Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Auto Handel Piotruś

  1. #16
    grik
    Gość

    Domyślnie

    A mnie dziwi, że ktoś zostawia sprzedawcy w ogóle jakieś pieniądze w formie zaliczki, zadatku czy czego tam jeszcze przed sprawdzeniem pojazdu. To proszenie się o kłopoty. Gadka o dużym zainteresowaniu pojazdem jest jedną z najprostszych technik marketingowych, a ******ów na tym rynku nie brakuje. Dodatkowo po sprawdzeniu samochodu można już lepiej ocenić czy sprzedawca jest bardziej uczciwy czy mniej.

  2. #17
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @Kris: Jeżeli ma na papierze napisane, że zadatek na auto i tyle.. to masz rację, nic nie zrobi, ale jeżeli są tam jakieś szczegóły, typu rocznik... to już jest problem sprzedawcy, bo będzie chciał sprzedać co innego, jak w umowie.

    ...ja (niestety) nadal uważam, że dał zaliczkę na gębę...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #18
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2012
    Postów
    155
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    ja nie rozumie po co jakies zaliczki itp. Jade po auto, jade z kasa wiadomo sprawdzam w serwisie,sprawdza moj mechanik czy tam lakiernik i biore albo nie a takie odwlekanie to dziwne jest moim zdaniem.

  4. #19
    Szczera
    Gość

    Domyślnie

    Szanowni Klienci Autohandlu Piotruś ostrzegam jako teściowa właściciela tej firmy,że to ******,każde auto ma wycięty katalizator,ograbione jest z wszystkiego co można ponownie sprzedać,są przekręty z książkami serwisowymi.Ponad to jest to człowiek ,który znęca się nad żoną i dzieckiem czego dowodem są bardzo częste wizyty policji i wyjazdy na Sokołówkę(szpital psychiartyczny).Jego rodzina ma założoną niebieską kartę.Każdego z was klienci nazywa barankami do strzyżenia i tak was traktuje.Udzielę każdej informacji na jego nieuczciwy i nielegalny proceder.Teściowa.

  5. #20
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Grubo... Ciekawe czy to konkurencja, niezadowolony klient czy rzeczywiście teściowa... Mają rozmach Sk.rwisyny...

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Głupim człowiek się nie rodzi , głupim w ciągu życia może się stać.\Nie pozjadałem rozumu , ale czytając wszystkie wpisy w tym wątku to .....ręce opadają.
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  7. #22
    mierdas
    Gość

    Domyślnie

    Szanowni, a ja się też nauczyłem że po raz kolejny sieć internetu nie oszukuje - wylądowałem wczoraj - piątek 03/04/2015 w "salonie" Auto Handel Piotruś - ponieważ szukam bezwypadkowej Megane Coupe Cabrio i taką w swojej ofercie miał ten handlarzyna. Dzwoniłem do niego w sumie z 15 razy, aby potwierdzić czy samochód nie był uszkodzony ( w sumie ogładałem już z 8 sztuk i po dłużej rozmowie w tych dalszych lokalizacjach komisiarze przyznawali się że coś było)- słyszałem zapewnienia, że w 100% samochód jest pewny wraz z książką serwisową. Dzień przed wyjazdem wrzuciłem tak dla sprawdzenia w google czy nie jest nic napisane o tym samochodzie i wylądowałem tutaj w sprawie komisu. Zadzwoniłem do Pana Piotrusia, aby podał VIN, którego wcześniej nie chciał podać tłumacząc się że tego nie robi przez telefon a z samochodem można jechać do każdego ASO Renault. Powiedziałem mu, że w necie krążą złe opinie o nim i żeby jednak poda numeru VIN to nie przyjadę. O złych wpisach odparł, że to konkurencja tak pisze o nim - zdjęć tego tematu nie widziałem ponieważ linki wygasły, a ostatni wpis był z 2013 roku - uwierzyłem mu tym bardziej dzwoniłem tak jak wspominałem z kilkanaście razy do niego. Międzyczasie dowiedziałem się o delikatnych zaprawkach na drzwiach - stwierdziłem ok samochód nie jest nowy. Po zmęczeniu temu podał VIN do samochodu VF1EMSK0636558203. Sprawdziłem go od razu w ASO miał ze dwa wpisy wcześniej - Pani z ASO przekazała mi info że możliwe, że samochód był serwisowany mniejszych ASO i dlatego nie ma innych adnotacji. OK stwierdziłem, że może samochód jest ok i naprawdę ktoś robi koło pióra Panu Piotrusiowi. Piątek godzina 11:30 ruszam do Biniew/Czerminek do przejechania w dwie strony ponad 600 km. Po dojechaniu do "salonu" Piotruś samochód wśród innych złomów stoi z tyłu tak że niby jest dojście ale z drugiej strony nie da się go dobrze zobaczyć - Pan Prezes "Salonu" Piotruś miał cały dzień, aby z nim wyjechać ale wolał ukryć to co było w nim schowane. Jego nie było - już jedzie .... żona przekazała nam kluczyki do tego automobilu. Wyciągam swój miernik lakieru, bo bez niego się nie ruszam (zakupiłem najnowszy model, aby i sprawdzał aluminium). Piszę to ponieważ w dalszej opowieści mieliśmy starczkę z CEO Piotruś o to że przekłamuje . Lecę po całości samochodu z miernikiem który wskazuje w zależności gdzie samochód nie był bity od 90 do miejsca szpachli "zaprawek" oraz miejsc bez zaprawek do 800 !!!!! Dach, który był złożony był pokrzywiony ponieważ na skórach były krople deszczu lub rozpuszczonego śniegu (tego dnia padało i to i to) szyby nie miały możliwości złączenia się z dachem. Samochód ulep wiszące kable - malowany przeokropnie i walony w 100%!!!! Byłem tak wściekły - cały dzień poszedł w..... !!! plus paliwo itd. Dzwonię do Pana właściciela komisu i podwórka Piotruś gdzie jest bo miał być i dlaczego samochód był walony jak potwierdzał przez telefon, że nie był!!! Za 40 minut dojechał byłem tak wściekły że poczekałem na niego - tłumaczył się że mam zły miernik przyniósł swój - stary miernik magnesowy, który przekłamuje - przekłamał tak, że pokazywał u niego 1000 mikronów hahahaha!!! mówie Panie co to ma być Pana super miernik pokazuje więcej niż mój aaaa zapomniałem dodać przyjechał chyba z bratem Sprawa skończyła się tak, że chcieli Nas bić oraz rzucać sztachetą!!! Nie wierzcie Panu Prezesowi Piotrusiowi - a jak uwierzycie tak jak ja, że samochód jest super to weźcie miernik i opiszcie potem tą sprawę tutaj!!! aby nie było wrzucam link do ogłoszenia! i że tam byłem
    http://otomoto.pl/renault-megane-2-0...C30957496.html

  8. #23
    mierdas
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZawieR Zobacz post
    Grubo... Ciekawe czy to konkurencja, niezadowolony klient czy rzeczywiście teściowa... Mają rozmach Sk.rwisyny...
    ZawieR też myslałem że to konkurencja - ale stwierdzam po swojej podróży, że to wszystko prawda łącznie z tą teściową!

    Stanowcze NIE dla Pana z AUTOHANDLU Piotruś ....

  9. #24
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @mierdas: Opisz auto w odpowiednim do tego dziale na forum!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  10. #25
    mierdas
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    ...CZYTAĆ REGULAMIN...
    bardziej mi chodziło o opisanie i potwierdzenie tego komisu i tego postu
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 04-04-15 o 15:58

  11. #26
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mierdas Zobacz post
    ZawieR też myslałem że to konkurencja - ale stwierdzam po swojej podróży, że to wszystko prawda łącznie z tą teściową!

    Stanowcze NIE dla Pana z AUTOHANDLU Piotruś ....
    Dzisiaj takie czasy że każdy pisze w ogłoszeniu co chce i przez telefon mówi co chce, trzeba było sklepać tego Piotrusia i brata, jak nie ma honoru to mogłeś nie mieć litości...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •