Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: PROSZĘ o ocenę kolejnej hondy CIVIC pleas?!

  1. #1
    rebok24
    Gość

    Domyślnie PROSZĘ o ocenę kolejnej hondy CIVIC pleas?!

    Witam. Dzięki forum już jedną hankę odmówiłem teraz mam kolejną na oku.
    Oto ona:
    http://otomoto.pl/honda-civic-1-8-vt...C14754301.html

    Stoi na allegro od ponad miesiąca początkowa cena była 16.000zł

    Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję.

    Vin : SHHMB6730WU004086

    EDIT:
    Nikt nie pomoże? Moim zdaniem tylny lewy zderzak uszkodzony, przedni prawy bok podejrzanie dziwny, za to komora silnika wygląda odpowiednio. Przebieg hmm nikt tego nie wie.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 04-12-10 o 16:55

  2. #2
    jasieek
    Gość

    Domyślnie

    rebok24, ekspert ze mnie żaden (dosłownie), ale rzucił mi się w oczy lśniący lakier. Lśniący lakier w 12 letnim samochodzie?

    No i komora silnika wymyta dokładnie, więc ewentualnych wycieków nie zobaczysz.

    Niech mnie ktoś poprawi jeśli gadam bzdury .

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie na tych fotach nie widać, poza lekko opadniętym zderzakiem z tyłu. Kiedyś na pewno ktoś dbał o to auto, jest nawet rozpórka pod maską. Przebieg raczej nierealny.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Rozpórka szła chyba w standardzie. Kiedyś mi takie cudo chodziło po głowie ale cena zadbanego egzemplarza przyprawia o zawrót głowy.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Lesioo
    Gość

    Domyślnie

    Dlaczego przebieg nierealny? To nie Passat TDI...
    Komora silnika lekko przykurzona, więc nie umyta do sprzedaży.

  6. #6
    rebok24
    Gość

    Domyślnie

    Witam. wysłałem zapytanie do sprzedającego odnośnie hanki i odpisał mi takie coś:
    "> Pozdrawiamy Serdecznie,
    >
    > --
    >WITAM AUTO STOI ZASYPANE W SNIEGU MOZE KONCEM TYGODNIA UDA SIE ZROBIC ZDJECIA JEST TO SAMOCHOD KOLEGI POL ROKU W KRAJU, TECHNICZNIE W IDEALNYM STANIE WIZUALNIE KILKA ELEMENTOW ODCHODZI LAKIER BEZBARWNY USZKODZONY BYL W TYL LEKKO, RESZTA OK POZDRAWIAM."

    Poprosiłem o więcej zdjęć tych elementów odstających i książki serwisowej. Co wy na to?

  7. #7
    money
    Gość

    Domyślnie

    Tak po za tematem. Mozesz mi powiedzieć czemu nie dzwonisz w sprawie samochodu tylko piszesz e-maile,lub smsy?? zawsze mnie to irytowało i zastanawiało,czemu ludzie wolą napisać i czekac nawet 2 dni na odp. niż podnieść słuchawkę i zadzwonić.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jeden woli napisać, drugi zadzwonić a trzeci się kopnąć osobiście. Nie widzę problemu, jeżeli sprzedawca zaznaczył wszystkie formy kontaktu. Ja bym uważał - pół roku pojeździł i już sprzedaje?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #9
    money
    Gość

    Domyślnie

    @takietam a co w tym dziwnego,że po pół roku sprzedaje??

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Pewnie i nic, gość po prostu lubi często zmieniać samochody.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    money
    Gość

    Domyślnie

    Przy autach tej wartości to nic dziwnego. Pojeździł troche uskładał sobie w pół roku na drugie i wio. Przy tych rocznikach zawsze występuje ryzyko,że coś się zacznie dziać,a jak każdy wie auta tanieją z miesiąca na miesiąc więc co pół roku smiało mozna skoczyć klasę wyżej przy nie dużych inwestycjach. Osobiście mam klienta który co 7-9 miesięcy zostawia mi swój samochód i bierze nastepny,już 3 auta mu sprzedawałem.

  12. #12
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ja tego jednak tak nie widzę. Ile to jest klasa wyżej? Bo jeżeli ktoś jeździ samochodem za 13 koła i przesiada się w taki za 17 to moim zdaniem nie ma żadnego sensu bo jest to zmiana siekierki na kijek. A mniej więcej tyle kasy może odłożyć człowiek, kupujący samochody w tych cenach. Wiadomo różne są sytuacje, w totka wygrał, dziecko będzie miał, robotę stracił. Jak dla mnie to po prostu kupił padło ze Szwajcarii za 60% pełnowartościowego samochodu i teraz się kłopotu pozbywa.
    Jak jest wie tylko właściciel i dopóki ktoś tej hanki nie obejrzy to możemy sobie pisać. Ale ja osobiście jak szukałem dla siebie to tego typu ogłoszenia omijałem szerokim łukiem.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  13. #13
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Popieram opinię takietam, bardziej byłbym skłonny obstawić, że sprzedaje "bo odchodzi lakier bezbarwny" - efekt naprawy po taniości
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  14. #14
    money
    Gość

    Domyślnie

    Ja się nie zgadzam Nie każdy przywiązuje się do samochodu. Jeden będzie jeździł 15 lat aż mu się fura rozleci,a drugi woli co pół roku czy rok pokazać się czymś innym i sprzedac auto póki nie bedzie na nim 50% stratny. Osobiście jeżdże prywatnym samochodem już 6 lat i nie zmieniam go tylko dlatego,ze jak pomyśle sobię,że dziś dostane za niego 10% jego wartosci to aż łzy mi same z oczu lecą

  15. #15
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Każdy inaczej do tego podchodzi, też mam znajomków, którzy 2 razy w roku zmieniają samochód ale żaden z nich nie dokłada złotówki do tego co kupił bo wie, że zaraz i tak w ludzi pójdzie.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •