http://www.gumtree.pl/cp-samochody-o...inny-456148162
Auto wprawdzie w cenie dobrego roweru, ale opis sprzedawcy tak mnie urzekł, że postanowiłem przedstawić Wam prawdziwą historię tego bolidu
Jest to samochód mojego kumpla, więc znam jego historię bardzo dobrze - brałem nawet udział w jego zakupie jakieś 5 lat temu
Odnosząc się do opisu:
MOGA PANSTWO KUPIC W TEJ CENIE TAKI ROCZNIK W TEJ CENIE LECZ NIE TEN SAM PRAWIE TAKI SAM A JEDNAK PRAWIE ROBI ROZNICE
i tu właściwie muszę się, ze sprzedawcą zgodzić. bo na pewno nie znajdziecie na rynku samochodu, który w ciągu ostatnich 3-4 lat miał wymieniony olej w silniku tylko 1 (słownie raz!), przez ostatnie 2 lata właściwie nie był odpalany - cud, że teraz w ogóle odpala, spalanie (ubytek) oleju w granicach 1 litra na 300 km. Generalnie gwarantuje, że nie znaleźlibyście bardziej niezadbanego samochodu niż ten Samochód oczywiście powypadkowy (ale tu akurat handlarz jest w porządku, bo nic nie wspomina na ten temat), ruda od spodu, sparciałe opony itd. Od czasu jak mój kumpel dostał do dyspozycji samochód służbowy to zapomniał o sztruclu. Panowie biznesmeni zostawili kartkę za wycieraczką o treści "skup aut" więc kolega chętnie się problemu pozbył. Auta trochę szkoda, bo wiązało się z nim sporo studenckich wspomnień, ale niestety tak wyszło. VIN-u niestety nie posiadam.