Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 177

Temat: Piekny VW PASSAT... Mateusz Słomka, [email protected] - wyludzenie zaliczki

  1. #1
    yooshky
    Gość

    Domyślnie Piekny VW PASSAT... Mateusz Słomka, [email protected] - wyludzenie zaliczki

    Uwaga łowcy okazji - wyłudzenie zaliczki na stara śpiewkę (widać jeszcze działa).
    Oto co znalazł pewien łowca okazji - http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C26089594.html

    kontakt ze sprzedającym:

    Cytat Napisał Mateusz Słomka
    Witam,

    Cena ostateczna zawierajaca wszystkie koszty transportu to: 6 700 EUR. Samochód jest dokladnie jak nowy, nie mam nic do ukrycia. Moga Pañstwo wykonac pelny przeglad techniczny po jego otrzymaniu i przekonac siê, ze w ogóle nie ma z nim problemu. Kilka tygodni temu ktos z Polski powiedzial mi, ze kupi mój samochód. Powiedzialem, ze tak jest w porzadku. Spotkamy siê w Londynie i dokonamy transakcji. Wzialem dzieñ wolny od pracy w Londynie i juz nastêpnego dnia zaden kupujacy nie odpowiadal na moje maile ani telefony, dlatego moja oferta jest tutaj.
    Szukalem najlepszego rozwiazania, aby przewiezc samochód do Polski w jak najszybszy i najbezpieczniejszy z mozliwych sposób.
    Ostatnio znalazlem stronê z rekomendacjami odnosnie firmy przewozowej, która dziala tu, w Wielkiej Brytanii i która obsluguje tego rodzaju transakcje.
    Tak jest duzo lepiej, poniewaz usluga ta jest legalna. Ich system jest prosty i skuteczny: Mogê przewiezc samochód na Pañstwa adres w Polsce. Proszê siê nie martwic, pokrywam koszty transportu na wskazany przez Pañstwa adres w Polsce. Po otrzymaniu samochodu, maja Pañstwo siedem dni na dokonanie weryfikacji, i w tym czasie moga Pañstwo zdecydowac, czy wola zatrzymac samochód, czy zwrócic go mnie (naprawdê nie sadzê, ze bêdzie to konieczne). Po zakoñczeniu tego siedmiodniowego okresu weryfikacji, system dokona transferu funduszy na moje konto. Przeniesienie dokumentów na Pañstwa nazwisko bêdzie raczej proste, poniewaz mogê podpisac wszystkie formularze tutaj. Do samochodu dolaczona zostanie umowa sprzedazy. Musza Pañstwo podpisac umowê sprzedazy po przetestowaniu samochodu w ciagu 7 dni.
    Uwazam, ze taki system jest najlepszym dla nas rozwiazaniem, poniewaz nie placa mi Pañstwo bezposrednio i jest to sposób na kontrolê pieniêdzy, które zostana mi przekazane wylacznie po przetransportowaniu samochodu do Pañstwa i kiedy Pañstwo zdecyduja siê go zatrzymac. Jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu – jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.

    Pozdrawiam
    ble ble ble...

    Facet się przedstawia jako Mateusz Słomka, e-mail: [email protected]
    Lipowa (woj. śląskie)
    kontakt tylko przez formularz.

    Auto z Polski a przebieg przelicza z mil na km....
    Fotkę w ogłoszeniu celowo pogorszyłem żeby prawdziwy właściciel pojazdu nie miał problemów z ewent. sprzedażą.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez yooshky ; 25-09-12 o 19:58 Powód: problem z kodowaniem znakow w cytacie

  2. #2
    rolnik2226
    Gość

    Domyślnie

    i jak się to skończyło zapłaciłeś czy jak

  3. #3
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Zakończmy tą farse, bo to już jest żałosne
    Ostatnio edytowane przez eReS1# ; 14-01-13 o 00:55

  4. #4
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał eReS Zobacz post
    Nie mniej jednak podziwiam glupote co niektorych ludzi
    I tu masz moje 100% poparcia - też podziwiam i gorąco kibicuję.

  5. #5
    Byku
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    niestety nie mogę pośmiać się razem z wami :/ czy wiecie może co najlepiej zrobić w po wysłaniu piniędzy ?

    dzięki za pomoc

  6. #6
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Policja? Prokuratura?

    Wysłałeś ... na to ... kasę ... ? :|

  7. #7
    Byku
    Gość

    Domyślnie

    niestety, sporo z nimi pisałem i ... narazie nie wklejam linków żeby się nie zwineli z otomoto.pl oraz jeszcze taką piękną stronkę firmy transportowej zrobili ze znaczkiem UPS ...

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Niestety chęć posiadania okazała się wyższa niż zdrowy rozum Dzięki, że miałeś na tyle jaj by się podzielić. Ile wtopiłeś?Stronkę tamtej firmy też podaj by inni się nie złapali, a sprawę na szybko na policję.

  9. #9
    rolnik2226
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Byku Zobacz post
    niestety, sporo z nimi pisałem i ... narazie nie wklejam linków żeby się nie zwineli z otomoto.pl oraz jeszcze taką piękną stronkę firmy transportowej zrobili ze znaczkiem UPS ...
    nie czarujmy się ten co miał z nim kontakt pewnie ma coś do powiedzenia głupio to wygląda , podrukuj to i na komendę do dochodzeniówki jak będzie nas więcej to go zgarną nawet w angli a co do kasy to na 91% że stracona . morze kiedyś podziękuje

  10. #10
    rolnik2226
    Gość

    Domyślnie

    a tak na przyszłość teraz działa pod innym adresem ( [email protected] ) myślę że dalej zarabia

  11. #11
    rolnik2226
    Gość

  12. #12
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @rolnik2226-Ty tez wtopiłeś?

  13. #13
    rolnik2226
    Gość

    Domyślnie

    jak widać

  14. #14
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ile???

  15. #15
    rolnik2226
    Gość

    Domyślnie

    jak ktoś zapłacił za te auto i ma na to potwierdzenie to proszę dajcie znać jak naj szybciej jest taka możliwość że przy masowej ******wie policja zablokuje konto na które było wpłacane pieniądze i przy odrobinie szczęścia coś niecoś się odzyska

Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •