Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Seat Leon 1,9 TDI 2005 - Mszana Dolna

  1. #16
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Łukasz starzejemy się wszyscy z roku na rok ....trochę humoru nawet jak jest "czarny" chyba nikomu nie zaszkodzi

    Ty dość dobitnie na każdym kroku podkreślasz Swoje opinie i upodobania co do rynku , marek czy silników ...i OK" ale to nie znaczy , że na Włoszech Świat się kończy.
    Rozumiem ,że dzielisz się posiadaną wiedzą o rynku , który znasz bardzo dobrze tam pomieszkując tylko, że ja w Twoich wpisach widzę, że całe zło kumulujesz najchętniej na rynku Niemieckim co również trochę zniesmacza ( przynajmniej mnie )

    A jak wiemy największy odsetek padła i strucli jest zwożony na rynek Niemiecki do dalszej odsprzedaży właśnie z Włoch a potem teksty po forach , że kupił w Niemczech i go "hitlerki" na minę wsadzili !

    Nie mam nic za złe rynkowi , który zachwalasz czy to będą Włochy czy Francja - bo jak nie raz pisałem każdy ma prawo kupić co chce gdzie chce i jak chce.

    PS;
    Może to i OT ......ale w sumie trzyma się tematu - Leon z Włoch czy włoski z Niemiec
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #17
    -bartek-
    Gość

    Domyślnie

    wybrałem się do ASO i mam wydruk historii auta - nie wiem tylko czy mogę zdjęcie wydruku wrzucić na forum ?

  3. #18
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Andrzej ale ja nie pisałem gdzie są lepsze, a gdzie gorsze auta, ale że we Włoszech czy Francji jest większy wskaźnik % samochodów z dużo mniejszym przebiegiem (np. poniżej 100tys km), niż w Niemczech. Od Niemiec sporo większe przebiegi są np. we Szwecji i tam jeszcze trudniej za normalne pieniądze znaleźć samochód z małym przebiegiem No i są typy samochodów gdzie dana marka/model są sporo droższe w danym kraju, niż u sąsiada. Tak jest np. z Citroenami, Peugeotami z Niemiec vs Francja.

    Co do wydruków to zakryj dane (osobowe itd.) i możesz opublikować.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #19
    -bartek-
    Gość

    Domyślnie

    Wydruki z ASO:

    http://imageshack.us/photo/my-images/594/aso1b.jpg/

    http://imageshack.us/a/img17/7746/aso2s.jpg

    Ogólnie bardzo dziwna sprawa z przebiegiem - w grudniu 2007 miał 52 649km a w styczniu 2008 już tylko 25 000km.
    Przy ostatnim wpisie (wrzesien 2008) pojawia się znowu identyczny przebieg jak w grudniu 2007.

    Dodatkowo miał wymienianą dwukrotnie pompe paliwa i interfejs diagnostyczny. Być może przy wymianie tego interfejsu źle zakodowali przebieg, ale jest to dość dziwne.

  5. #20
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Masz może wcześniejsze wpisy przed 2007r?
    Jeśli otrzymałby nowy interfejs z przebiegiem 0km to w ciągu miesiąca musiałby zrobić 25tys km - wychodzi dzień w dzień, łącznie ze świętami po 750km. Trochę mało prawdopodobne
    Zobacz ile było właścicieli w dowodzie, bo jeśli zmieniła się ilość właścicieli to może ktoś przy sprzedaży cofnął licznik z 50 na 25tys km - tylko po co?
    Inna możliwość to pomylili się z wprowadzeniem na serwisie.
    Jest do niego książka lub jakieś faktury?
    Po 2 latach auto miało trochę ponad 50tys km czyli wychodzi 25-30tys km rocznie. 5-5 do 6 lat użytkowania daje 150-180tys km.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •