co to za auto. Piekne zdiecia i moj tesc o mało nie ustawiał sie w kolejce do banku po wybranie pieniedzy...

  13. #13
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    Trochę offtop ale przeglądam sobie ich ogłoszenia z ciekawości. I na takie coś sie natknąłem http://allegro.pl/focus-i4329098238.html - czy ktoś może mi powiedzieć co to jest za wtyczka/przyłącze/cokolwiek na przednim grillu?

  14. #14
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    To jest podsluch!

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    haha dobre pytanie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •