Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Polecam Pana Tomka (Unffaler'a)

  1. #1
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie Polecam Pana Tomka (Unffaler'a)

    Witam serdecznie forumowiczów Przyszedł czas na wystawienie całkowicie pochlebnej opinii dla Pana Tomka, znanego na forum jako Unffaler. Myślę, że stali bywalcy "starego" forum co najmniej mnie kojarzą, gdyż byłem związany z ówczesnym bezwypadkowe.net praktycznie od początku. Aktualnie sytuacja zawodowa sprawiła, iż czasu na aktywny udział w "nowym" forum praktycznie brak, dlatego też informuję nowych towarzyszy, że nie jestem "jednopostowcem", którego opinię można jedynie włożyć między bajki. Ale do rzeczy...
    Unffaler'a zawsze postrzegałem jako człowieka szczerego, konkretnego i nie bojącego się wyrazić swojego zdania, zatem decydując się na zakup czterech kółek nie miałem wątpliwości komu zlecę znalezienie bezwypadkowego marzenia. Pierwszy mail w sprawie auta --> szybka odpowiedź --> i potwierdzenie moich spostrzeżeń --> przedstawione jasne zasady co to marży, terminu, sposobu realizacji transakcji itp--> pełen profesjonalizm. Wybór padł na BMW e46 320i ...Pan Tomek szybko znalazł interesujący egzemplarz na niemieckim ebay, po mojej akceptacji, licytacja wygrana i za parę dni szczegółowa relacja telefoniczna z oględzin samochodu. Stan auta szczegółowo zrelacjonowany, bez lukrowania, bez owijania w bawełnę. Zostałem rzetelnie poinformowany o stanie auta, o wszystkich jego kosmetycznych niedociągnięciach (Pani sprzedająca nie należała do osób szczególnie dbających o samochód) Po małej przygodzie z dokumentami auto zostało zakupione. Formalności związane z dokumentami potrzebnymi do rejestracji szybko załatwione przez Unffaler'a, parę dni później jazda próbna i zadowolony wracałem nowym nabytkiem do domu
    Absolutnie brak zastrzeżeń co do sposoby realizacji transakcji oraz profesjonalizmu Pana Tomka, do tego świetny kontakt przez cały czas, wszystko realizowane w miłej atmosferze, konkretnie i sympatycznie
    Jeżeli ktoś ma zamiar kupić bezwypadkowy samochód i nie ma ochoty użerać się z różnymi cwaniaczkami z giełd, komisów, czy z innymi allegrocwaniaczkami oferującymi "igiełki", to gorąco polecam usługi Unfaller'a.
    Załączam również parę zdjęć z trasy powrotnej jakość niestety kiepska (do dyspozycji jedynie komórka)
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez blackhunter ; 03-12-10 o 22:52 Powód: literówka

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Po co zdjęcia dodałeś, część powie zaraz że bity to tak offtopem po ostatnich tu starciach

  3. #3
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Nie jestem na bieżąco pamiętam jednak, że na starym forum zwyczajem było dodawanie zdjęć nowego nabytku...

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Elegancja kolego, elegancja
    Gratki

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Fajna, ale na tylny napęd w tym śniegu pewnie trochę psioczysz Napisz jak możesz rocznik, przebieg, może cenę .
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #6
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Fajna, ale na tylny napęd w tym śniegu pewnie trochę psioczysz
    mówią, że gdyby przedni napęd był lepszy to ludzie chodziliby na rękach.

    mi osobiście bardziej pasuje tylny... w zimę boczkami...hmmm rewelacja. Sorki za OT.

  7. #7
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Bez przesady panowie. Mam 200-konną furkę i dzięki systemom jestem w stanie normalnie się poruszać
    To taki trochę OT
    Ale autko naprawde ciekawe. Napisz może jaki rocznik, cena, przebieg itd

  8. #8
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    98, 209tys, 20tysi z groszami...

  9. #9
    kisielek
    Gość

    Domyślnie

    witam wszystkich

    Jeżeli możecie dajcie kontakt do Pana Tomka.

  10. #10
    batafuko
    Gość

    Domyślnie

    Ja również proszę o namiary na Pana Tomka.

  11. #11
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @kisielek; @batafuko: Proszę nie robić OT i skontaktować się z Unfallerem na PW.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  12. #12
    kisielek
    Gość

    Domyślnie

    Ok, przepraszam za OT, lecz musiałem napisać 2 posta, żeby wysłać priv.

  13. #13
    piokli
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Rok temu pan Tomek szukał dla mnie zadbanej bezwypadkowej Toyoty Avensis 2002 kombi jasny metalik, silnik D4D, przebieg poniżej 200tys km.
    I taką mi znalazł ;-)
    Toyota Avensis - grudzień 2002, kombi, jasno-zielony metalik, silnik D4D, udokumentowany przebieg 146tys km, bezwypadek, bardzo ładny lakier i wnętrze.
    Cenowo wyszła półtora raza drożej niż samochody z Allegro, ale było warto tyle dać - stan samochodu laleczka - taki jakiego szukałem.
    Ze strony pana Tomka bardzo miły kontakt, poważne podejście, pomoc w imporcie i dokumentach - wszystko bez zastrzeżeń.
    Tak jak przy zakupie, tak i dziś po roku użytkowania jestem bardzo zadowolony z samochodu i długo z nim się nie rozstanę.
    Wysłałem po zakupie maila do dealera w Niemczech, który cały czas serwisował samochód i potwierdził mi daty wymiany rozrządu, pasków, zalany olej itd.

    Pozdrawiam pana Tomka i szczerze polecam wszystkim jego usługi w wyszukiwaniu upragnionych samochodów.




  14. #14
    bRobin
    Gość

    Domyślnie

    Witam, też polecam p. Tomka. Jeszcze na 'starym' forum szukałem focusa kombi. Skończyło się na C-maxie 2,0 TDCi.
    2005 r, 130 tys, wersja Ghia.
    Minęły już 2 lata jak użytkuję bezawaryjnie samochód. Sam etap zakupu i realizacji wręcz ekspresowy.
    Forum czytuję okazjonalnie dalej, a z racji tego że szukam samochodu kolejnego, dla członka rodziny, no i potrzeby 2 postów do wysłania PW, najlepiej będzie jak polecę p. Tomka.

  15. #15
    Arton
    Gość

    Domyślnie

    Czy może ktoś podać namiary na Pana Tomka (Unffaler'a)?
    Trochę nie w temacie, ale z tego co widzę to Pan Tomasz nie zaglądał na forum od dwóch miesięcy, więc PM-ek raczej nie odczyta, a nie mam możliwości wysyłania email-i z powodu zbyt małej ilości postów.
    Dzięki za ewentualną pomoc.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •