Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Seat Ibiza 96r,1,6 benz+gaz prośba o ocenę

  1. #1
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie Seat Ibiza 96r,1,6 benz+gaz prośba o ocenę

    witam,ja ponownie z prośbą o ocenę.
    tym razem zdjęcia również nie wiele przedstawiają ale samochodzik wydaje mi się ciekawy....

    http://otomoto.pl/seat-ibiza-C16428181.html

    Niestety ma strasznie krótkie OC więc sama nie wiem.
    Poza tym niby napisane ze jest z Polski ale jakoś coś mi tutaj nie pasuje ponieważ na allegro nie ma o tym słowa.....

    i pytanko czy jest ktoś w stanie mi z was pomóc i np ma znajomego mechanika który dokładnie sprawdzi samochodzik za parę groszy....

    Z góry dziękuję za pomoc.
    pozdrawiam
    K.

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ma tablice PL, więc musi być zarejestrowany od co najmniej 4 lat, bo wtedy jeszcze były tablice z flagą.

    Czego oczekujesz od tego auta? W takiej cenie, to chyba najważniejsze, żeby był sprawny...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    tak owszem ale chciałabym nim jeździć a nie dokładać cały czas bo mnie na to nie stać....i czy nie byl np spawany albo tak bity ze ledwo stłuczka i mi się rzpadnie,czy nie popowodziowy itp......
    A ze ja jako kobieta się nie znam dlatego pytałam czy mógłby mi ktoś pomóc w zobaczeniu autka i sprawdzeniu go....
    poza tym jeżeli jest po biciu to pomimo ze ma napisane poduszka powietrzna- jej tam nie bedzie czyli powód do zjechania z ceny...

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Masz na forum dział "Wstępne sprawdzenie auta", tam szukaj osoby z okolicy, która sprawdzi Ci to autko.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pantera1983 Zobacz post
    poza tym jeżeli jest po biciu to pomimo ze ma napisane poduszka powietrzna- jej tam nie bedzie czyli powód do zjechania z ceny...
    koleżanko. Jeżeli brak poduszki powietrznej, który jest wynikiem wypadku i nieudacznej naprawy to dla ciebie argument do negocjacji ceny a nie rezygnacji z zakupu to ja cię z góry przepraszam ale kup sobie karte miejską...

    nie możesz tak myśleć. Wyobraź sobie, że masz sobie kupić zaje....ty tusz do rzęs i sprzedawca ci mówi...wie pani co, weźmie pani samo opakowanie to będzie taniej... kupisz?

  6. #6
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    A tak w ogóle poduszkę przecież można wsadzić jeszcze raz.

  7. #7
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    Napisałam właśnie że jest to powód do negocjacji ceny a nie rezygnacji z zakupu
    A czy na oko coś sie wam już nie podoba.

  8. #8
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pantera1983 Zobacz post
    Napisałam właśnie że jest to powód do negocjacji ceny a nie rezygnacji z zakupu
    A czy na oko coś sie wam już nie podoba.
    A ja bym chciał żebyś myślała, że brak poduszki powietrznej mimo to, że być tam powinna ma być dla ciebie powodem do rezygnacji a nie negocjowania ceny...

  9. #9
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian_rm Zobacz post
    A tak w ogóle poduszkę przecież można wsadzić jeszcze raz.
    oczywiscie ale Airbag to nie tylko poduszka to takze tasma (zazwyczaj jednorazowa) sterownik (jednorazowy) czesto takze czujniki moga zostac zniszczone w trakcie kolizji, no i oczywiscie kalibracja i polacznenie wszystkich elementow

    zawsze istnieje pokusa aby kupic w/w podzespoly na allegro lub szrocie ale to raczej tylko poprawi Ci nastroj poniewaz nie masz zadnej gwarancji ze taki "zestaw" zadziala wlasciwie

    natomiast koszta zakupu nowych czesci czesto stawiaja pod znakiem zapytania taka operacje z ekonomicznych wzgledow

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale o czym teraz jest post - o wyimaginowanym braku poduszki powietrznej...
    Jak dla mnie nie wygląda zbyt dobrze, przód jest trochę krzywy, spasowanie maski błotników nierówne. I w środku jakoś fotele krzywo leżą...

  11. #11
    money
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Ale o czym teraz jest post - o wyimaginowanym braku poduszki powietrznej...
    Jak dla mnie nie wygląda zbyt dobrze, przód jest trochę krzywy, spasowanie maski błotników nierówne. I w środku jakoś fotele krzywo leżą...
    Kris fotele w ibizach i polówkach tak "leżą" przynajmniej takie jest wrażenie na pierwszy rzut oka.

  12. #12
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego tak napisałem - jakoś po prostu krzywo leżą... Jak uważasz, że jest ok - to OK

  13. #13
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Auto z gazem, zapewne do oddania poniżej 4000zł - nie spodziewajcie się igiełki...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  14. #14
    satanek
    Gość

    Domyślnie

    a ja bym tylko dodał tyle, że za 4K to nie ma co oczekiwać cudów, też zależy czego szanowana koleżanka oczekuje od takiego autka, na forum był wątek o samochodach do bodajże 2-3K i było tam wiele propozycji, może przedstawiane modele nie były prestiżowe to nadawały się do poruszania po mieście z punktu A do punktu B bez jakiś przykrych niespodzianek... Może byłoby lepiej jakby pantera oszacowała swój budżet i ogólne przeznaczenia autka a cześć forum znająca się na samochodach przeróżnych (czyt. ja nie bardzo podpowiedziałaby co mogłoby spełniać oczekiwania i z tego by koleżanka sobie coś wybrała do poszukiwań...

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Zakup autka do 4 tys zł to wbrew pozorom niełatwy i śliski temat.........niby ofert sporo ale w większości albo reanimowane zwłoki albo skarbonki bez dna....Dużo zależy od wymagań kupującego. Jeśli miałbym coś zasugerować to podpowiadam aby omijać szerszym łukiem wszystko co wygląda jak "wymalowana panna na wydaniu" czyli przyjrzeć się bardziej stronie technicznej auta i liczyć na ofertę typowo prywatną ...albo zakup ma jeżdzić albo wyglądać ....wybór należy do kupującego.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •