Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Umowa na Niemca i odmowa wypłaty odszkodowania

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Umowa na Niemca i odmowa wypłaty odszkodowania

    Poczytajcie sami:



  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Moim zadaniem, sprawa jest do wygrania w sądzie. Auto zostało zarejestrowane w PL i zgodnie z prawem, ma właściciela w dowodzie rejestracyjnym. Dopóki jego legalność nie zostanie zakwestionowana prawnie, TU może sobie pisać co chce. Albo jest kur... w tym kraju prawo, albo Wietnam.

    Moje gratulacje dla marketingu MTU, teraz ludzie będą się bać ubezpieczać tam auto. Ja zresztą już mówiłem kiedyś, żeby w badziewnych firmach się nie ubezpieczać od AC... Poza tym, na jakiej podstawie musimy trzymać poprzednie umowy KS? Ja bym powiedział, że kobieta, od której kupiłem auto, zrobiła to złośliwie, bo wydębiłem od niej drugi komplet kół w cenie... a ciekawe, czy wtedy niemka tak chętnie przyjedzie do PL, żeby zeznawać na niekorzyść klienta TU.

    Kolejna głupota, to patrzenie na wartość zakupu... Mogę sobie kupić wrak, poskładać w garażu, a TU ubezpiecza mi go po cenie rynkowej i po takiej cenie ma obowiązek wypłacić odszkodowanie. Ciekawe, jakbym sobie pozłocił klamki, to czy tak chętnie wypłaciliby z wartości powyżej rynkowej...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    Moim zadaniem, sprawa jest do wygrania w sądzie. Auto zostało zarejestrowane w PL i zgodnie z prawem, ma właściciela w dowodzie rejestracyjnym.
    z tym że auto zarejestrowane zostało na fauszywym dokumencie kupna sprzedaży, co tu chcesz wygrać ???

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    Moje gratulacje dla marketingu MTU, teraz ludzie będą się bać ubezpieczać tam auto
    zrobić sobie polise w MTU, Ergo Hesti czy You Can Drive to naprawde trzeba być niezłym kaskaderem oni nawet wypłat z oc odmawiajają to jeden właściciel jedna grupa i jedna polityka a właściciel z Pruszkowa więc ja dziękuje i ubezpieczam się gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 01-11-12 o 07:25

  4. #4
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Zakończmy tą farse, bo to już jest żałosne
    Ostatnio edytowane przez eReS1# ; 14-01-13 o 00:00

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @Grzechu: Żeby coś nazwać fałszerstwem, to musi być na to wyrok sądu, do tego czasu TU musi przestrzegać prawa. Dopóki rejestracja nie zostanie cofnięta przez Wydział Komunikacji, do tej pory auto jest legalnie zarejestrowane.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •