Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Kombi Mazda 6, Honda Accord VII rocznik 2006 za 30000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #16
    krisolo
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co się zorientowałem to cenowo układ jest następujący:
    1. Vectra (najtańsza)
    2. Avensis
    3. Mazda 6
    4. Accord (najdroższy)
    Czy warto więc szukać Accorda? Może lepiej nowszy rocznik z mniejszym przebiegiem w Vectrze?
    Gdzieś tam chodzi jeszcze po głowie wersja samochodów segmentu niżej: Astra III, Octavia II, Fokus II.

  2. #17
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Może nie koduj się tak na jedno auto. Pasują Ci cztery, żaden z nich nie jest 100% ideałem ani nie zasłużył żeby go odradzać, po prostu w tym obrębie szukaj dobrego egzemplarza a wtedy rok, model itp wyjdzie w praniu.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Auta na rocznik się nie kupuje! Jednym z najważniejszych rzeczy w samochodzie to przebieg i wyposażenie.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #19
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o mazde 6 to tradelux ma ładną w ofercie właśnie z 2.0PB http://trade-lux.otomoto.pl/mazda-6-...C31354513.html

  5. #20
    krisolo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pio Zobacz post
    Regulamin!
    Widziałem to ogłoszenie, niestety ten kolor mi totalnie nie pasuje. A co sądzicie o Saabie 9-3?
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 24-01-14 o 07:44

  6. #21
    dabczak
    Gość

    Domyślnie

    A tę widziałeś? Sprzedawca jest również polecany tutaj na forum.

    http://automobile-knitter.otomoto.pl...C30752867.html

  7. #22
    krisolo
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładna, interesującą oferta, ale szukam kombi.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 24-01-14 o 07:44

  8. #23
    jastu
    Gość

    Domyślnie

    saab 9-3?

  9. #24
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Saaba 9-3 mam i polecam (2006, kombi 1.8t). Wygodny, ceny części na normalnym poziomie (zawieszenie takie jak Vectra C). Spalanie benzyny w cyklu mieszanym z przewagą trasy około 9l/100km. Gazu wypija 10-11,5l/100km więc jak dla mnie bardzo OK.

    W sąsiedniej miejscowości chłopak sprowadza Saaby 9-3, najczęściej benzynowe kombi.

  10. #25
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    citroen c5?

  11. #26
    krisolo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maryush Zobacz post
    Saaba 9-3 mam i polecam (2006, kombi 1.8t). Wygodny, ceny części na normalnym poziomie (zawieszenie takie jak Vectra C). Spalanie benzyny w cyklu mieszanym z przewagą trasy około 9l/100km. Gazu wypija 10-11,5l/100km więc jak dla mnie bardzo OK.

    W sąsiedniej miejscowości chłopak sprowadza Saaby 9-3, najczęściej benzynowe kombi.
    Jakiś kontakt do kolegi?

  12. #27
    iLuminary
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, mam do Was pytanie. Jestem nowy na forum, ale jednej rzeczy nie rozumiem.

    Ja wiem, że ceny na alledrogo i otomoto są zaniżone i warto się sugerować mobile.de

    Ale skoro Wy mówicie, że Accord 7 z 2006 w benzynie nie da się wyrwać za około 30 tysi, a ja jednocześnie widzę takiego samego Accorda oferowanego za podobną kwotę od Autoryzowanego Salonu Samochodowego na allegro? Gdzie ktoś zostawił Accorda w rozliczeniu. Raczej takie salony nie kojarzą mi się z Mirkami tylko z jakością, więc co jest grane?

    Może troszkę przesadzacie, że nie da się znaleźć Accorda do tej ceny?

  13. #28
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Posty byly z 2014r, a Ty odgrzales kotleta w 2017
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  14. #29
    malcolmxxx
    Gość

    Domyślnie

    Poczytaj forum trochę i zrozumiesz, że ryzyko kupna używanego auta z salonu jest takie samo jak od mirka.

  15. #30
    iLuminary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Posty byly z 2014r, a Ty odgrzales kotleta w 2017
    Jasna cholera, ale się zagalopowałem. Wybaczcie. Możliwe, że to przez wyszukiwarkę, wklikałem frazę "Accord" i to był jeden z początkowych postów, no ale wyszukanych - a nie ogólnie. Mało dziś spałem i to dlatego.

    Natomiast trochę mi pewnie zajmie zanim się doczłapie przez czeluści tekstu do tego, czemu akurat ryzyko kupna od Mirka = ryzyko kupna auta od Autoryzowanego Dealera :O

    Przy okazji... Nie wiem czy ja tak mam tylko, czy to uroki forum, natomiast czytanie postów od końca strony jako najstarsze, do najnowszych jako początkowych stron jest przeraźliwie męczące Może jutro poszperam i zobaczę jak się to da zmienić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •