Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Poproszę -FIATr. BRAVO 96

  1. #1
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie Poproszę -FIATr. BRAVO 96

    Bardzo proszę o zerknięcie jeszcze na Fiata Bravo znajdującego się pod tym linkiem.....

    http://otomoto.pl/fiat-bravo-C16311461.html

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Co jest na już do zrobienia widzisz po zdjęciach, opis strasznie lakoniczny, musiałabyś więcej wypytać telefonicznie sprzedającego. Mówię to z uśmiechem, już nie pierwszy raz oglądam Twoje auto do oceny i powiem, że masz talent do ogłoszeń ze zdjęciami, z których niewiele wynika... Ani tyłu porządnie, ani prawego boku...
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Miałem taki samochód z tym samym silnikiem i z tego roku. Powiem tyle że ten silnik nie jest chwalony i często zaradza się że zacierają się w nim wałki rozrządu z powodu słabego smarowania. Szukaj z silnikiem 16V - 1.6 lub 1.2 . Samochód ma dość dobrą ocynkowaną blachę więc rdza na tym błotniku jest raczej wynikiem jakiejś przygody i mało fachowej naprawy, zresztą nie ma w opisie słowa "bezwypadkowy". Jednak samochód jest całkiem nieźle wyposażony a cena nie jest wygórowana.

  4. #4
    pantera1983
    Gość

    Domyślnie

    Niom mam duuuużo pytań
    Rozmawiałam z chłopakiem który chce autko sprzedać....tragedia-samochód nie jest przerejestrowany na niego,w opisie aukcji że kupiony w Polsce(owszem ale przez niego)poza tym auto sprowadzane,o co nie zapytać ciężko jakąś konkretną odpowiedź uzyskać.....
    Ale dzięki Waszym podpowiedzią coraz więcej się uczę i coraz więcej wiem
    Wasza pomoc jest wręcz nieoceniona dziękuję serdecznie.
    Temat do zamknięcia....

  5. #5
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    1.4 to od razu zostaw w spokoju - wadliwy konstrukcyjnie silnik - nikt go nie poleca i nikt go nie chce

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •