Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Temat: Opel VECTRA C 1800 2006 - Kluczbork

  1. #46
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    To i tak już wiadomo bardzo dużo, coś jest na rzeczy i chyba trzeba szukać dalej tak jak pisze Grzechu.
    Na tapecie mam kolejną Viki, ale tutaj linka nie chcę dawać, żeby nie wprowadzać zamętu. Do kupienia w salonie z gwarancją G2 Select 6 miesieczną we Wrocławiu.

  2. #47
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dalej nie wiadomo czy fvat marża (sorki że ********zielam na pixele) ale:
    użytkowana od nowości przez jednego kierowcę
    -więc by to było prawdą i to
    Na samochód wystawiam fakture (kupujący nie płaci podatku przy rejestracji pojazdu ok. 600 zł)
    wychodzi, że np były gość co pracował w firmie co leasingowała auto, ma swoją dg i ją odkupił-wtedy musi wystawić fvatZW lub 23% jeśli jest vatowcem.
    1.Jeśli auto sprzedaje autohandel-vatmarża możliwa, ale jeśli zakupił na umowę KS a nie od firmy
    2.Lukas.s-przy fvat ZW przy odsprzedaży nie powinien wystawić również fvatZW?

    To tyle dywagacji, zawsze można zadzwonić i zapytać jestem ciekawy, bo niedawno przerabiałem kilka opcji przy aucie firmowym i nawet US nie miał ścisłych info.

  3. #48
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    dobry znajomy z Hesti maxxa
    Właśnie w Hestii nie mam dobrych znajomych (co widać po informacjach jakie dostałem) co innego PZU...

  4. #49
    juras
    Gość

    Domyślnie

    jest taka możliwość, że kupujesz samochód nowy lub używany na własną działalność z FV na 22% ( od niedawna 23) po amortyzacji tego samochodu ( znajomy przypadek samochód w firmie pow 5 lat ) można go sprzedać na FV zwolnioną( firma VAT). samochód został sprzedany komisowi, który potem odsprzedaje na vat- marże.

    http://dlafirmy.info.pl/1821_samocho...wany_w_vat.htm
    Ostatnio edytowane przez juras ; 28-09-12 o 13:40 Powód: dodany link

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •