Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Temat: Salon Samochodowy CENTER Pestalozziego 9a, Zabrze - Maciejów

  1. #46
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Może wkleić je Pan w wątku - bez problemu
    Ale jeśli ma Pan ochotę - [email protected]

  2. #47
    rsmp
    Gość

    Domyślnie

    Chętnie dołączę zdjęcia, tyko nie bardzo wiem jak mam to zrobić

  3. #48
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Za pomocą funkcji - zarządzaj załacznikami.

    Nie chciałby Pan nam pomagać na terenie woj. lubelskiego?

  4. #49
    rsmp
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, bardzo chętnie wspomogę Was na terenie woj.lubelskiego

  5. #50
    allegoria
    Gość

    Domyślnie

    każdy kto napisze pozytywną opinię na tym forum, które przypomnę jest dla każdego i każdy może wyrazić swą opinię dostaje kontrę.

    a Clio kosztowało ostatecznie 5200 zł netto, więc za w pełni sprawne auto z 2006-go roku to raczej niewiele i jeśli ktoś chce za tą cenę kupić bez mankamentów optycznych to może mieć z tym problem

    wiem, bo dwukrotnie oglądał ten samochód mój znajomy, ale nie chciał dać więcej niż 5 tys netto

  6. #51
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Kazdy kto napisze jakakolwiek opinie nie poparta niczym dostaje kontre.

    Owszem forum jest dla kazdego i sluzy wyrazaniu opini, co nie oznacza ze mozna pozwolic na wyrazanie tych falszywych.

    Bo wtedy wiarygodnosc i sens forum bylaby zatracona

  7. #52
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Allegoria, ależ absolutnie - żadna pozytywna opinia nie jest kontrowana, ale każda opinia nie poparta czymkolwiek jest kontrowana.
    Byłem w salonie kilka razy, dwa razy ludzie wyjechali zadowoleni autem, kilka razy nie wyjechali, a kilka kantów też udowodniłem.

  8. #53
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A w temacie pozytywnie wypowiadało się 5 osób piszących z jednego komputera
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #54
    rsmp
    Gość

    Domyślnie nie chodzi o cenę tylko o przekazywane informacje

    Nie chodzi o mankamenty optyczne tylko o fakt, że informacja dotycząca samochodu była taka, że jest to auto bezwypadkowe, natomiast podczas oględzin można stwierdzić naprawy praktycznie na około samochodu , wgnieciona maska oraz dach o tym też zapomniał Pan napisać , nie wymagam aby samochód był idealny, ale jeśli decyduję się na zakup chcę otrzymać rzetelne informacje, a nie stek kłamstw
    dodatkowo podczas oględzin zauważyłem kilka rzeczy które dla mnie definitywnie przekreślają samochód z dalszej eksploatacji, dla mnie ten samochód nie ma żadnej wartości



    Cytat Napisał allegoria Zobacz post
    każdy kto napisze pozytywną opinię na tym forum, które przypomnę jest dla każdego i każdy może wyrazić swą opinię dostaje kontrę.

    a Clio kosztowało ostatecznie 5200 zł netto, więc za w pełni sprawne auto z 2006-go roku to raczej niewiele i jeśli ktoś chce za tą cenę kupić bez mankamentów optycznych to może mieć z tym problem

    wiem, bo dwukrotnie oglądał ten samochód mój znajomy, ale nie chciał dać więcej niż 5 tys netto

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •