Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Ocena VW Passat 2006 rok 2.0 tdi za 38900 zł Raszyn

  1. #1
    franzside
    Gość

    Domyślnie Ocena VW Passat 2006 rok 2.0 tdi za 38900 zł Raszyn

    To może ten http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C16337601.html Cena jak na ten rocznik nie za niska, ba chyba nawet wysoka, wiec może ogłoszenie autentyczne i prawdziwe ? Jak sądzicie warto się tym zainteresować ?
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    za wysoka? moim zdaniem o ok. 10 tysięcy za niska...przelicz sobie przez kurs euro, poszukaj takiego w niemczech i zadaj sobie pytanie dlaczego auto sprowadzone z Niemiec do Polski jest tańsze niz takie samo w Niemczech...gdybym szukał passata dla klienta i trafił takiego w Niemczech rzetelnie serwisowanego i bezwypadkowego rzeczywiście to cieszyłbym się jak dziecko, że taką cenę zapłacę...

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Fakt, jest po opłatach, ale nie przesadzaj, że 10tys. za niska. To totalny BIEDAK - pewnie nawet szyby ma z tyłu na korbę, brak komputera. Może miał jakiś defekt silnika albo walniętą dwumasę i poszedł po taniości. Poza tym, trzeba uważać na auta z Hiszpanii, bo były już historie ludzi, którym odbierali auta za niezapłacone kredyty i zastawy na auta.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    tzn. zabierali Polakom auta sprowadzone z Hiszpanii z syfem w papierach? Bo ostatnie zdanie trochę dwuznaczne
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 03-12-10 o 23:49 Powód: precyzacja
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Tak, auta sprzedane "bez pośrednika", które były w leasingu, na kredyt lub były na nich zastawy. Jakiś czas temu było o tym głośno, bo podobno w Hiszpanii nie ma informacji o zastawach w podstawowych dokumentach.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    może 10 to za dużo fakt.. ale za 9500 euro byłoby ciężko znaleźć dobrego passata w Niemczech z tego roku. a tyle to jest po przeliczeniu. A przecież trzeba pojechać, wrócić albo zapłacić za transport, zrobić opłaty i zarobić...

  7. #7
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli już mowa o autach z Hiszpanii - Ostatnio wyczytałem, że szacuje się, że ok. 5% aut w tym kraju nie ma cofniętych liczników. Ciekawe

  8. #8
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @carpasja - Auta w Hiszpanii są tańsze, a jeżeli miałby jakiś poważniejszy defekt (zobacz jak komora silnika jest wypucowana), albo ma skręcony licznik to cena nie wygląda tak źle. Tak biedne auta to raczej firmówki, gdzie liczy się silnik i cena zakupu. Auto ze zdjęć wygląda ładnie.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  9. #9
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    spoko. Ja porównuje wszystko do Niemiec, takie już zboczenie zawodowe. Swego czasu interesowałem się autami z Hiszapii ale odpuściłem. Dla mnie niezaleźnie od ceny, jak auto ma skręcony licznik to żeby nie wiem co mi chciał zrobić właściciel nie kupiłbym takego auta.

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Bo też w sumie masz rację.
    Kiedyś pisałem, że w Niemczech auta zrobiły się po prostu drogie. Dlatego "importerzy" zwrócili się ku innym rynkom. A że nigdzie nie jest wesoło, to zaś są wybierane najtańsze propozycje mogące przynieść jakiś zysk dla handlarza...

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Auta z Hiszpanii przeważnie są gdzieś obrysowane, obite itp. Na tym aucie brak najmniejszej ryski - więc o to możesz zapytać sprzedawce.
    Cena jak za całkowitego "golasa" tylko trochę niższa, niż za takie auta z Niemiec z prawdziwym przebiegiem ponad 200tys km
    W Hiszpanii, jeździ się bardzo dużo, więcej nawet niż w Niemczech.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •