Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Fiat STILO 1.9 multijet 120km 2007 r

  1. #1
    Bywalec
    Zarejestrowany
    lis 2010
    Postów
    16
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Fiat STILO 1.9 multijet 120km 2007 r

    Witam szanowne grono kolega chcialbym kupic tego fiata slyszalem dobre opinie na temat silnika i w ogole.Sprzedajacy zarzeka sie ze auto jest super bezwypadek oryginalny przebieg i wogóle,jednak duzo niedobrych opinii krązy o Gnieznie,blacharka i cofki to porzadek dzienny.Moze cos wyhaczycie a moze ktos go widzial,wszelkie uwagi bezcenne.pozdrawiam.http://moto.allegro.pl/fiat-stilo-1-...313796893.html

  2. #2
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    ciezko cos z tych zdjec powiedziec, ale Gniezno to wiadomo - wzmozona ostroznosc razy 50 ... mam watpliwosci co do maski ale to rownie dobrze moga byc zwidy... popros o dokladnie zdjecia SPOD maski - sroby, laczenia itp itd...

  3. #3
    Bywalec
    Zarejestrowany
    lis 2010
    Postów
    16
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał blanker Zobacz post
    ciezko cos z tych zdjec powiedziec, ale Gniezno to wiadomo - wzmozona ostroznosc razy 50 ... mam watpliwosci co do maski ale to rownie dobrze moga byc zwidy... popros o dokladnie zdjecia SPOD maski - sroby, laczenia itp itd...
    Zdjecia faktycznie nie wiele wnosza postaram sie dorzucic jesli sprzedawca je przesle,kolega okazalo sie juz zaliczkowal to auto stad w tytule rezeracja.Co wogole sadzicie o takim aucie i silniku jak to sie sprawuje,ja slyszlem dobre opinie ale wszystkie informacje mile widziane.pzdr.

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Brelok może świadczyć o aucie z floty. (Telecom Italia, One Team)
    Służbówka to mogła być. Przebieg pod rozwagę o ile nie ma w komplecie solidnej, niepodważalnej książki serwisowej.
    Tyle co się mogę wypowiedzieć. Bajerka poza tym konkretna. Napisane pod "świadomego".

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •