Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: Audi A3 8P rocznik 2005 za 25000 zł na ON. miasto > 50%

  1. #1
    klodzko
    Gość

    Domyślnie Audi A3 8P rocznik 2005 za 25000 zł na ON. miasto > 50%

    Jakie auto kupić ?
    Preferowana marka
    Audi A3 8P
    Budżet na zakup auta:
    25000
    Preferowany rok produkcji:
    2005
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1.9 TDI 105
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    20000
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    1
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    import NIEMCY
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Z reguły korzystam z samochodu sam, do pracy albo w teren sporadycznie zabieram kogoś z rodziny czy znajomych. Autko ma być zwinne, mało palić, mieć fajny nowoczesny wygląd.
    ważna jest bezawaryjnosc oraz komfort podróży. Samochód dla aktywnego 30-latka he he jak to brzmi

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Zapomnij o ładnym A3 8P w tej cenie z rocznika 2005, przykładowo http://www.autoscout24.de. Powiedzmy że auto na zachodzie będzie kosztować 6500 EUR. Doliczyć do tego koszty transportu i opłaty wychodzi grubo ponad 30 tyś zł. Albo zejść z rocznika lub dołożyć.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ostatnio kuzyn wyrwał okazyję. A3 z trzema wrotami, 2004 rok, 2.0TDi 140KM, sprowadzona za 18 tysięcy (jakiś handlarz ją przyciągnął) + opłaty. Oczywiście cała do przemalowania bo porysowana tu i ówdzie a nie chciał mieć na wozie cieniowania. Ale moim zdaniem to jednak z nią coś nie tak patrząc na cenę Na oczy jej nie widziałem bo u artysty stała

  4. #4
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    podane dane sa tylko orientacyjne

    mam na myśli wydatek do 30 tys.
    a rocznik moze byc 2004 starszy raczej nie

  5. #5
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    chodzi o ocenę czy w tych granicach jest szansa na wyrwanie czegoś sensownego
    pozdr

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    W cenie ok. 30 tys. jest już w czym powybierać np. wg autoscouta jak podałem wczesniej. Trochę ofert silnika 105km jest, ale jak np. będziesz chciał 4/5 drzwi to już trzeba dołożyć więcej. Proponuję poprosić o info forumowych importerów.

  7. #7
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    nie planuje 4/6 - wystarczy mi ładniejsza wersja 2/3
    co do kasy to było by super zmiescic sie w 26-28 tys
    mysle ze to mozliwe
    troche mam jeszcZe watpliwosci co do wyboru A3 ??

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

  9. #9
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    okropne

    nie mój styl

    audiczka mnie kręci

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Piszesz że chciałbyś się zmieścić w cenie 26 -28 tys. zł, jeśli to cała kasa jaką możesz wydać to proponuję jednak dozbierać ponad 30tys. lub szukać czegoś jeszcze starszego. Przyjdzie ci zrobić jakiś serwis (oleje, filtry, klima, drobne usterki), może dokupić nowe opony - i już nie masz za co jak wydasz całość na auto. Przykładowo niech auto kosztuje w DE 6300 EUR x 4.19 (kurs z dnia 2012.07.16) = ok. 26,4 tys. zł, koszty transportu powiedzmy ok. 2000-2500 zł lub więcej w zależności od tego jak daleko trzeba po auto jechać, oprócz tego po drodze trzeba się gdzieś zatrzymać coś zjeść itp. Opłaty po sprowadzeniu też ponad 2-2,2 tys. zł (samej akcyzy 3,1% * 26,4 tys. zł - ponad 800zł). Łącznie ok. 30,4 - 30,9, i to są realne koszty jak chcesz taniej to u naszych magików - szukać auto jak najmniej bite i sprawdzać stan techniczny. To są koszty przy sprowadzeniu normalnego auta z zachodu i nie ma co tutaj czarować - jak się porówna ccc z allegro i otomoto to wiadomo że u nas wychodzi taniej.
    Ostatnio edytowane przez jacenty84 ; 16-07-12 o 16:56 Powód: literówki

  11. #11
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    w takim razie będę musiał dołożyć - nie warto kupować starszego - chce by auto posłużyło mi parę lat
    masz rację u nas wychodzi taniej ale jak patrzę na ceny w Niemczech to tak koło 6000 EURO to tak leciutko chodzą

    dobra ale czy ktoś ma ten model - jak wrażenia Warto!

  12. #12
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jak napisałeś w oczekiwaniach tego czego naprawdę szukasz to warto.
    zwinne TAK
    mało palić pojecie względne ale w porównaniu do innych aut podobnej klasy TAK
    mieć fajny nowoczesny wygląd-jak wyżej
    ważna jest bezawaryjnosc -jeśli kupisz zadbany nie będą trapiły Cię poważne usterki, silnik dobra konstrukcja pozbawiona wad, może poza niepotrzebnie dołożonym dwumasem, ale takie teraz trendy na diesle
    oraz komfort podróży TAK

  13. #13
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Pod jakim wzgledem "warto" ? Jezdzlilem jakis czas takim autem, audi jak audi aczkolwiek dla mnie zdecydowanie za male. Filtry, oleje itp to do kazdego auta trzeba doliczyc. Jak Ci sie nudzi to mozna sie pakowac w sciaganie auta z za granicy itd. Jak bierzesz na klate przebieg 200tys km. to poszukaj w Polsce. Napewno sie znajdzie jakies auto. Nie ma co tez popadac w paranoje i pakowac 35tys zl za takie auto bo spokojnie mozna znalezc w okolicach 30tys zl.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Chyba napisał, że w większości jeździ sam, więc wielkość tutaj znaczenia nie ma i wie chyba "jak wygląda A3", przecież nie ma sensu kupować A8 by wozić powietrze...Z tymi 30toma tysiami to za mocno bym się nie rozpędzał, bo jest owszem to możliwe, ale to takie przebieranie gruszek pod drzewem, ta z osą, ta nadgnita, jeszcze inna popsuta całkiem aż trafi się na tą dobrą, jak człowiek się trochę zna i ma czas to można się pobawić, co do przebiegu 200 tysi w PL to wiemy jak z tym jest, a nie ma się co czarować z Niemcowni też mniej nie będą miały, zresztą dla diesla z tych lat "to norma", kolejna sprawa że 200 tysi może się okazać lepsze niż 170, bo prawdopodobnie dwumas będzie nowy.

  15. #15
    klodzko
    Gość

    Domyślnie

    a co to dokładnie za cholerstwo ten dwumas
    i ile kosztuje jak się spier.....dzieli

    nigdy nie miałem diesla

    no to chyba bede szukał - ale z niemiec (pogadam z pewnym importerem i może sprowadzi mi jakis fajny egzemplarz)

    tylko ta kasa za auto z 2004 - 8 latka !!!!!!!!
    30 tysi
    masakra

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •