Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Seat Ibiza 96r,1,6 benz+gaz prośba o ocenę

  1. #16
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    Hm....widzę że pierw temat trzymał się głównie poduszki....później przeszedł typowo na określenie że do takiej kwoty tylko grat....może i tak ale pewności,że samochód kupiony za 20tys. nie będzie gratem spawanym też nie ma nikt.I wtedy ta sama historia-tylko większa kasa umoczona.
    Oszacowując swój budżet-samochód do 5tys.,nie tylko do poruszania się po mieście ale chciałabym czasami również pojechać do rodziców i wrócić tym samym samochodem(w jedną stronę 200km).
    Dla mnie konieczne jest aby posiadał wspomaganie kierownicy,miło by było gdyby miał el.szyby i lusterka,poduszkę powietrzną.....silnik 1,4-1,6.Najlepiej w gazie...

  2. #17
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    He he, no z nami jak z dziećmi
    Gaz w tej cenie to będzie ciężka sprawa bo w sumie sama instalacja to połowa wartości samochodu.
    Może coś takiego?
    http://otomoto.pl/daewoo-lanos-C16435309.html

    nie wiem nic o tym samochodzie ale po samym przebiegu powiem Ci, że właściciel to raczej uczciwy człowiek.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #18
    money
    Gość

    Domyślnie

    Lanosik jak marzenie wspomaganie elektryka i co najwazniejsze czesci tanie jak barszcz.

  4. #19
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    A koledzy doczytali ze samochód uszkodzony??????
    czy sobie jaja tym momencie robicie????

  5. #20
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Szczerze to dopiero przyuważyłem. Obstawiam, że idzie o tą rysę na tylnych drzwiach. Jakby po telefonie okazało się, że tylko to jest na rzeczy to prędzej bym wziął takiego Lanosa niż Ibizę, którą wrzuciłaś.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #21
    money
    Gość

    Domyślnie

    Dopatrzyłem się tego,ale przy tej cenie to raczej napewno chodzi o rysę. Cena jest normalna-rynkowa więc myśle,że raczej nic więcej nie jest uszkodzone
    ............i nie robimy sobie jaj.

  7. #22
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    a możesz mi powiedzieć dlaczego prędzej ten lanos niż ibiza???
    bo tak naprawdę nikt się nie wypowiedział na temat samochodu który wstawiłam...no oprócz jednej osoby.
    cały temat polegał na rozmowie o wszystkim tylko nie o ibizie....

  8. #23
    money
    Gość

    Domyślnie

    Koleżanko po kliku zdjeciach nikt nie powie Ci bierz albo nie bierz. Poszukaj kogoś kto zna się na autach(i jest normalny-chodzi mi o to,że przy tak starym samochodzie nie będzie szukał rysek na lakierze czy wybrzydzał bo zderzak,czy maska była malowana) i jedź oglądać!

  9. #24
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał pantera1983 Zobacz post
    a możesz mi powiedzieć dlaczego prędzej ten lanos niż ibiza???
    bo tak naprawdę nikt się nie wypowiedział na temat samochodu który wstawiłam...no oprócz jednej osoby.
    cały temat polegał na rozmowie o wszystkim tylko nie o ibizie....
    Bo ta jedna osoba powiedziała praktycznie wszystko co można powiedzieć po zdjęciach. Dlaczego nie ta Ibiza - samochody za tą cenę to typ "zawsze coś" naprawisz jedno psuje się drugie a przy gazie ilość tych "zawsze cosiów" wzrasta o 50 %. Dlatego ja osobiście bym nie ryzykował. Chyba, że auto z pewnej ręki.
    Masz na forum 2 inspektorów z mazowieckiego, napisz, popytaj, na pewno coś poradzą.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  10. #25
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pantera1983 Zobacz post
    a możesz mi powiedzieć dlaczego prędzej ten lanos niż ibiza???
    bo tak naprawdę nikt się nie wypowiedział na temat samochodu który wstawiłam...no oprócz jednej osoby.
    cały temat polegał na rozmowie o wszystkim tylko nie o ibizie....
    Nic dodać..........
    Panowie,,,doradztwo w innym dziale typu "co kupić"
    W tematach o konkretnym aucie ,,,,o tym aucie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •