Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 93

Temat: Jarosław i Grzegorz Bierski - *****ci z Pruchna

  1. #31
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Większość wad auta o których piszesz jest bardzo łatwa do wykrycia swoją droga. Nie chce Cię dolowac, ale padles ofiara własnej ... Sam nie wiem, jak auto jest choćby o 500 PLN droższe od średniej to nie obejdzie sie bez OSKP, ASO, 3krotnego pomiaru lakieru, weryfikacji dokumentów, sprawdzania VINu...
    Tanie auto, ładny wypas, blyszczacy lakier- kupuje sie bez sprawdzania, kasa na stół i piszemy umowę

  2. #32
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Poczytałem sobie i mam podobne zdanie co Ty Tom.

    Ludzie są lekko mówiąc mało rozgarnięci przy zakupie samochodów. Ostatni temat z Toyotą Avensis daje tego 100% przykład. Ogłoszenie piękne kolorowe wręcz daje do zrozumienia - JESTEM HANDLARZE,a tu nadzieja na prywaciarza...

    Wracając do Fiata cyt: "Bogaty opis wzbudzał zaufanie, zapewniając o słuszności wyboru, względem innych ofert."

    Co mają powiedzieć prywatni sprzedawcy??? Tam ogłoszenie kończy się po dwóch słowach - Sprzedam auto stan dobry.

    Ludzie płaczą,przeklinają i narzekają ale byli są i będą zdani na handlarzy jeszcze przez bardzo długi czas.

  3. #33
    bierski
    Gość

    Domyślnie

    tom75 mądry Pola po szkodzie, sumiennie przygotowany opis pojazdu w 90% okazał się kłamstwem. Nie znałem realiów panujących wśród Handlarzy pojazdami, częściowo Forumowicze otworzyli mi oczy, a materiał opublikowany w Superwizjerze telewizji TVN powinien być obowiązkową lektura każdego zmotoryzowanego ("9 na 10 pojazdów z zagranicy jest po korekcie licznika").
    Tak naprawdę nigdy bym nie kupił auta będąc świadomy realnego przebiegu, jeżeli jednak auto byłoby sprawne techniczne to prędko bym się nie dowiedział o tym fakcie.

  4. #34
    tom75
    Gość

    Domyślnie

    czyli bierski twierdzisz ze auto z przebiegiem 180tys juz nie wchodzi w rachubę bo sie do niczego nie nadaje?

  5. #35
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    bierski - bo bardzo dziwne, że jest padnięta uszczelka. Aut z silnikami 1.9 miałem bardzo, bardzo dużo i jeszcze żaden nie miał padniętej głowicy.
    No i dla przykładu identyczne auto jak Twoje, przebieg 80tys km, navi, klimatronic itd. i oferta z wyceną auta na 7tys € Przy zakupie prywatnym dają gwarancję na 6miesięcy. Teraz jak sobie dodasz koszty transportu, opłaty, jakiś niewielki zarobek to cena wychodzi znacząco ponad 30tys zł.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  6. #36
    bierski
    Gość

    Domyślnie

    tom75 absolutnie, nawet z większym przebiegiem ale przy dobrym stanie technicznym mogą służyć wiele lat. Planowałem zakup auta na najbliższe lata dlatego opis stanu technicznego i przebiegu był dla mnie kluczowy.

    tradelux nie jestem handlarzem, ale wiem że widełki i rozpiętość cenowa dla wszystkich aut jest bardzo duża. Sprzedałem auta starsze z wyższym przebiegiem niż wspomniane 180 tys, jednak stan techniczny był bez zarzutu - wszytko na bieżaco serwisowane.

  7. #37
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Bierski, wiesz - mam nadzieję, że rozumiesz nas - nikt nie jest przeciw Tobie.
    To po prostu świństwo i tyle.
    Z drugiej strony sam chyba czujesz, ze coś nie było jednak dograne na 100%.
    Kupiłeś auto za 24 tys, które jako nowe kosztowało prawie 80 tys zł.
    Nie uważasz, że spadek wartości jednak był zbyt duży?
    Nie porównuj przy tym rynku polskiego - bo ten jest specyficzny - auto było sprowadzone z Niemiec, więc odniesienie do rynku niemieckiego jak najbardziej wskazane.
    Informuj na bieżąco o postępach w sprawie, tymczasem życzę Ci mimo wszystko dużo dobrego w Nowym Roku 2013-tym

  8. #38
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Blog fajnie opisany i dobrze prowadzony.
    Jestem ciekawy jak się rozwinie sytuacja.
    Dziwie się, że jest tyle osób, którym nie zależy na dobrej opinii i normalnym współżyciu w społeczeństwie kosztem kilku tys zł.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #39
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    ale sam wiesz jak jest tradi- przyzwyczaili się do tego, że inwestując 20 wyciągają 5 na czysto- teraz jak nie zrobisz (A) wałku na VAT lub bezczelnego ściemniania(B) na temat przeszłości i stanu auta o takiej marży możesz zapomnieć

    A)
    http://automobilepodgora.otomoto.pl/...C27286381.html
    http://automobilepodgora.otomoto.pl/...C27368664.html

    B) choćby ten temat, czy avensis z wczoraj

  10. #40
    bierski
    Gość

    Domyślnie

    Kris75, zgadza się samochód z takim wyposażeniem to 80 tys, po rabatach jesteś w stanie wyjechać nowym za 68 tys. Porównywalne używane modele można spotkać zarówno w wyższych jak i niższych cenach, mimo wszystko opis oferty nie może tak drastycznie odbiegać od rzeczywistości.
    Dziękuje za Noworoczne Życzenia, Pozdrawiam i również życzę powodzenia i Szczęścia w Nowy Roku

    tradelux, dziękuję za słowa uznania, o przebiegu sytuacji będę na bieżąco informował. Postawa Sprzedawcy jest zdumiewająca i nie da się niczym usprawiedliwić.
    Udanych transakcji, Zdrowia i Zadowolenia w Nowym Roku, Pozdrawiam

  11. #41
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas.s Zobacz post
    ale sam wiesz jak jest tradi- przyzwyczaili się do tego, że inwestując 20 wyciągają 5 na czysto- teraz jak nie zrobisz (A) wałku na VAT lub bezczelnego ściemniania(B) na temat przeszłości i stanu auta o takiej marży możesz zapomnieć

    A)
    http://automobilepodgora.otomoto.pl/...C27286381.html
    http://automobilepodgora.otomoto.pl/...C27368664.html

    B) choćby ten temat, czy avensis z wczoraj
    Ja się nie dziwię w takim razie, że praktycznie nikt nie dzwoni o normalne oferty, z fakturą jak tutaj taka BMW za 40tys zł w cenie netto na VAT-marża
    No i kolejna sprawa, że auta od prywatnych osób na fvat-marże są mało chętnie kupowane przez polskich handlarzy, a przeważnie trafiają na Niemcy, Francję, Czechy.
    Ostatnio edytowane przez tradelux ; 30-12-12 o 18:33
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #42
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Blog

    Kolego bierski. Dwa dni temu wpisałem komentarz na Twoim blogu.Czemu go usunąłeś?
    Prawdziwa"sztuka" krytyka się nie boi.
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  13. #43
    bierski
    Gość

    Domyślnie

    Kolego apacz, faktycznie widzę nowy komentarz, nie został on usunięty jednak nie został również zatwierdzony do publikacji. Po powrocie do domu komentarz zostanie opublikowany, postaram się również zaktualizować wpis. Pozdrawiam

  14. #44
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    FOrumowi importerzy widze nawet na blogu reklame robia... Wiem, ze slabo biznes sie kreci, ale bez przesady ;p

  15. #45
    tom75
    Gość

    Domyślnie

    no rzeczywiscie troszke to nachalne

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •