Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Kontakt

  1. #1
    mario.a1
    Gość

    Domyślnie Kontakt

    Proszę o pomoc w skontaktowaniu się z P. Tomkiem (Unffaler'a)
    Pozdrawiam

  2. #2
    fireman
    Gość

  3. #3
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    A tak przy okazji - jest tutaj wielu importerów, ludzi sprowadzających samochody na zamówienie itp (żeby nie napisać "handlarzy", hihihi...). Wielu z nich nie reklamuje się wprost. A gdybym chciał skorzystać z Waszej oferty w przyszłości jak mam to zrobić? Jedynie chyba Carpasja I Tradelux ogłaszają się wprost w swoich stopkach pod postami. Pytanie bez podtekstów, zwyczajna ciekawość. Bo nawet w przypadku powyższym (Eurocar) google znajduje kilka firm o takiej nazwie, więc pewności nie ma...

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    282
    Podziękowano Thanks Given 
    43
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Może by tak zrobić jakiś dział na forum gdzie byli by zaufani, pewni, sprawdzeni sprzedawcy samochodów, u których auta są naprawde bezwypadkowe z autentyczną przeszłością.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Polecam poczytać tutaj:
    http://bez-wypadkowe.net/forumdispla...o-sprzedawcach

    jest też dział giełda z oddzielnym kącikiem dla "importerów".
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ale troche wiem oco koledze chodzi jest troche ludzi zajmującymi sie handlem autami a powiem że jeszcze nie widzialem żadnych propozycji od nich
    Rozumiem że to ich wolny wybór i nie każdy chce się tu chwalić bo "czarna" konkurecja nie śpi...

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tutaj był temat o innych użytkownikach zajmujących się sprzedażą - zawsze można zapytać co mają w aktualnej ofercie -
    http://bez-wypadkowe.net/Sprzedawcy-Kris-noto-Lukas.s...

  8. #8
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Były kolory - może i śmieszne ale wiadomo było gdzie uderzać.

  9. #9
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    Ok, jakoś przegapiłem post przywołany przez jacentego. I argumenty krisa czy lukasa trafiają do mnie. Ale ciekaw jestem, czy jak ktoś prywatny pisze, że chce coś kupić w dziale "kupię" to występujecie ze swoją ofertą na priv? A kolory chyba nadal działają, nie?

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    chce coś kupić w dziale "kupię" to występujecie ze swoją ofertą na priv?
    jeżeli mam samochód spełniający wymagania (ew. zbliżony), który można śmiało polecić- 3/4 razy zdarzyło mi się napisać pw.

    Parę osób ma adres mojego konta na allegro, na którym sprzedaje samochody. Bez problemu mogę podać zainteresowanym Ale czy wpłynie to wielkość sprzedaży? Wątpię, wręcz jestem pewien, że nie
    Odnośnie starego tematu: póki co moje stanowisko w tej sprawie się nie zmieniło Patrząc na 3-4 letnie auta wrzucane do oceny (a takie sprzedaję) nie mam szans w rywalizacji z Płockiem, jeżeli chodzi o stosunek cena vs wyposażenie vs "przebieg", niestety I Mondeo Titanium X z xenonami, dużą navi i conversem jest tego klasycznym więc przykładem- patrząc na fora Forda ta wersja w cenie do 34 brutto to absolutny top

  11. #11
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Mi ani razu nie zdarzyło się do kogoś napisać. Nigdy nie lubiłem takich praktyk - polecać swoje w co drugim poście pisać - sprawdzone auto tylko u nas - tak jak robiła to pewna firma z forum

    Niech Legato pomyśli aby dopisać przy nikach coś typu - sprawdzony sprzedawca itp. (bo my z Lukasem importerami nie jesteśmy )

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Nigdy nie lubiłem takich praktyk - polecać swoje w co drugim poście pisać
    a stilo kiedyś tam? I tak nic z tego nie wyszło i z reguły na forach nie wychodzi Ile razy Focus od tradeluxa był polecany? Ile razy osoby szukały takiego auta? Mnóstwo. Nikt nie kupił. Dlatego, że to szrot? Nie. Bo za tyle w Płocku poliftowe Titanium z 2,0 tdci pod maską są. Więc po co przepłacać? Tak to niestety działa

    sprawdzony sprzedawca
    ja bym się z tym źle czuł

    U mnie można liczyć na to, że po prostu nie ściemniam, nie piszę o *****istości swoich aut, bo absolutnie nie wierzę w to, że WSPÓŁCZESNE auto będzie trzymało parametry nowego po 150 tys km.
    A wymagania ludzi są różne, na serwisie wyszło, że auto na którym miałem naliczone 1500 pln marży brutto (długo stoi więc cenę dałem ostro w dół) wymaga wkładu ok. 1500 pln (wg wyceny z ASO ok 3000 pln, ale wycena ta była bardzo zawyżona, 90% usterek usunąłem za łączna kwotę 750 pln brutto u znajomego mechanika).
    Kupujący bardzo się tym zmartwił i oczywiście auta nie kupił, mimo że zaproponowałem upust ok. 2000 pln. Oczekiwał upustu na usunięcie usterek w ASO (czyli +/-3000 pln) i dodatkowo 2000 pln, bo "tyle to zawsze się zrywa z ceny". A to już troszkę za dużo, dla każdego. Nie dogadaliśmy, pretensji nie mam
    Ale szczerze mówiąc bałbym się, gdyby taka sytuacja miała miejsce w przypadku kogoś z tego forum. Czarno to widzę.
    Nie wiem jak tradelux czy inni, ale ja IDEALNYCH aut nie sprzedaję, przy marży rzędu 2000 pln do takiego stanu też ich nie doprowadzam, co chyba zrozumiałe
    W skrócie: na szczerość zawsze można u mnie liczyć (co wiem o aucie to powiem, i to przez telefon- nie trzeba gnać pół Polski), ale marzeń o perfekcyjnym aucie (jak nowym, absolutnie bez żadnych usterek, jak nowe) w cenie 30-50% nowego niestety nie oferuję(z małymi wyjątkami )
    Dlatego uważam, że nie zasługuje na żadne wyróżnienie

    Coś co powinno być normalne, coś za co nie powinniśmy nagradzać ani wyróżniać. Patologia polskiego rynku sprawiła, że każdy w miarę uczciwy sprzedawca ma lecieć do grona zaufanych dostawców superaut. ja tak nie uważam
    nadal

  13. #13
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Lukasz ja absolutnie nie mówię o Tobie ani o Tradi... domyśl sie o kim Co nawet na obcym blogu w komentarzu musiał dodać: zapraszam do siebie po pewne auta

    Stilo akurat sprzedałem. Chłopak młodziutki przyjechał i zabrał. Było to auto mojej siostry z przelotem 90tkm i ja osobiście włożyłem w niego parę ładnych tysiaków i trzymał parametry nowego

    Co ciekawe na drugi dzień dzwoni ten chłopak,że jak jechali to im zaczeła wyć skrzynia na 6 biegu (pomijam fakt,że prowadzenie pojazdu jeszcze słabo mu wychodziło bo jak sam mówił świeżo co ma prawko) - sprzęgło i olej w skrzyni były nowe. Wstawił do mechanika i na drugi dzień dzwoni,że mechanik nic nie znalazł i już nic mu nie wyje.

    Nie wiem czy to miała być próba mojej szczerości ???

    Pierwszy klient na auto po przesłaniu mu miliona zdjęć i pełnej dokumentacji napraw stwierdził,ze on moze dać3 k mniej bo po tyle są. Nie przemawiały do niego argumenty,że w samochodzie w ciągu ostatniego pół roku zrobione zostało wszystko co tylko się dało (rozrząd,sprzęgło,hamulce,olej,płyny,amory itd...)

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    domyśl sie o kim
    doskonale wiem i nie to miałem na myśli, inaczej sytuacja wygląda, gdy ktoś napisze temat "szukam kompakta z 2008 za 25 tys pln" i ktoś(ktokolwiek) zaproponuje coś spełniające wymagania autora tematu ze swojej oferty. co innego, gdy w temacie oceny auta padnie "zapraszam do zapoznania się z moją ofertą", "nie ma sensu szukać w Polsce", "sprowadzę podobne"- bo takie zachowanie, mimo dobrych intencji, odbierane jest jako nachalne.
    Oczywiście nikt nikomu nie może zabronić takich, czy innych praktyk. Każdy niech robi, co uważa za stosowne.

    Stilo akurat sprzedałem. Chłopak młodziutki przyjechał i zabrał.
    a to nawet nie wiedziałem, że się udało komuś z forum sprzedać, ale wierz mi, że taka sytuacja:
    miliona zdjęć i pełnej dokumentacji napraw stwierdził,ze on moze dać3 k mniej bo po tyle są.
    wystąpi milion razy częściej niż zakup przez forum, w wyższej cenie, tylko dlatego żeby docenić uczciwość sprzedającego.
    Ludzie niestety mają słabe pojęcie o tym jak wygląda krajowe bagienko sprzedaży aut używanych, wyznacznikiem otomoto i co najwyżej Auto Świat, gdzie poziom redaktorów wcielających się w rolę kupujących jest równie żenujący- kiedyś w dodatku Rynek czy coś tam- poobijana, porysowana 308 za 24 tys po opłatach- uznali cenę za wysoką, bo trzeba poprawek dokonać. Lol. 1,5 roku temu. Wtedy to była jedna z najniższych możliwych cen. Teraz pewnie też. Czego oni się spodziewali? "Kowalski" z tego art. wyciągnie wniosek- 24 to wg auto świata za dużo. Więc szukam za 23. Ale idealnego Koło się zamyka.

  15. #15
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Panowie, to nie jest Hydepark... temat zamykam!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •