Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Niemcy (Wcześniej Belgia) : Audi A2 1.6 FSI 2002 -

  1. #1
    grom546
    Gość

    Domyślnie Niemcy (Wcześniej Belgia) : Audi A2 1.6 FSI 2002 -

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN:
    -
    Model:
    A2
    Silnik
    1.6 FSI
    Rocznik:
    2002
    Państwo
    Niemcy (Wcześniej Belgia)
    Miejscowość:
    -
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:
    linku brak, wyszukany po znajomości
    Treść:
    Hej, Kolejny samochód z mojej strony tylko że ten już pewnie zostanie kupiony. Znaleziony po znajomości, nie jest wystawiony na mobile, w ogóle dopiero co trafił do sprzedaży. Samochód od Dealera sprzedawany jako samochód na eksport bo został wyrejestrowany. Umieszczę zdjęcia i proszę i komentarz. Nie są niestety w zbyt dobrej rozdzielczości. To był pisany mail z sprawie zdjęć (żeby podesłał bo miałem cynk o sprzedaży jeszcze przed tym jak były zrobione), dealer sam od razu odwonił i powiedział że postara się je zrobić jak najszybciej. Więc kontakt rewelacja.
    Wersja wyposażenia trochę lepsza niż standard bo ma halogeny.
    Zdjęcia:





    PYTANIE DO ZDJĘCIA : Czy to kontrolka check engine się pali ? Kiedy powinna zgasnąć? Możliwe że przekręcił kluczyk i zdążył w tym czasie zrobić zdjęcie?


  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -grom546- .....ale o co chodzi ?? ...o tę kontrolkę Check Engine?? .....ja na swoim kompie nie widzę czy obrotomierz chodzi?
    jak chodzi to powinna zgasnąć .

    Trudno ocenić auto po kilku fotkach z dopiskiem , że reeksport z Belgii - widać postarali się je jakoś przedstawić umyte i wypucowane .....do końca nie wiadomo czy jest to rocznik 2002 czy tylko 1a rejestr - jak to w Belgii bywa może być rok pr.2001
    .....ceny też nie podałeś ....więc dla uświadomienia jakie średnie są pozwalam sobie wkleić link z cenami tych aut z r.p 2002 i co otrzymałem ?;
    http://suchen.mobile.de/auto/audi-a2...L&colors=BLACK
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #3
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    Auto na pewno z 2002 bo dopiero od tego roku był montowany silnik 1.6 FSI. Cena 4500 Euro myślę że raczej nie jest odpalony Przebieg ok 110k Ale jak samochód nie jest na chodzi to ta kontrolka chyba też powinna zgasnąć. Wcześniej w samochodzie nie miałem więc nie wiem.

    Przeglądałem już samochody w podobnymi parametrami i chodzą po 4600- 5000 tysięcy ale to jest tańsze podobno dlatego że na eksport. Te z Twojego linku sa nawet po 8 tyś ale to s line i mają panoramiczne dachy, ten nie,

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Na 99% obrotomierz jest na zero, auto stoi tylko na włączonym zapłonie dlatego pali się check.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Mimo wszystko A-2 to jest nisza i zauważcie ,że większość oferowana jest do sprzedaży z niemieckiego rynku ( choć w szukajce wbiłem wszystkie Kraje ) bez opcji -wypadkowe
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #6
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    To auto budzi duże kontrowersje, jednym się podoba jak mi, inni z kolei uważają je za coś obrzydliwego. Dla mnie jest idealne. Nadwozie z aluminium, dobrze wyposażone, dobre osiągi i spalanie, nieduże w sam raz na miasto, części tanie, pasują od ibizy i fabii. Tych modeli wyszło tylko 175 tyś egz. więc dlatego nisza :> W Polsce na alledrogo tylko ok 250 szt. większość sprowadzana. A dodam jeszcze że większość to wersja 4 osobowa i może to odstraszacz ale dla mnie bez różnicy

  7. #7
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał grom546 Zobacz post
    Samochód od Dealera sprzedawany jako samochód na eksport bo został wyrejestrowany.
    To,że został wyrejestrowany nie oznacza,że nie można sprzedawać go wewnątrz. Zresztą ja bym się tym nie przejmował bo co innego znaczy eksport u dealera marki,a co innego u Alladina.
    10 letnie Audi nawet w najlepszym stanie nie jest ciekawym tematem aby dać gwarancję na Niemcy o ile oczywiście to auto zostało przyjęte w rozliczeniu. Jak zaczniesz prosić o dodatkowe skany i fotki przez tydzień to dawno ktoś je kupi. Masz kogoś na miejscu więc poproś o obejrzenie i ew. zaklepanie.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jak dla mnie to konkretne auto jest kiepskiej historii .......osobiście gdybym miał dłużej toto użytkować wolałbym kupić owe mimo wszystko od właściciela - właśnie dlatego , że jest inne,,,,,,tym bardziej 10-cio letnie .
    Pośrednik - handlarz jest tylko nastawiony na zysk tym bardziej jak zadał sobie trud ściągnięcia owego egzemplarza z Belgii - nawet jak miał blisko.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #9
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    Samochód w istocie zostawiony w rozliczeniu z moich info. Osoba która ma mi go sprowadzić dowiaduje się teraz więcej. Ma poprosić o ofertę na maila. Pan który ma mi go sprowadzić woli kupować samochody od delerów niż od osób prywatnych bo mówi że dealer nie skłamie (nigdy mu się to nie zdarzyło) w ten sposób ze wyśle ofertę mailową, a potem jak się przyjedzie to nie będzie ona zgodna z prawdą bo z Niemczech łatwo za to pójść siedzieć. Podobno łatwiej zostać oszukanym przez osobę prywatną. Pewnie w piątek będzie oglądany.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jakoś nie wierzę i nie ufam tylko zdjęciom bez konkretów ..... a Pan co ma Tobie to auto sprowadzić jest moim zdaniem zwykłym naciągaczem jeśli nie podał Ci pełnego linku do ogłoszenia ! ,,,,,,,,,,zaraz potem możesz się spodziewać od owego "pana" zaniżonej F-ry na sam zakup auta tłumaczony kwestią podatków ..hahaha dla Ciebie jest 4500E tak? .....a na fakturce bedziesz miał ze 3500-3800e hehehe .....nie ma POmrocznych interesów !!! albo jasne - albo wcale !!!

    PS;
    No ale my kochamy mieć układy i nutkę tajemniczości w interesach
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #11
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem o co Ci chodzi. Jest to osoba polecona mi przez kogoś komu ufam. I na fakturze będzie taka kwota za jaką auto zostanie kupione od dealera. Ale widzę że wiesz lepiej.

  12. #12
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Tylko tam Andrzej podobno tego autka nie ma na mobilach jeszcze i w sumie jakby nie szukał to nie znalazłem, więc z tym linkiem do ogłoszenia może być ciężko, chyba że jest na bezpośredniej stronie dealera.. Spokojnie gromek546, my tu lubimy na zimne podmuchać.

  13. #13
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem zawsze spokojny. Ale to co napisał Andrebar nie zabrzmiało jak dmuchanie na zimne tylko pewne oskarżenia pod adresem kogoś kogo nie zna, a tak nie ładnie . W każdym razie dziękuję za zainteresowanie i pomocne opinię. Jeżeli samochód kupię to napiszę i pokażę więcej zdjęć jeżeli nie to też dam znać, chociażby dlaczego.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Mnie to wali ....ja po prostu nie cierpię "tajemniczych" interesów ...a to jak nie patrzeć jest z dupy tajemniczy interes ; niby są zdjęcia niby prośba o ocenę ...qźwa o cooo choodzi ?
    Jakoś nie pamiętam aby takie pól - ogłoszenia były tu wrzucane do oceny i dziwię się , że to jeszcze wisi ???? kiedy inne bardziej rezolutne tematy są zamykane.

    dla mnie - kosz
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    grom546
    Gość

    Domyślnie

    Nie prośba o cenę tylko zapomniałem napisać. Bo nie było to pytanie czy warto za tę cenę tylko pytanie o ocenę samochodu na zdjęciu, spasowanie elementów itp (do tego nie jest potrzebna wartość) przyhamuj proszę trochę za słownictwem bo wyrażasz się jak nastolatek, tyle dobrych opinii o Tobie przeczytałem że aż sam nie mogę uwierzyć w to co czytam teraz. Spasuj z kropkami. Dodatkowo dodam że największym offtopic zrobiłeś sam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •