Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Temat: Opel vectra 1800 2006 - zabrze

  1. #31
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    2007 - przód prawy - kwota ok. 4tyś
    wspominał o tym?
    Zakładając, że naprawa w ASO to rozmiar szkody niewielki
    Zawsze jakiś pretekst do negocjacji ceny

  2. #32
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam, to nie było ASO ale głowy nie dam.

    Zderzak przód, reflektor, błotnik i chyba drzwi.

  3. #33
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Nic nie mowił, dzisiaj na gg gadalismy i pisałem mu że ewidentnie widzę inny odcień zderzaka przedniego i szpare prawych tylnych drzwi, ale to moze byc kwestia zdjęcia, wcześniej i dzisiaj zapewniał mnie że nic nie robione, i moge badać go w Aso jak i w dowolny inny sposób. Czyli mija sie Pan trochę z prawdą, po tym co tu napisaliście.
    Dziękuje serdecznie za pomoc.

  4. #34
    luk.d
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda faktycznie musiała być niewielka, skoro naprawa kosztowała 4tys i na pewno nie dyskwalifikuje to auta. No ale za samo podejście sprzedającego odpuściłbym temat. Z drugiej strony możesz to potraktować jako argument do zbicia ceny, no ale to już Twoja decyzja. Jeżeli masz taki budżet na Vectrę to bez problemu coś znajdziesz.

  5. #35
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja se moge tylko gdybać ale wydaje mi się że on po propstu nie jest pierwszym właścicielem, jest drugim, i jak kupował to auto trzy lata temu nie wiedział o tym i tyle. Szkoda nie wielka ale wmawiać komuś że nic nie było to też takie strzelanie sobie w kolano, bo wszystko mozna sprawdzić, nie ruszajac się z domu.

  6. #36
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Na upartego mogę zdobyć kalkulację.

  7. #37
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W stodole to całe auto za tyle pomalujesz ze 2 razy
    Ale jeśli szkoda była likwidowane w cywilizowanym warsztacie (skoro rozliczali się bezpośrednio z PZU to "pan Kazio" to nie był" 4 tys to chyba tylko powtórne lakierowanie i co najwyżej wymiana lampy i jednego elementu blacharskiego.
    Fajnie byłoby go przycisnac i udowdonic kłamstwo: " tak, tak wiem"
    Może ukrywa i wie, albo miedzy bajki można wcisnąć jego "pierwszowlascicielowosc"

  8. #38
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Byłem widziałem. Ogólnie nie zachwyciło mnie to auto. W każdym bądź razie nie na tyle aby odrazu zaliczkować. Dużo rys w okolicach wszystkich klamek, ale to normalne, tylny zderzak uderzony, tzw. pajączek na lewym rogu i pół centymetrowe wgniecenie plastiku do środka. Pomierzone, wszędzie odczyty podobne, oprócz tych wymienianych drzwi gdzie pomiary wykazywały od 50 do 80 mikrometrów, a i było 43. Troszeczkę zaniedbane w środku, w okolicach elementów użytkowych, bardziej zwalałbym to na niską jakość materiałow, jak jakieś porysowane chromowane plastiki, no ale to nie salon. Do przeżycia. Jazda próbna jak najbardziej pozytywna. Silnik odpalany na zimno bez jakiś dziwnych odgłosów. Listwy chromowane drzwi przy szybach bocznych ( wszystkie 4 ) zrobiły się mleczne, dosłownie, natomiast obie w małych szybkach wyglądają jak nówki. Ponoć wynik używanych detergentów na myjni. Nie wiem, może i tak.
    Nadal znajduje się na mojej liście, ale nie za tą cenę, która podlega negocjacji.

  9. #39
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    To właśnie typowa polska okazja, "nie wrak" w cenie z górnej półki który nie zachwyca. Ale przynajmniej nie jest przystankiem lub/i taksówką autostradową po 5 latach pracy 24h.

  10. #40
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze to ująłeś. Dodam tylko, że faktycznie opony zimowe są nówki, mają jeszcze paski kolorowe na bieżniku, wraz z oryginalnymi felgami i kołpakami Opel. Jak by nie patrzył to też dodatkowy plus.

  11. #41
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Taki zestaw kół to koszt ok. 2400zł.
    Każdy tylko wymaga przy zakupie, a nie liczy ile to kosztuje jak jest i chce dobre auto w cenie okazji
    Auto bez strzału, z pewnym przebiegiem - jak Ci przeszkadzają ryski to oddaj na polerkę i po sprawie. Ewentualnie druga opcja to zakup nowego w salonie, tylko wtedy ten ból po 5 latach, że auto tyle straciło i też będzie trzeba polerować/malować
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #42
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Tradeluxie oczywiście że masz rację, ja wcale nie psioczę na to auto, to nie salon tak jak napisałem, nie zachwyciło mnie, ale nadal jest na mojej liście.

  13. #43
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Utarguj trochę z ceny na polerkę i listwy i będziesz miał dobre auto
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  14. #44
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Zakończmy tą farse, bo to już jest żałosne
    Ostatnio edytowane przez eReS1# ; 13-01-13 o 23:57

  15. #45
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Nie przesadzaj eReS, taka usługa nie jest aż taka droga, chyba że z elementami detailingu (glinkowanie,lampy,usuwanie micro rysek etc), porządna polerka-1000zł w ASO skody, 250-300 w niezależnym warsztacie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •