Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Poradnik dot. filtru cząstek stałych FAP

  1. #1
    macieq
    Gość

    Domyślnie Poradnik dot. filtru cząstek stałych FAP

    Poradnik dot. filtru cząstek stałych FAP opracowany przez Peugeot Polska - http://www.ilot.edu.pl/KONES/2003/1-2/33.pdf

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Niezła rzecz, tylko widać, że dawno to napisano więc trochę nieaktualne głównie odnośnie przebiegów i pewnie obsługi serwisowej.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    trajano
    Gość

    Domyślnie

    Co do filtra w Oplach (a konkretnie silnik CDTI) mogę sięwypowiedzieć bo z takim "walczę"
    Wypalanie jest samoczynne i zaczyna sieprzy 80% zapchaniu filtra. Objawia sie intensywnym smrodku palonej ropy i zwiększonym spalaniu chwilowym (czasem nawet 10-cio krotnym) spokojnie, to tylko kilka minut Dobrze raz w tygodniu przegonić taka brykę, wrzucamy np. 3 bieg i jedziemy 80-90 prze 2-3 minuty, wazne żeby było ponad 3000 obr/min. Nie martwcie się, nie zarżniecie silnika
    Co wygodniejsi (w tym i ja) mogą sięwyposarzyć w OP-COMa i zwyczajnie raz na jakiśczas podłączyć laptopa do auta i włączyc wypalanie przez niego własnie
    Ogólnie da siez tym żyć, tylko trzeba pamiętać że ten filtr tam jest i nie lubi wolnej jazdy (np. czestej jazdy w korkach), trzeba raz w tygodniu po drodze z pracy przegonić wozidełko i już

  4. #4
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    najbardziej ujęło mnie to zdanie:

    moduł układu wtryskowego dzięki zmultipleksowanej instalacji elektrycznej ... może aktywować główne odbiorniki energii elektrycznej
    no to powoli dochodzimy do tego, że auto wie lepiej od kierowcy co trzeba robić. coś mi to przypomina, co winda się nazywa. ciekawe kiedy zamiast licznika będą montować ekrany i kiedy pojawi się blu screen - zjedź na pobocze i zresetuj auto.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •