Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Temat: Salon Samochodowy CENTER Pestalozziego 9a, Zabrze - Maciejów

  1. #31
    lafa
    Gość

    Domyślnie

    Takze moge cos dopisac ,w ramach poszukiwania mondka skontaktowalem sie z tymi osobnikami celem odpytania na wystawiaonego mondka.Pytania odnosnie historii serwisowej taaaak napewno jest wszystko auto ma 100tys itd :] zaraz kolezanka przyjdzie bo mamy od rana taaaakie zainteresowanie i tyyyle klientow ze sie nie wyrabiamy po godzinie tel z przypomnieniem i co sie ukazuje na mailu?? ksiazka jest tylko czysta no prosze CUD odpisalem ze lepiej niech sobie daruja bo odpowiedz jest jedna jesli auto ma niby 100kkm i ksiazka jest czysta ..... szkoda gadac

  2. #32
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    lion to wlasnie samo chcialem powiedziec

    No cuda cuda panowie cuda, patrze przez okno bo w takich sytuacjach 3 krolowie biegaja po niebie.

    Chlopie jak szukasz naiwniaka to stan przed lustrem, zobaczysz takiego jednego ktory liczy na to ze ktos to lyknie.

    Po 3 miesiacach udalo sie znalezc alfe ktora podchodzilaby pod bajeczke? slaby przemial w tej dziurze masz, slaby.

    i nagle voila! drugi VIN, nie wiadomo co za auto, jak swietnie poszla sprzedaz, no nic nie wiadomo ale VIN jest!

    To najwazniejsze.

    Temat jest jaki jest, kto ma troche oleju bedzie omijal kretactwo z daleko a kto nie ma no coz... takiemu to sie nie pomoze

  3. #33
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Heh - jak chcesz to ja mogę podrzucić inny VIN kolego...
    No - mam rozyebać system czy nie?
    No powiedz?

    Znasz taki VIN?
    Coś Ci mówi?

    Taaak - Wasze Audi
    WAUZZZ8K98A030611
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 21-02-14 o 20:48

  4. #34
    Ciubas
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że jest jak mówił ktoś z forum wymyślicie coś innego, takie kółeczko wzajemnej adoracji.

    Mój samochód jest dość znany w gronie forumowiczów klubu a4, bo zanim go kupiłem miałem milion pytań a po za kupie sto milionów się pojawiło: http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/al...-avant-306793/ ponawiam, mój VIN: WAUZZZ8K39A230062, zobaczymy czy zgadza się z tym co mam wpisane w książce wyposażenia i historii pojazdu, co Wy na to?

    Widzę, że potraficie tylko jechać na kogoś po jednej opinii, może było tak, że grzes88 zobaczył, że ja podałem swój VIN, więc stwierdził, że poda też kuzyna, skoro to nie jest jednak coś niebezpiecznego?!

  5. #35
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A4 klub to wyznacznik całej polski, tak samo jak mondeo klub polska oraz kółko.wzajemnej.adoracji.pl sami fachowcy tam są jak nic, co ja mam się jeszcze zarejestrować żeby se o A4 w kombi poczytać jaki ma full wypas i nojki oponki ??? wooooff wooooff

    Za ten bzdet co masz na dole zara dostaniesz jeszcze bana i się skończy fisiowanie z a4

  6. #36
    Ciubas
    Gość

    Domyślnie

    Gdzieś mam wyznacznik, pokazuję tylko co mnie irytuje - Wasza wzajemna adoracja, gdzie jak ktoś napisze zdanie inne niż elita na tym forum, to od razu jest zjechany. Cały czas prosicie o argumenty, dostaliście je a i tak Wam one nie pasują - ja czytając tę opinię o tym sprzedawcy byłem sceptyczny, dlatego pojechałem ze znajomym, samochód zakupiłem w październiku i jak na razie nie mam z nim żadnych problemów - to się liczy a nie te Wasze wyśmiewanie się.

  7. #37
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kółko wzajemnej adoracji mówisz...

    https://docs.google.com/file/d/0BwRR...t?usp=drivesdk
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 22-02-14 o 13:13
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #38
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    I tak pewnie na większości tych For branżówek - marek czy to Audi czy Ford czy Mazda itp itd siedzi taka ekipa cwancykatorów naganiaczy rodem z jednego komisu i nagania opisami i klepie w kółko psalmy pochwalne w określonym kierunku - czasami to się tego czytać nie da tak zalatuje baranizmem i sponsorowaną edycją.

    PS;
    Nasze Forum kością w gardle co niektórym bo wyłapuje takich naganiaczy ściemniaczy dość szybko i skutecznie.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #39
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Kółko wzajemnej adoracji mówisz...

    https://docs.google.com/file/d/0BwRR...t?usp=drivesdk
    I bananik dla każdego, skończy się rumakowanie Bo rozsądnego wytłumaczenia i tak nie dostaniemy

  10. #40
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    I bananki rozdane

  11. #41
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    No co za niespodzianka

    Za kogo oni nas maja? za idiotow?

  12. #42
    lafa
    Gość

    Domyślnie

    no patrz pan co za h...e jeszcze beszczelnie sie podszywaja az sie prosza o wrzute na maila :P

  13. #43
    rsmp
    Gość

    Domyślnie

    W sobotę miałem wątpliwą przyjemność oglądać bezwypadkowe Clio wystawione na http://otomoto.pl/renault-clio-klima...C33215571.html. W związku z faktem że już klika lat zajmuje się rzeczoznawstwem samochodowym, zadzwoniłem do Pana i poprosiłem o informację dotyczące numeru VIN w celu weryfikacji przebiegu, zapytałem również o bezwypadkową przeszłość samochodu, w odpowiedzi uzyskałem informację że samochód został sprowadzony z Francji i posiadał tylko drobne uszkodzenia, ale nie był rozbity. Na miejscu okazało się że samochód posiada ślady naprawa blacharsko-lakierniczych na około, grubość szpachli na błotniku tylnym lewym powyżej 1 mm, podobnie na masce silnika, dodatkowo z prawej strony zamontowany matowy porysowany reflektor TYC z widocznymi śladami klejenia ( najtańszy zamiennik dostępny na rynku) , poszycie dachu nad drzwiami kierowcy pozaginane, również pokrywa silnika odkształcona w kilku miejscach, szyba czołowa wymieniona ( zamontowany również zamienni ) , odkształcony spoiler z trzecim światłem stopu. Szkoda że o tym nie zostałem poinformowany przed wyjazdem z Lublina do Katowic. Pan zaproponował że przewiezie mnie tym samochodem i to miało mnie przekonać do zakupu, szkoda że nie słucha co się do niego mówi, po 8 latach pracy w ASO Renault, jeździłem większością modeli oferowanych przez ten koncern, przed komisem zaparkowałem samochód z silnikiem identycznym jak w oferowanym CLIO więc możliwości tego silnika znam.

    i jeszcze jedna mała złośliwość - czy samochód z tego typu kupują osoby fizyczne, samochód we Francji może faktycznie posiadał jednego właściciela ( firma ) , ale używać mogli go rożni kierowcy -


    Mam nadzieję że ktoś zastanowi się chociaż przed zakupem samochodu w tej firmie, zostałem potraktowany jak idiota, który nie zna się na samochodach \
    Oczywiście 8 lat pracy w autoryzowanym serwisie marki, 5 letnie doświadczenie zdobyte jako rzeczoznawca samochodowy nie daje mi podstaw do oceny wszechwiedzącego Właściciela firmy Salon Samochodowy Center

    i jeszcze jedna informacja dla Pana , jeśli oczywiście udało mu się posiąść sztukę czytania ze zrozumieniem
    - jeśli sprawdzam samochód to jeżdżę nim sam
    - to że ktoś mówi mi że silnik jest w idealnym stanie nie musi być prawda, wolę to sprawdzić i w cale w tym celu nie muszę być wożony przez sprzedawcę
    - pomiar grubości lakieru wykonywałem miernikiem Salutron D3
    - nie akceptuję tego typu zachowań, jakie Pan reprezentuje, niekiedy Pana rozmówca może wiedzieć więcej na temat danego samochodu niż się Panu wydaje
    - jeśli podaje się informacje na temat samochodu, lepiej powiedzieć prawdę , teraz moja opinii na Pana temat jest jednoznaczna ...................

    Szczerze odradzam transakcje z tym Panem , a samochód który jest widoczny pod załączonym linkiem może posiadać przebieg 120 000 km , natomiast jego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia , dla mnie nie przedstawia żadnej wartości , to tylko problemy









    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 02-06-14 o 14:28

  14. #44
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli mogę się tylko dopytać - jak słupki, progi, podłużnice, kielichy?
    Znając życie - pewnie auto potrąciło kogoś - stąd uszkodzenia maski, zamiennik lampy i szpachla na dachu.
    Pytanie czy to przekreśla auto z 2006 roku za 7000 zł?

  15. #45
    rsmp
    Gość

    Domyślnie

    proszę e-mail to podeślę posiadane zdjęcia

    dla mnie to co zobaczyłem, przekreśla ten samochód, oczywiście spodziewałem się uszkodzeń , ale nie sądziłem że będzie ich aż tyle , nie weryfikowałem dalej stanu bo rozmowa z właścicielem firmy podnosiła mi tylko ciśnienie,
    jeśli ktoś pozostawia matowy porysowany klejony reflektor TYC , który kosztuje ok 150 zł , to w jaki sposób była przeprowadzona naprawa pozostałych uszkodzeń
    samochody są naprawiane, tylko ważny też jest sposób naprawy
    Ostatnio edytowane przez rsmp ; 25-05-14 o 19:43

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •