Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: UWAGA NA PERFIDNEGO ******A !!! - FIRMA "AUTOBELG" ul. KOŚCIUSZKI 10; 43-100 TYCHY

  1. #16
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał chi_mera Zobacz post
    Tak, dobrze czytasz PÓŁTORA GRAMA
    To jeszcze nic, mój dość dobry znajomy miał "akcję" za (jak to określił) niecałą lufkę - dosłownie resztki na dnie worka (wiem, że nie kłamie - po prostu mam pewność)

    Zatrzymanie, badania laboratoryjne, sprawa sądowa, dostał 5 miesięcy w zawiasach.

    Nawet szkoda to komentować.

  2. #17
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Nie pamiętam autora ale brzmiało to tak "jakie policjant ma prawo, takiego pilnuje". Jest inicjatywa ustawodawcza, są chociażby infolinie nt. przemocy w rodzinie itd. Ok, widzicie tu i tam problem, chcielibyście to zmienić i na chceniu zazwyczaj się kończy. Mankament internetu jest taki, że od pisania "wniosków" na forum ani nie będziecie mogli sobie spokojnie zajarać ani też klatka nie zrobi się sama czysta. Zaraz ktoś powie mój ulubiony tekst "nie da się". Jak się nie da, to po co o tym dywagować? Eisnstein tak fajnie powiedział "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to właśnie robi". Let's do it
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A ja już nie pamiętam o czym TEMAT ??? ....sorki ale czy owy pan Dominik handluje również innymi super po taniości środkami poprawy humoru ?
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #19
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Oby nie takiej jakości jak pojazdy mechaniczne bo szkoda 30zł

  5. #20
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Panowie ja doskonale wiem o tym, iż w naszym kraju nie brakuje naiwnych ludzi - tak jak napisane powyżej - tych którzy zawierzyli swoje oszczędności Amber Gold skuszeni wizją bezpiecznego i szybkiego zarobku, tych którzy chcąc kupić auto swoich marzeń trafiają na niejedną "superokazję", która w rzeczywistości okazuje się być katastrofą. Znajomy też postąpił zdecydowanie naiwnie bo sporą sumę pieniędzy pochopnie powierzył obcemu człowiekowi. A takich ludzi w Polsce jest na pęczki, którzy tylko czekają na to aby wykorzystać nadarzającą się okazję i takiego jednego czy drugiego naiwnego oszukać. Niestety...

  6. #21
    Trader
    Gość

    Domyślnie

    OSZCZEGAM !!! że "WESCARS" TYCHY to ta sama "AUTOBELG"
    http://auto-belgsamochody.otomoto.pl...C30761826.html

  7. #22
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Hahahahahahahaha dobrze sie bawicie chlopaki OSZCZEGAJAC przed soba?

  8. #23
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Moze chcial napisac "oszczywam"? Co za glaby

  9. #24
    king
    Gość

    Domyślnie

    Hempros od pewnego czasu obserwuje twoje opisywanie pana Dominika ja z nim bylem pare razy bylo ok nie wychwalam pojechalem kupilem mam prosbe napisz mi swoj nr. telefonu chcial bym porozmawiac z toba.? jezeli nie dasz uwazam ze piszesz glupoty .Kazdy moze pisac rozne rzeczy ty jestes malo wiarygodny. Firm ktore sprowadzaja auta jest multum w kraju powiedz ile umoczyles daj jakis skan pokwitowania wplaty ,a nie wypowiadaj sie za wymyslonych jakis kolegow "kolega umoczyl jaki? daj telefon pierd..... glupoty .

  10. #25
    king
    Gość

    Domyślnie

    Tak po naszemu to chyba zemsta na tego Dominika rozmawialem z nim Hempros i powiem ci jedno on ci tez zrobi reklame twojej Nauki jazdy .Powinno sie brac odpowiedzialnosc za to co sie pisze pisac mozna wszystko wolnosc slowa ale po co wypisujesz teksty ktore nie maja pokrycia przykre to jaki jestes ciekawe czy kursantow ktorych uczysz tez tak obsmarowujesz?

  11. #26
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Dajcie spokój - zamykam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •