Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Honda Accord VII

  1. #1
    mario448
    Gość

    Domyślnie Honda Accord VII

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:

    Honda

    VIN:

    -

    Model:

    Accord

    Silnik
    2000

    Rocznik:

    2006

    Państwo

    Rumunia

    Miejscowość:

    Bukareszt

    Nazwa komisu:

    -

    Link do ogłoszenia:

    http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-...03&tabNumber=1

    Treść:

    Witam,
    Co sądzicie o tym samochodzie? Zbyt wiele o autach z Rumunii nie wiem także może jesteście w stanie cokolwiek pomóc. Procedury takie same przy sprowadzaniu jak np z DE (blachy, ubezpieczenie)?

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Chcesz po to auto jechać, czy zamówić w kontenerze?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    mario448
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm...podchwytliwe pytanie? Jak już to samolot do Bukaresztu i odbiór osobisty.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Tak tylko pytam, bo dla mnie Rumunia to tak samo dziki motoryzacyjnie kraj jak nasz, więc po co jeździć tam po to, co mamy na miejscu?
    A kontener, bo 3/4 "nigga scammerów" jest podobno z Rumunii

    PS korzystasz z formularza przy zakładaniu tematu, czy kopiujesz jego zawartość?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    polecam Ci jechać na wakacje do Rumunii, drogie nie są.
    Kup sobie tam gazetę z ogłoszeniami, takich accordów za 2000 euro(za tyle był? bo wygasło) będzie pewnie na pęczki- wrócisz sobie na kołach...

  6. #6
    mario448
    Gość

    Domyślnie

    Tak też właśnie słyszałem, że zaawansowani motoryzacyjnie jak my. Nie mniej jednak, takiego accorda tutaj nie znajdziesz w tej cenie. Wiem, że okazji nie ma ale ciekaw jestem jak bardzo jest spaprany

    Przyznaję, że skopiowałem formularz.

    Edit:

    Lukas.s, trochę droższy był. Po to założyłem temat by poznać konstruktywne i wnoszące coś odpowiedzi a nie teksty typu jedź na wakacje i kup sobie gazetę. Skoro posiadasz wiedzę, czemu ogłoszenia z tego zakątka europy są nic nie warte to się podziel. Jeśli nie masz nic normalnego do powiedzenia to proszę nie pisz nic.

    Dziękuję i pozdrawiam.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @Lukas, stał za 7800E żeby było ciekawiej
    http://awesomescreenshot.com/01eim8h06
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    wiesz ja bym wolał sobie Bałkany pozwiedzać za te pieniądze niż wpłacać je jakiemuś internetowemu ******owi...
    Rumuni jeżdżą po auta jak Polacy, Ukraińcy, Rosjanie na Zachód. Więc powiedz mi k#rwa jak tam Accord, który na mobile.de kosztuje, strzelam, od 6,5 do 12 tys euro ma być
    trochę droższy
    niż 2000 euro?
    Przepraszam, jeżeli auto z linku (który wygasł) kosztowało od 7 tys euro w górę(bo wtedy Twoje pytanie miałoby jakąś racje bytu).
    Nie przepraszam natomiast jeżeli było to ogłoszenie z serii:
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....1-Rzesz%C3%B3w
    Wtedy mogę co najwyżej współczuć... głupoty, niestety A jak widać po forum poszukiwacze okazji nie śpią

    PS: Procedury rejestracyjne jak w każdym aucie sprowadzonym z kraju UE.
    Nie mam pojęcia jak z 'powrotem na kołach'- lepiej korzystać z firm spedycyjnych mimo wszystko.
    Nie mam pojęcia jak z uczciwością tamtejszych sprzedających, ale średnio wierzę, żeby stała na wysokim poziomie.


    Jednak za ok 7 tys euro, więc przepraszam- ogłoszenie raczej nie jest typowym fake'm.
    Jak na Accorda masz budżet na początek produkcji (2003-2004) w bogatej opcji. Auta te cholernie dobrze trzymają na wartości...
    Ostatnio edytowane przez Lukas.s ; 09-10-12 o 19:11 Powód: ps

  9. #9
    mario448
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak napisał Kolega takietam, 7800 euro, polift executive. Wiem wiem, cena nierealnie niska. Chciałem się dowiedzieć na jakim patencie tam robią wałki i czego się ustrzec. Próbowali już na mnie przez Western Union, na marynarza, który auta nie potrzebuje i mam mu przelać zaliczkę. Nie ukrywam, że podobało mi się tamto auto i może gdzieś tam odrobina nadziei ale zdaję sobie sprawę jakie są realia.

    Lukas.s, spoko Ogłoszenie dziwnie szybko wygasło więc zapewne miałeś rację. Kant jakiś i nic więcej.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jak człowiek nie dostanie po dupie to się nie nauczy, że lepiej dołożyć jak trzeba lub zejść z rocznika niż pchać się bagno, i potem jeżdzić o ile dojdzie do tej sytuacji iż jeżdząc rozpadnie się jak accordeon lecący z 10 piętra i dzień w dzień trzymać kciuki aby nic się nie zesrało.

    Za to fakt iż dałem dałem mniej o 5000zł bezcenny
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 10-10-12 o 07:23

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W Rumunii dostajesz ksero dowodu rejestracyjnego i później może być problem z rejestracją w kraju.
    Byłem tam 2-3razy na wakacjach, ale po ostatniej akcji z ich policją, straceniem 8-9h (bo musiałem znaleźć notariusza który miał tłumaczenie przysięgłe z francuskiego lub angielskiego) odechciało mi się jeździć w tamtym kraju samochodem
    Na autostradzie był znak terenu zabudowanego - co wiązało się z ograniczeniem do 50km/h
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    mario448
    Gość

    Domyślnie

    Ogłoszenie jest ponownie aktywne więc jeśli ktoś by chciał i mógł rzucić okiem to jestem ciekaw Waszych opinii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •