Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Norwegia : Land Rover Freelander 1.8 2002 -

  1. #1
    orzem
    Gość

    Domyślnie Norwegia : Land Rover Freelander 1.8 2002 -

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Land Rover
    VIN:
    brak
    Model:
    Freelander
    Silnik
    1.8
    Rocznik:
    2002
    Państwo
    Norwegia
    Miejscowość:
    -
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam kolegów.
    Kiedyś już mi pomogliście w znalezieniu auta i prawdopodobnie znów będę musiał skorzystać z Waszej uprzejmości.
    W zeszłym roku kupiłem Megane, ale z racji zmiany miejsca zamieszkania (w Norwegii koszt przerejestrowania auta waha się w granicach 60000 - 80000 nok) będę się musiał jej pozbyć (bo dłużej niż pół roku nie mogę nią jeździć na polskich blachach). Pozostaje mi jedynie opcja kupna samochodu tutaj.

    Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia i szczerze mówiąc słabo mi jak patrzę na ceny samochodów.

    Dziś natknąłem się na Land Rovera w dość przystępnej cenie i stwierdziłem, że ta marka w całej Norwegii bardzo odstaje ceną w dół w stosunku do innych samochodów. Nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą, więc może Wy coś poradzicie, doradzicie albo odradzicie

    Dzięki.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Zacznij od sprawdzenia czy "jest jeszcze" uszczelka pod głowicą - to pięta Achillesowa tych modeli
    tzn ; czy przewody nie puchną na ciepłym silniku - nie ma oleju w układzie chłodniczym - nadmiernie nie dymi z rury wydech.

    myślę, że Tam przekładek z Anglika raczej na tak dużą skalę jak tu w POmrocznej to nie ma

    o innych bolączkach tego modelu może ktoś inny Ci podpowie
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #3
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Szczerze wątpię by były tu jakiekolwiek przekręty jak te w Pomrocznej (często tak mówię - dlatego też opuściłem ten grajdół).
    Pytam na forum, bo nie znam marki, nie znam tego typu samochodów i nawet nigdy nie jeździłem takowym i dzięki za cenne uwagi. Póki co jeszcze samochodu nie kupuję, bo Megane stoi pod moim norweskim mieszkaniem, ale w marcu będę wracał do Polski i wtedy już będę musiał zakupić "coś", bo tu bez samochodu jak bez ręki i nogi.

    Tak w ogóle, dużo bolączek ma ten model?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Nie ma on za dobrej opinii stąd też ceny, niektórzy nawet twierdzą, że nie powinien nosić tej dumnej nazwy na masce. Męczą go może nie duże usterki,ale dużo.

  5. #5
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Przy cenach serwisu zapewne też będzie słabo. Lepiej chyba poszukać jakiegoś bardziej trwałego auta.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •