Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Samochód marzeń tvn

  1. #1
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie Samochód marzeń tvn

    Jak podoba Wam się nowa produkcja tturbo? Ja już mam jako takie zdanie, ale wypowiadał póki co nie będę żeby nic nie sugerować.

    http://tvnplayer.pl/programy-online/...E01,13070.html

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    To nowa produkcja??? a ja widziałem jak oni tą mazde reanimowali z pół roku temu, program fajny, fajnie się ogląda jak doprowadza takie wraki do stanu uzywalności, no stare auta także miło zobaczyć na koniec programu jak się świecą.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    puscili drugi sezon? bo wczoraj widzialem stary odcinek z glfikiem

    z cena czesci troche naginaja ale Pan mechanik dosc duzo madrego powie

  4. #4
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    ****icha.. to Ja chyba z innego wymiaru, albo nie na czasie :/ bo dla mnie ten show to nowość.
    Trochę mdły programik, więcej jajec by się przydało, drugi prowadzący na przykład, który szlaja się ze szczęśliwym posiadaczem klasyka po sklepach/szrotach i doradza/negocjuje ceny itp.
    Ogólnie fajnie usłyszeć od pacjenta po 10 dniach roboty przy aucie że: "myślałem o sprzedaży, ale może sobie go zostawię"... Dzięki stary że doceniasz moją pracę
    Tak zastanawiam się jeszcze co u licha było z tym lusterkiem od kierowcy?? Bo skoro wspominał o spinkach do plastików to o naprawie tego elementu też nie powinien zapomnieć, czyżby sprytna próba nadania dramaturgii odnośnie wyglądu madzi?

    Podoba mi się ten gostek z warsztatu, trochę w biznesie widać siedzi

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A no pan Adam Klimek siedzi już od jakiegoś czasu w tym, bo już od kilku lat go widać jako eksperta w tvn turbo. Ładnie wszystko omawia i dość przyjemnie się go słucha, nawet dla osób które wiedzą co i jak, nie mówiąc już o laikach.

  6. #6
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    he he ale ten program śmiszny! dzisiaj w telewizorze trafiłem na drugi odcinek a tam: "Na Adama /mechanika/ czeka wymiana rozrządu, pompy, uszczelki miski olejowej, filtrów, przegubu, przewodów, poduszki pod skrzynią, rozebranie tylnych hamulców etc. , aaale Ziemowit /właściciel/ nie próżnuje, musi znaleźć klamkę i reflektor"
    hehe daliby się chłopakowi trochę rozwinąć

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Oczywiście wiecie, że to wierna kopia angielskiego programu "Wheeler Dealers" czyli "Fani czterech kółek". Kropka w kropkę scenariusz, założenia programu i metody. Patrząc na obie produkcje, wolę chyba pomysł angoli.

    p.s. jednak jest jedna różnica - w angielskiej wersji kupują, remont i sprzedają, a w TVN jest właściciel - zleceniodawca.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rashid Zobacz post
    ....Kropka w kropkę scenariusz, założenia programu i metody...
    ????

    Cytat Napisał Rashid Zobacz post
    ...Jednak jest jedna różnica - w angielskiej wersji kupują, remont i sprzedają, a w TVN jest właściciel - zleceniodawca.
    To w końcu jak jest? To samo tylko, że inaczej czy zupełnie co innego ale to samo?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  9. #9
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dobra, jako że wczoraj wspomniałem o produkcji....Czas na konkrety, ja jestem a'la Mike, potrzebuje a'la Edda i min z 4 a'la Paulów do pomocy, bo żeby posklejać polskie igły 1 Edd i 1 Paul czasami do pomocy to mało.

    Jako, że produkcja musi ruszyć na grubo by zainteresować widza proponuję reanimację czołgu T-34 stojącego przy trasie z Siedlec na Łuków w m. Wiśniew.

    Jacyś chętni?Mam wartburga, warszawę i nysę a ociec T-25A (prawie to samo co T-34)-także części pod dostatkiem.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Zrób mi z tego Passata a potem pomyślimy.

    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał PathLiner Zobacz post
    To w końcu jak jest? To samo tylko, że inaczej czy zupełnie co innego ale to samo?
    Fakt... Niechaj historia mnie osądzi. Zamiast dawać dopisek, mogłem po przemyśleniu, wyedytować tekst o "kropce w kropkę".

    Nie pierwsza to już produkcja-klon TVN-u. A co do Wheeler Dealers, te ich ceny części, usług jakoś zawsze wydają mi się wysokie, jakieś niewspółmierne do rzeczywistości.

  12. #12
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @takietam-poszukaj Edda i Paulów to pogadamy, ja ponegocjuję i kupię go, a potem załatwię dla niego tabliczkę VIN-reszta w rękach Edda i pomocników. Ale czuję w tym niezły zysk....

  13. #13
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za cynk. Fajny program. Będę zapewne wiernym widzem. Naturalnie inspiracje angielskim Wheeler Dealers są widoczne.

  14. #14
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Carl23:

    Edd właśnie przyspawał ćwiartkę w naszym pasku, już poszpachlowana, podkład położony, jednak pójdzie na lakiernie do specjalisty Wiesława, olej dolany, silnik wymyty, wyplakowany ( już nie widać tych wycieków). Wyjęte "niepotrzebne" kontrolki/ Dobra robota!


    Lista:
    Cwiartka - 300 zł
    Korekta licznika - 150 zł
    lakierowanie - litr żytniej
    Olej 20W30 - 15 zł/5 litrów
    100 litrów plaka - 500 zł
    Nowa kierownica, fotel i mieszek - 600 zł

    Już sobie wyobrażam jak kupują do remontu auto w PL hahaha. U nas igła to wyplakowane padło jak u nich do remontu.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Panowie - koledzy i koleżanki .....każdy pewnie handlujący autami marzy o takich mechanikach co to ZA DARMO ( jakoś nigdy nie mówi się o ich wynagrodzeniu ) wyremontują to co do "programu" trafiło

    Odrestaurować - odbudować można prawie wszystko ( np; - Warszawska Starówka )

    Fajnie się to ogląda w wolnym czasie .....ale niejako jest instruktażem jak doprowadzić kiepski stan auta ( w mniej lub bardziej profesjonalny sposób ) do zadowolonej miny nabywcy - odbiorcy .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •