Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Opel Vectra B 1.6i 16v - 1998r - GNIEZNO

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Opel Vectra B 1.6i 16v - 1998r - GNIEZNO

    Ciekawa Vectra... Niestety nie jest taka bezwypadkowa.

    http://otomoto.pl/opel-vectra-swiezo...C16416960.html



    pierwszy właściciel, bezwypadkowy, garażowany

    Silnik wylizany jak... nie powiem co, dokładnie widać śruby błotników odkręcane.



    Rzut oka na siedzenie kierowcy - czemu nie widać napinacza?



    Jest...



    Po drugiej stronie - wystrzelony i wciągnięty...

    A więc uwaga na poduszki - niby są cztery, ale ile ich będzie po weryfikacji...
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Zaczyna się... Pewnie mnie wyrzucisz z forum,ale muszę podważyć Twoją wiedzę.
    Pamiętam jak na pierwszym forum wstawiłeś zdjęcia swojej nowej BMW. Pisałeś tak: Wygląda na bezwypadkową,ale w przyszłym tygodniu kolega podjedzie z miernikiem i będę wiedział. Po wizycie kolegi(czy kogoś tam) okazało sie,że kilka elementów było malowane. Co do przebiegu napisałeś: ma 180tkm,ale nie wiem czy jest oryginalny. Hmm miernik??? miernik kupiłem tylko po to,żeby mierzyć auto przy kliencie,jeszcze parę lat temu było to coś prawie nie osiągalnego,a Ty oceniłeś Vectre po zdjęciach (z błotnikami może się zgodzę dziwnie te śruby wyglądają) ale albo ja jestem ślepy albo tam z napinaczami jest wszystko ok. To czemu na żywo potrzebujesz miernika lakieru skoro po miniaturowych zdjęciach znamy wypadkowość auta.

    Nie gniewaj się na mnie ale sam kupiłeś auto podobne do tych które wstawiasz do działu igiełki z internetu. Naprawdę jak się nudzisz w domu to pojeździj po komisach pooglądaj auta i później wstawiaj na forum z wielkim tytułem OSTRZEGAM !

  3. #3
    wojtuch
    Gość

    Domyślnie

    Nie na temat i dodatkowo podżeganie do kłótni idź sobie popłacz na żal.pl. Osobiście mam już dość czytania Twoich wypocin, które nic pożytecznego nie wnoszą w życie forum. A maja tylko jeden cel = wypłakanie się za opisanego kiedyś tam Twojego papuga, którego ktoś zamieścił na starym forum.
    Żegnam

  4. #4
    money
    Gość

    Domyślnie

    to nie czytaj
    Ty co wnosisz na forum?? Naczytałeś się auto-świata i teraz zalogowałeś,żeby wiedza zabłysnąć???

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał money Zobacz post
    Zaczyna się... Pewnie mnie wyrzucisz z forum,ale muszę podważyć Twoją wiedzę.
    Pamiętam jak na pierwszym forum wstawiłeś zdjęcia swojej nowej BMW. Pisałeś tak: Wygląda na bezwypadkową,ale w przyszłym tygodniu kolega podjedzie z miernikiem i będę wiedział. Po wizycie kolegi(czy kogoś tam) okazało sie,że kilka elementów było malowane. Co do przebiegu napisałeś: ma 180tkm,ale nie wiem czy jest oryginalny. Hmm miernik??? miernik kupiłem tylko po to,żeby mierzyć auto przy kliencie,jeszcze parę lat temu było to coś prawie nie osiągalnego,a Ty oceniłeś Vectre po zdjęciach (z błotnikami może się zgodzę dziwnie te śruby wyglądają) ale albo ja jestem ślepy albo tam z napinaczami jest wszystko ok. To czemu na żywo potrzebujesz miernika lakieru skoro po miniaturowych zdjęciach znamy wypadkowość auta.

    Nie gniewaj się na mnie ale sam kupiłeś auto podobne do tych które wstawiasz do działu igiełki z internetu. Naprawdę jak się nudzisz w domu to pojeździj po komisach pooglądaj auta i później wstawiaj na forum z wielkim tytułem OSTRZEGAM !
    Ok kolego money...
    Merytoryka, tak? Tylko?
    Po pierwsze - BMW miała malowaną maskę - TYLKO MASKĘ, więc wybacz (na całym aucie lakier w gr. 140-170 um, maska ma 250-270 um).
    Po drugie znam faktyczny przebieg mojego auta i historię serwisową, ba - więcej, mogę ją nawet Ci przesłać. A jakbyś dobrze przeczytał, to napisałem tam również przebieg faktyczny.
    Po trzecie nie kupiłem auta które było po wypadku - tu niestety Cię rozczaruje. Szukałem je przez prawie pół roku, obejrzałem w tym czasie ok. 100 BMW. Na tych 100 aut ok. 10 było faktycznie bezwypadkowe. Z tych 10 to 3 nadawały się do dalszych oględzin. Wybrałem auto wtedy najdroższe, z najbiedniejszym (jak na e39) wyposażeniem. Do dzisiaj nie żałuje.

    Po czwarte nie oceniłem tej Vectry po miniaturowych zdjęciach tylko po faktach.

    Więc fakty:
    Błotnik prawy odkręcany, maska odkręcana.
    Napinacz fotela kierowcy cofnięty maksymalnie, napinacz fotela pasażera prawidłowy.
    Wniosek - z przodu było uderzenie - można przypuszczać dość silne. Zdecydowanie zalecam sprawdzenie airbagów. Tyle.

    Na samym już końcu - JA NIE POTRZEBUJE MIERNIKA, aby odróżnić auto bezwypadkowe od wypadkowego. Miernik ma mi POMÓC wskazać dokładną lokalizację ew. uszkodzeń, miejsca spawów, łączeń itd.

    Nie wiesz jakie auto kupiłem, oceniasz nawet nie pamiętając faktów...
    Jakbyś tak całkiem zapomniał kolego to powinieneś wiedzieć, że jeździłem taką Vectrą przez dwa lata i trudno mnie zagiąć w tym aucie.

    Więc przejrzyj jeszcze raz zdjęcia, przeanalizuj i przeproś.

    BTW. I masz rację - za autami kiedyś patrzyłem w komisach, potem to już tylko szukałem właśnie takich igiełek... Bo tam można je spotkać na dzień dobry i do widzenia...
    I chyba się cieszysz, że nie masz swojego malutkiego komisiku z budką na śląsku, bo wierz mi, chyba nawet przeprowadziłbym się do jakiegokolwiek bloku obok, by mieć Cię na oku.
    Naprawde irytujesz ludzi KOMPLETNIE bez powodu.
    Nie pasuje Ci coś? TO PO CO CZYTASZ?
    Post o Vectrze nie był do Ciebie skierowany tylko dla zwykłego szarego człowieka który ma otworzyć oczy przy uzywanym aucie.
    A że Ty używane auta sprzedajesz to i boisz się...
    Ot i tyle...


    Cytat Napisał wojtuch Zobacz post
    Nie na temat i dodatkowo podżeganie do kłótni idź sobie popłacz na żal.pl. Osobiście mam już dość czytania Twoich wypocin, które nic pożytecznego nie wnoszą w życie forum. A maja tylko jeden cel = wypłakanie się za opisanego kiedyś tam Twojego papuga, którego ktoś zamieścił na starym forum.
    Żegnam
    BRAWO KOLEGO ZA ODWAGĘ.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 03-12-10 o 03:36

  6. #6
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam, ale nie ogarniam o co chodzi z tymi napinaczami. Mógłbyś, zgodnie z zaleceniami adminów, zaznaczyć to jakoś na zdjęciach?

  7. #7
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jak wywala napinacz w oplu to wyskakuje taka żółta plastikowa tabliczka z ostrzeżeniem przeważnie aby to ukryć obcina sie ja ale dla wprawnego oka od razu widac ze byl wystrzelony po drugie cofa sie cale zapiecie pasa w dol.
    Co do tej Vectry napinacz od strony pasazera wyglada OK nie widac jednak tego od kierowcy co moze sugerowac odpalenie poduszki i napinacza
    zastanawia mnie tylko czy w Vectrze B byl czujnik wykrywajacy pasazera..?

  8. #8
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @money: Dział nazywa się "ostrzegam" i jest przede wszystkim wskazówką dla potencjalnego kupującego. Były już o to sprzeczki, dlatego NIE POLECAM udostępniliśmy wyłącznie dla aut oglądanych osobiście.

    Tutaj z opinią o napinaczu muszę się zgodzić.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie



    Jak dla mnie widać tam końcówkę klamry pasa bezpieczeństwa.



    A tu dla mnie widać, że napinacz po prostu wystrzelił i został wciągnięty.
    Żółty języczek pewnie jest wyłamany, a miejsce po tym języczku jest po prostu na zdjęciach niewidoczne.

  10. #10
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Kris bystre oko, i duża wiedza.
    Się czegoś nauczyłem.


    Pozdrawiam.

  11. #11
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Ok. Dziękuję, teraz rozumiem

  12. #12
    money
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Ok kolego money...
    Merytoryka, tak? Tylko?
    Po pierwsze - BMW miała malowaną maskę - TYLKO MASKĘ, więc wybacz (na całym aucie lakier w gr. 140-170 um, maska ma 250-270 um).
    Po drugie znam faktyczny przebieg mojego auta i historię serwisową, ba - więcej, mogę ją nawet Ci przesłać. A jakbyś dobrze przeczytał, to napisałem tam również przebieg faktyczny.
    Po trzecie nie kupiłem auta które było po wypadku - tu niestety Cię rozczaruje. Szukałem je przez prawie pół roku, obejrzałem w tym czasie ok. 100 BMW. Na tych 100 aut ok. 10 było faktycznie bezwypadkowe. Z tych 10 to 3 nadawały się do dalszych oględzin. Wybrałem auto wtedy najdroższe, z najbiedniejszym (jak na e39) wyposażeniem. Do dzisiaj nie żałuje.

    Po czwarte nie oceniłem tej Vectry po miniaturowych zdjęciach tylko po faktach.

    Więc fakty:
    Błotnik prawy odkręcany, maska odkręcana.
    Napinacz fotela kierowcy cofnięty maksymalnie, napinacz fotela pasażera prawidłowy.
    Wniosek - z przodu było uderzenie - można przypuszczać dość silne. Zdecydowanie zalecam sprawdzenie airbagów. Tyle.

    Na samym już końcu - JA NIE POTRZEBUJE MIERNIKA, aby odróżnić auto bezwypadkowe od wypadkowego. Miernik ma mi POMÓC wskazać dokładną lokalizację ew. uszkodzeń, miejsca spawów, łączeń itd.

    Nie wiesz jakie auto kupiłem, oceniasz nawet nie pamiętając faktów...
    Jakbyś tak całkiem zapomniał kolego to powinieneś wiedzieć, że jeździłem taką Vectrą przez dwa lata i trudno mnie zagiąć w tym aucie.

    Więc przejrzyj jeszcze raz zdjęcia, przeanalizuj i przeproś.

    BTW. I masz rację - za autami kiedyś patrzyłem w komisach, potem to już tylko szukałem właśnie takich igiełek... Bo tam można je spotkać na dzień dobry i do widzenia...
    I chyba się cieszysz, że nie masz swojego malutkiego komisiku z budką na śląsku, bo wierz mi, chyba nawet przeprowadziłbym się do jakiegokolwiek bloku obok, by mieć Cię na oku.
    Naprawde irytujesz ludzi KOMPLETNIE bez powodu.
    Nie pasuje Ci coś? TO PO CO CZYTASZ?
    Post o Vectrze nie był do Ciebie skierowany tylko dla zwykłego szarego człowieka który ma otworzyć oczy przy uzywanym aucie.
    A że Ty używane auta sprzedajesz to i boisz się...
    Ot i tyle...




    BRAWO KOLEGO ZA ODWAGĘ.
    Maluskiego komisiku z budką... Zabawny jesteś. Kris,żeby już nie wstrzynać awantur. Jak bedziesz w Łodzi,zapraszam na kawe do budki Adres podam na PW

  13. #13
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Ja widzę to co Kris75. Różnica jest ewidentna. Money, nie mów, że tego nie widzisz. Chłopie, spory sporami, ale rzeczy oczywiste są niepodwarzalne. Akurat tu sprzedawca sobie sam strzelił w kolanko choć jak znam życie to nie miał bladego pojęcia, że po tym można poznać dzwonka, albo co bardziej pewne liczył na "naiwniaka".

    Money... w tamacie Blankera nic się nie zmienia... ale Vectra miała przygodę pytanie jak mocną...

  14. #14
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Z tą ceną to tylko na naiwniaka może liczyć Jednak tutaj klientela jest mniej wybredna. Ostatnio pomagałem kupić Mondeo, które dla siebie bym nie wziął... ale zdecydowała cena - najlepsza do rocznika i wyposażenia.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  15. #15
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    I tego niestety pragną aktualnie klienci... Każdy chce kupić okazję po prostu. Nikt nie kupuje auta w normalnej cenie...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •