Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: Pomarańczowa Yamaha R6 z USA z 2009 roku WARSZAWA VIN: JYARJ16E99A016486

  1. #1
    uwazajna
    Gość

    Domyślnie Pomarańczowa Yamaha R6 z USA z 2009 roku WARSZAWA VIN: JYARJ16E99A016486

    Witam,

    jeśli nie można zamieszczać tutaj ogłoszeń motocykli, to prosiłbym o podanie odpowiednika tego forum dla motocykli.

    Po prostu nie mogłem się powstrzymać i postanowiłem napisać tego posta, żeby ktoś się czasami nie naciął na ten wspaniały, bezwypadkowy motocykl sprowadzony z USA.

    Jest to klasyczny przykład Pimp my Bike w wykonaniu polskim...

    A teraz do rzeczy. Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/yamaha-r6-M3445526.html

    Numer telefonu do właściciela: 600 099 848

    Numer VIN motocykla (przepisany ze zdjęcia z ogłoszenia): JYARJ16E99A016486

    Czar pryska gdy wpiszemy numer VIN w google ponieważ pojawia się link do zakończonej powypadkowej aukcji- niestety motocykl wyglądał nieco inaczej niż na zdjęciach z ogłoszenia na otomoto...

    Powypadkowa aukcja w USA: http://www.autobidmaster.com/carfind...LANTA_EAST_GA/


    Screenshot ogłoszenia (kliknij aby powiększyć zdjęcie):


    Zdjęcie numeru VIN (wzięte z ogłoszenia na otomoto- kliknij aby powiększyć zdjęcie):


    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez uwazajna ; 08-11-12 o 09:34 Powód: Ułożenie zdjęć.

  2. #2
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    W sumie nie pisze nic o bezwypadkowości a z 2 strony nic wielkiego mu się nie stało.

    Niemniej warto, żeby ewentualny kupiec wiedział co i jak.

    PS. wklej zdjęcia z USA albo najlepiej całą aukcję.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 08-11-12 o 10:25

  4. #4
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Jak na Juesandej to salon nówka!! Pozdejmowane plastiki do fotek, lagi pacze kaprawym okiem nie pogięte, sprawdzić geometrię ramy, drukować zdjęcia, targować 3 tysiące za tfuu "bezwypadkowy" i brać Panie brać..

    No kak Maxiu nie pisze? "Dodatkowe informacje:
    bezwypadkowy"

  5. #5
    uwazajna
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxxpl Zobacz post
    W sumie nie pisze nic o bezwypadkowości a z 2 strony nic wielkiego mu się nie stało.

    Niemniej warto, żeby ewentualny kupiec wiedział co i jak.

    PS. wklej zdjęcia z USA albo najlepiej całą aukcję.

    W ogłoszeniu jest zaznaczone "bezwypadkowy" więc zakładam, że właściciel świadomie to zaznaczył.

    Była czarna, jest pomarańczowa- no nie wiem czy tak niewiele się jej stało...

    Nie mniej jednak dzięki, że nie skasowaliście mojego posta- może się komuś przyda ;-)

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez uwazajna ; 08-11-12 o 10:40 Powód: Kolory.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Właśnie po to takie forum. Dzwoniłeś może do gościa?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #7
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    AAAA ślepa ja dzisiaj coś.

    Cytat Napisał pawel_tzk Zobacz post
    Jak na Juesandej to salon nówka!! Pozdejmowane plastiki do fotek, lagi pacze kaprawym okiem nie pogięte, sprawdzić geometrię ramy, drukować zdjęcia, targować 3 tysiące za tfuu "bezwypadkowy" i brać Panie brać..
    No o to mi chodzi.

    MotÓr to głównie rama i silnik. Reszta to wymienne na śrubki plastiki które pękają nawet przy lekkim upadku, który na dwóch kołach jest nieunikniony.

    Jedno czego bym się bał, to silnik, który może podczas wywrotki się przytrzeć. Tutaj na młynek nie wygląda.

  8. #8
    uwazajna
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Właśnie po to takie forum. Dzwoniłeś może do gościa?
    Powiem szczerze, że odechciało mi się po tym co znalazłem w necie.

    Nie miałbym odwagi w pełni korzystać z możliwości takiego sprzętu, a przecież nie kupuje się go po to, żeby jeździć nim z prędkością 50km/h po bułki do piekarni...

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ile kosztuje/kosztowal nowy taki motor?

  10. #10
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał uwazajna Zobacz post
    Nie miałbym odwagi w pełni korzystać z możliwości takiego sprzętu
    Absolutnie nie bronię sprzedawcy, ale uważam że przesadzasz z dramatyzmem.

    Fajnie, że dałeś (myślałem że to nick kobiety) coś od siebie na wstępie, ale to naprawdę jest drobne uszkodzenie po zdjęciach.

    Kupujesz komplet plastików i chłodnice i nówka. Nawet crash pady lekko ryśnięte.

  11. #11
    uwazajna
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    ile kosztuje/kosztowal nowy taki motor?
    Na dzień dzisiejszy, u dealera w Polsce można taki motocykl z 2009 roku kupić za 37 900 PLN http://www.libertymotors.pl/pojazdy/995/YZFR6.html

    Model z 2012 roku (który niewiele się różni technicznie od tego z 2009) kosztuje już 50 900 PLN.

    Obstawiam, że w 2009 kosztował pewnie 42 - 45 kPLN (dokładnie nie wiem, bo wtedy się jeszcze nie interesowałem ;-).

    Pozdrawiam.

  12. #12
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Na twoim miejscu porozmawial bym ze sprzedajcym jesli historia sie skleji kupy i jesli wyjdzie z pomiarow nie ucierpial mocno to nie mozna go skreslic.

    warto by wiedziec czy to on go sprowadzil
    czy kupil i teraz np cos wyszlo

  13. #13
    uwazajna
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxxpl Zobacz post
    Absolutnie nie bronię sprzedawcy, ale uważam że przesadzasz z dramatyzmem.

    Fajnie, że dałeś (myślałem że to nick kobiety) coś od siebie na wstępie, ale to naprawdę jest drobne uszkodzenie po zdjęciach.

    Kupujesz komplet plastików i chłodnice i nówka. Nawet crash pady lekko ryśnięte.
    Spoko, rozumiem, aczkolwiek ja mam trochę inne do tego podejście...

    Tym sprzętem możesz śmigać 250 km/h (oczywiście po niemieckiej autostradzie;-) i nie chciałbym aby przy tej prędkości coś odleciało lub motocykl wpadł mi w drgania bo lagi były minimalnie krzywe (a nigdy tego w 100% nie sprawdzisz), bo wtedy wiadomo jaki jest koniec...

    Oczywiście zdaje sobie sprawę, że po pierwsze przy takiej prędkości jest tysiąc innych rzeczy, które mogą się zdarzyć i będzie klops, jednak chciałbym wyeliminować przyczynę leżącą w stanie technicznym motocykla. A po drugie też zdaje sobie sprawę, że jest dużo osób które jeżdżą z takimi prędkościami powypadkowymi motocyklami i mają się dobrze, jednak ja nie mam na tyle odwagi...

    A po za tym, jeśli ktoś zaznacza, że jest bezwypadkowy, to robi to świadomie i wolałbym aby w opisie ogłoszenia było choć wspomniane, że był naprawiany (że był czarny a jest pomarańczowy). Istnieje możliwość, że koleś nie jest tego świadomy, jednak takich sprzętów nie sprzedaje się gdy mają przebieg 3600km- tym się jeździ, a nie stawia na parkingu.

    Pozdrawiam.

  14. #14
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał uwazajna Zobacz post
    A po za tym, jeśli ktoś zaznacza, że jest bezwypadkowy, to robi to świadomie i wolałbym aby w opisie ogłoszenia było choć wspomniane, że był naprawiany
    To wiadomo, dlatego pochwalam.

    Cytat Napisał uwazajna Zobacz post
    a nigdy tego w 100% nie sprawdzisz
    No wiesz jak jest - jak kupisz nowy z salonu też może być niespodzianka, dlatego zanim polecisz te 250km/h warto sprawdzić co się ma.

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •