Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Kombi ¦koda, Audi, Toyota rocznik 2007 za 25000 z³ na ON. miasto < 50%

  1. #16
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ szajka Zobacz post
    spodoba³ mi sie ten Ford Mondeo troche czytam o nich teraz choc rocznik 2007 by mnie interesowa³ bylem w banku i bede mial okolo 29000 tys ale to widze i tak ma³o u nas w kraju widzia³em w niemczech sotja po 6000 eur wiec ze sporwadzeniem zamknol bym sie w 29000
    Dobre Mondeo IV? To nierealne w tym bud¿ecie.
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  2. #17
    szajka
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dziêki za odpowiedzi

    Jednak fakt o mondeo IV w tym przedziale trzeba zapomnieæ i jednak bêdê szuka³ Skody 2006 rok bo w Audi czy Passata w±tpiê za t± kasê albo trzeba bêdzie z kombi zrezygnowaæ. Saba nie chce mia³em 900 w benzynie i by³o wszystko ok do momentu napraw pó¼niej ostro sie trzyma³em za portfel dobrze ze to za granica by³o w ciep³ym kraju i szroty obfitowa³y równie¿ w drogie auta. Forda sprzed 2007 nie chce bo mi siê wizualnie nie podoba. Wiec wraca pierwsza wersja. Ale dziêki wam oczy mi siê trochê otworzy³y na rynek wtórny aut teraz bêdê was prosi³ o wasze opinie je¶li co¶ znajdê z og³oszeñ ale to w innym dziale póki co dziêki

  3. #18
    szajka
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Witam poddaje sie im wiecej czytam na waszym forum tym bardziej odechciewa sie kupna uzywanego auta trzeba miec sztab ludzi kolo siebie i jeszcze miec mala encyklopedie w glowie. Nie moge znalesc nic sensownego na necie a na nowe mnie nie stac masakra niechce wydac 30 tys na 10 letnie auto

  4. #19
    nicolae
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie poddawaj się. Ja też już pewnym momencie miałem dość. Aktualnie auta szukałem około 1,5 miesiąca (dzięki pomocy kolegów z forum), poprzedniego około 2 miesięcy. Wkońcu tobie też się uda... cierpliwości. Nie szukaj "na wariata" no i unikaj jak to mówią tu na forum CCC. Ja za swoje dotychczas tylko 3 auta płaciłem zawsze więcej niż średnia cena z ogłoszeń ale żadne z nich nie miało żadnych poważnych usterek w czasie eksploatacji, ostatnie auto mam od tygodnia więc nie wiem jak to będzie wygladać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •