Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Volkswagen passat b6 vin: WVWZZZ3CZ6P070218

  1. #1
    luk.d
    Gość

    Domyślnie Volkswagen passat B6 vin: WVWZZZ3CZ6P070218

    Na jednej z katowickich ulic rzucił mi się w oczy taki oto Pasek B6 2.0 TDI. Uszkodzenia zewnętrzne nie wyglądają na bardzo poważne, ale oba przednie jaśki wystrzelone.

    Zdjęcia niestety średniej jakości, ale były robione w nocy i do tego komórką, bo akurat wyjątkowo lustrzanki do knajpy nie wziąłem

    Numer vin: WVWZZZ3CZ6P070218
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez luk.d ; 07-06-12 o 23:54

  2. #2
    0lek
    Gość

    Domyślnie

    Ale on miał kartkę na sprzedaż czy cos ?
    Moze ktos sobie sprowadził dla siebie, albo cos w tym stylu. Nie ma ogłosznia z jego sprzedażą

  3. #3
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Ale jak bedzie na przyszlosc sprzedawal to bedzie informacja o tym, ze taka sytuacja miala miejsce, jakby sprzedawca o tym zapomnial wspomniec.

  4. #4
    luk.d
    Gość

    Domyślnie

    No dokładnie tak jak pisze eReS chodzi o to, żeby został ślad. Ja tak przynajmniej rozumiem ideę tego działu, żeby uwieczniać samochody w najmniej komfortowej dla nich chwili. A co do sprzedaży tego Paska, choć to tylko moje przypuszczenia, to jakieś 10m obok miejsca jego postoju panowie przy uchylonych drzwiach garażu "dopieszczali" Panamerę. Całość miała miejsce około 2 w nocy, także albo właściciel tego Porsche cierpi na bezsenność, albo ktoś tam dorabia sobie po godzinach.

  5. #5
    kaffel123
    Gość

    Domyślnie

    Ludzie opanujcie się. Z aparatami **********jcie po parkingach bo ktoś ma obcirkę. Trochę rozumu bo to już jest nie normalne.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Haha obcierka, obcierką, ale poduchy wywaliło, a znając życie i naprawy w Polsce to może być problem ze znalezieniem tam poduszek
    Dla mnie plus za ostrzeżenie, żeby sprawdzić poduchy.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    tom75
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie tez jest glupota wstawianie takich zdiec, tym bardziej ze ani nie ma ogloszenia sprzedazy, nikt nie zapewnie ze auto bezwypadkowe wiec nie ma tu zadnej proby oszuustwa.
    Po drugie prawdopodobnie auto dojechalo delikatnie stojace drugie przed nim. Czujniki od poduszek byly pewnie za zderzakiem i dlatego je wywalilo.
    Jak tak dalej pojdzie to bedziemy kradli viny sasiadom jak tylko zauwazymy ze ma ryse na aucie a to bedzie przynajmniej szmieszne

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    345
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Z miejsca mogę wstawić VINy aut tzw kinderniespodzianek ( 2 w 1 ), ale tego nie robię bo nigdzie nie są wystawione na sprzedaż ( jak będą to zrobie to ).

  10. #10
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Postów
    80
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Wiem, że odkopuję ale w VW jaśki wystrzeliwują nawet przy niskich przeciążeniach : https://www.youtube.com/watch?v=qj_44exFEzs

  11. #11
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    ale dlaczego takie swiete oburzenie ... nie ma tablic, jest kolor, vin i wystrzelone jaski tylko tyle i az tyle

    jak bedzie na sprzedaz to moze wyplynie a jak nie bedzie to nikomu krzywdy nie zrobi

  12. #12
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sie 2013
    Skąd
    KrK
    Postów
    162
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    niedługo handlarze zaczną wkładać za między deske rozdzielczą a szybę jakieś kartki żeby schować vin ;D

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •