Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Temat: Salon Samochodowy CENTER Pestalozziego 9a, Zabrze - Maciejów

  1. #1
    yooshky
    Gość

    Domyślnie Salon Samochodowy CENTER Pestalozziego 9a, Zabrze - Maciejów

    Tego sprzedawcę pojazdów należy traktować z niezwykłą ostrożnością:

    Grzech nr 1:
    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Na Pestalozzego patrzyłem swego czasu (z miesiąc może półtore temu) AUDI A4 3.0 TDI z 2007 roku.
    Piękne było, przebieg oryginalny 155 tys km, bezwypadkowy...
    Po sprawdzeniu VIN przebieg już nie był taki oryginalny - oferowali te auto pajace jedne w grudniu z przebiegiem 220 tys km. Kretyństwo.
    -> http://bez-wypadkowe.net/showthread....ll=1#post50635

    Grzech nr 2:
    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu
    Pojazd mógł mieć restrykcje i/lub był wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych
    Pojazd mógł być w kredycie / zastawie na pojazd
    Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu


    Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu
    Data: 2006-08-15
    Opis:
    Leasing pojazdu
    ----------------------------------------

    Data: 2007-10-03
    Opis: Leasing pojazdu
    ----------------------------------------
    Data:
    2007-10-22
    Opis:
    Pojazd uszkodzony / zniszczony (SALVAGE)
    ----------------------------------------
    Ale w ogłoszeniu bezwypadkowy...
    -> http://bez-wypadkowe.net/showthread....ll=1#post51401

    THNX Kris75

    EDIT:
    Dodatkowe tagi

    Salon Samochodowy CENTER
    Pestalozziego 9a
    41-819 Zabrze - Maciejów
    tel.:
    +48 32 2710570
    +48 792-729-777
    +48 504-048-777
    fax:
    +48 32 2710570
    adres strony: http://saloncenter.otomoto.pl/

  2. #2
    anymous
    Gość

    Domyślnie

    Polecam kilka razy zastanowić się nad tym , czy warto u tego sprzedawcy robić zakupy, nie dość że przebiegi się nie zgadzają , samochody są podpicowywane do serwisów przez jego pracowników . Opryskliwy i hamski sprzedawca ,a pracownicy biura , ich zachowanie pozostawie bez komentarzy.

    Ogólnie nie radze kupować samochodów u tego Sprzedawcy auta , co prawda są ładnie utrzymane i wyczyszczone ale ich stan i przegląd to wielka tajemnica .

    Sam się naciołem przy zakupie samochodu u tego PANA , i teraz zastanawiam się czy nie wystąpić do sądu o zwrot pieniędzy za samochód. W aucie rozleciał się silnik , tłoki się rozleciały i rozwaliły całą komorę. Auto niby w 100% sprawne bez wad. A w serwisie chwycili się za głowe i ze zdumienia że samochód przejechał zaledwie 150 tys , a w rzeczywistości po wnikliwym dochodzeniu dowiedziałem się że samochód przejechał 300 tys kmsów.

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Mógłbyś napisać trochę dokładniej - jakie auto, kiedy, jak doszliście do przebiegu itd.? Może masz dobre intencje niemniej brakuje dowodów, a wiesz... przyjść i coś napisać może każdy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    anymous
    Gość

    Domyślnie A niech stracę

    Opel Vectra , kupiony około roku czasu temu , czarny metalik , Jak doszedłem ?? Po prostu na silniku pod płytą był napisany przebieg auta po wymianie rozrządu , a dokładnie 216 tys z groszem . A auto w tym momencie miało 160 tys przejechane, to raz . Dwa w samochodzie w bagażniku znalazłem stare dokumenty poprzedniego właściciela , i po oddaniu jemu tych dokumentów dowiedziałem się już w 100% ile ten samochód miał przejechane . Auto było krajowe , Poprzedni właściciel mieszka w Zabrzu . Więc znaleść go nie było trudno a ja jestem z Bytomia

  5. #5
    Antek 444
    Gość

    Domyślnie

    Witam, ja kupiłem w tym salonie 2 samochody i wszystko się zgadzało i było ok.

  6. #6
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    taaaaaa

    Juz wierze

    lece po 10 nowych fur jak takie petardy

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    no widać 13 wszystko zdarzyć się może ...

  8. #8
    KK1981
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Kupiłam samochód w tym autokomisie i jestem zadowolona. Miła obsługa ze strony Pań z biura. Coś mi się wydaje, że na tym forum piszą tylko osoby niezadowolone z zakupu, jest ich tu ok. 2, nie sądzę żeby opinie tak małej ilości osób mogły zaważyć na faktycznej wiarygodności firmy. Tym bardziej, że Salon Samochodowy Center wybrałam z polecenia mojego sąsiada, który kupował u nich wcześniej 2 auta i również jest zadowolony. Myślę, że gdyby wszystkie osoby zadowolone z zakupu samochodu w tym autokomisie pisały opinie na takich forach to te złe opinie nie raziłyby tak w oczy.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Pierwszy post nie zawiera opinii.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Pierwszy post zawiera FAKTY koleżanko KK1981.
    A z faktami nie ma jak polemizować.

  11. #11
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, po co polemizowac z botami - proponuje pokasowac takie bzdety.

  12. #12
    AutoBroker
    Gość

    Domyślnie

    Heh coś dziwna tendencja tych pozytywów. Jak ktoś jest zadowolony to ma u nich kupione od razu 2 samochody. Może po prostu trzeba kupować w pakiecie?

  13. #13
    Büchner66
    Gość

    Domyślnie

    Dwa samochody, bo przód jest od jednego, a tył od drugiego...

  14. #14
    juras
    Gość

    Domyślnie

    drugi samochód na części do pierwszego

  15. #15
    szczuk
    Gość

    Domyślnie Uwaga na tego Pana

    Bardzo uważajcie na tego Pana ja sprawdziłem na placu trzy samochody które mnie interesowały w każdym było coś robione. Do tego wszystko robione tanim kosztem nawet się szpachli nie chciało dobrze zatrzeć samochód niby miał 150 tys przebiegu a w kierownica była tylko w połowie reszta wytarta. Lista prac blacharskich w samochodach które oglądałem jest bardzo długa. Zresztą jeśli ktoś handluje samochodami to po co mu na zapleczu warsztat ?. Bardzo podejrzany typ.

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •