Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Inne brak rocznik 2008 za 28 tyś zł na ON. miasto < 50%

  1. #1
    Darklee
    Gość

    Domyślnie Inne brak rocznik 2008 za 28 tyś zł na ON. miasto < 50%

    Jakie auto kupić 25-30k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    brak
    Budżet na zakup auta:
    28 tyś
    Preferowany rok produkcji:
    2008
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1.6-1.9
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    25000km
    Segment/typ/wielkość auta:
    Hatchback
    Charakter użytkowania :
    miasto < 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2 dorosłe osoby, 1 małe dziecko, wózek w bagażniku
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    brak preferencji
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam,

    Prawdopodobnie na wiosnę będę zmieniał auto. Już teraz rozglądam się za autami, opiniami na temat aut, itp. Aktualnie użytkuję Audi A4 B5 Avant. Chciałbym zmienić na coś mniejszego, bo dziecko ma prawie 2 lata i nie trzeba już zabierać mnóstwa rzeczy ze sobą w jakąkolwiek podróż. Nie ukrywam, że zależy mi na najlepszym stosunku jakości do ceny. Patrzę rozumem na Forda Focusa. Sercem patrzę na Fiata Bravo, choć nie wiem czy budżet pozwoli. Chciałbym wyhaczyć rocznik minimum 2008 choć 2009 byłby lepszy... W końcu mamy już 2013. Co do silnika też nie jestem pewien czy nadal ON czy może PB (lubię turbo, pozwala się czuć bezpiecznie w trasie). Za wszelkie porady na temat wyboru właściwego auta i silnika dziękuję. Pozdrawiam!

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    W tym budżecie to Focus II raczej z przed liftu, diesle 1.6 (psa) albo fordowski 1.8 będą uchwytne. W kombiakach poleasingowych jeśli hatchback to nie mus będziesz mógł przebierać, FII kombi wcale tak wielkiego odwłoka nie ma a na wózek będzie akurat Poniżej 30 tysięcy raczej 2007/08, na dobre 09 może nie wystarczyć ale tutaj niech się może importerzy wypowiedzą jeszcze dla pewności. Z Brawo będzie kiepsko w tym budżecie, dobrego nie kupisz.

    Zazwyczaj nie wklejam linków żeby nie sugerować, ale czytając Twoje wymagania wydaje mi się, że ten chyba mógłby pasować pod kryteria i masz od forumowicza
    http://trade-lux.otomoto.pl/ford-foc...C23502972.html
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Darklee
    Gość

    Domyślnie

    NA forum już siedzę od dłuższego czasu i czytam dużo. Wiem co znaczy termin CCC itp. Chciałbym raczej Focusa po liftingu i w tym celu mogę zwiększyć budżet do 30 tyś zł lub ciut ponad tę kwotę. Kombi już nie chcę, a z autami małymi wewnatrz jestem obyty bo A4 Avant to malutki samochód Oczywiście stronę z ofertami Tradeluxa odwiedzam regularnie mimo to chciałbym wyrwać min 2008 po lifcie, allegro tylko oglądam poglądowo, cenami się nie sugeruję

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Za 25-26 cieżko sprzedać krajowe 2008 po FL jeśli chodzi o słabsze wersje (Amber X, Silver X).
    droższe są tradycyjnie Titanium i auta z 2.0 tdci pod maska

  5. #5
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Na poliftowego Focusa nie ma szans chyba, że zajeżdżony lub w bardzo ubogiej wersji. Na fajne Bravo trzeba w ok. 30-32tys zł, w lecie może coś będzie taniej (o ile gospodarka nie klęknie).
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  6. #6
    Darklee
    Gość

    Domyślnie

    To mi zapał ostudziliście... Chyba jednak będę szukał Focusa II FL w cenie minimum 30 tyś zł. Choć jeśli jest tak jak pisze Tradelux, za 30-32 poszukam Fiata Bravo za 5-6 miesięcy I nie wiem czy warto znowu brać diesla. Co prawda mój był przez prawie 2 lata bezawaryjny (od kupna), ale jak coś się spierniczy to może kieszeń zaboleć i tego mam ciągłą świadomość.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •