Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: niemcy : Chevrolet Nubira 1800 2008 - Tanne

  1. #1
    grifith500
    Gość

    Domyślnie niemcy : Chevrolet Nubira 1800 2008 - Tanne

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Chevrolet
    VIN:
    -
    Model:
    Nubira
    Silnik
    1800
    Rocznik:
    2008
    Państwo
    niemcy
    Miejscowość:
    Tanne
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,
    Co sądzicie o tym samochodzie? Jest trochę zdjęć więc proszę o opinie może coś zobaczycie.
    Dzięki

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nic nie widać z tych zdjęć, ale dlaczego to auto chcesz ściagać??? co u nas ich nie ma z polskiego salonu od pierwszych właścicieli czy lubisz jeżdzic w nieznane ??? Wydaje mi się że Lacetti u nas jest pod dostatkiem

  3. #3
    grifith500
    Gość

    Domyślnie

    Witam,znalazłem całe 2,oczywiście w komisach.Jeden ma przebieg 12000 a drugi 23000 kto sprzedaje samochody z takim przebiegiem,bez wypadkowe w Polsce? Ten ma lepsze wyposażenie i jak był serwisowany to wydaje mi się że jest lepszy.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    O przepraszam, na aukcji windkacyjnej był kiedyś taki czarny, 2007 albo 2008, z przebiegiem właśnie 23 tys km, oryginalny lakier, trochę rys eksploatacyjnych, świecąca kontrolka "check engine".
    Od 17 brutto wystawiony, za ile sprzedany nie wiem, ale nie można powiedzieć ze nikt w Polsce takich aut nie sprzedaje. A to ze nie dobrowolnie to już druga sprawa

  5. #5
    grifith500
    Gość

    Domyślnie

    Nie mówię że się nie trafiają ale akurat te dwa co znalazłem kosztują tyle co ten po sprowadzeniu i wolę jego większy przebieg od prywatnego właściciela z Niemiec niż nasze podejrzane krajówki z komisu.Jak znalazłem bryki z takim przebiegiem ale oryginalnym to samochód idzie w maksymalnie kilka dni a nie raz nawet kilka godzin.Ja miałem taką sytuację że dzwonię o samochód z przebiegiem 15000 do salonu Fiata w Gliwicach,ogłoszenie pojawiło się kilka godzin wcześniej i facet mówi że ma umówionych klientów na oględziny.Dzwonię za godzinę sprzedany.A na mobile.de wyskakują mi nie dwa a np.20 sztuk do obejrzenia i z lepszym wyposażeniem.
    Nara
    Dobranoc

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Od kiedy krajówki sa podejrzane ??? Moim zdaniem łatwiej sprawdzić auto na miejscu niz jadąc po jedną sztukę do Raihu, gdzie może być większa mina jak u nas. I to że auto z przebiegiem 15 000km schodzi w godzine to już piszesz bzdury, W tym fiacie albo cię zrobili w trąbe albo mieli strała roku, Znaomy pól roku chciał sprzedać lacetti i w końcu sprzedał je siąsiadce za śmieszne 18000zł auto miało przeszło 3 lata moze 4, Nie ma wielkiego pobytu na ten model, i tak mu powiedzieli w salonie jak kupował nowego cruza, ale ja mu powiedziałem ze ma im nie oddawać auta i sam ma sprzedać a tu **** .... 0 telefonów. No ale każdy jest kowalem swojego losu więc rób jak chcesz, a zresztą sam zobaczysz jak będziesz chciał go sprzedać.
    Tu naprawde cieżko coś powiedzieć o tym Chevim nic po nim nie widać i wygląda ok. Także twoja wola. Ja tam akurat bym szukał tego modelu z polskiego salonu, A Ty mówisz uboższe wyposażenie ??? ten w De ma klimatronik a u nas nie ma, no to fest.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •