Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: BMW e46 320 edition33 2004r WBAAP71060PP31799

  1. #1
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie BMW e46 320 edition33 2004r WBAAP71060PP31799


  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Daj więcej fotek, jak masz oczywiście

  3. #3
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Podaj jeszcze tylko źródło, skąd te zdjęcie, skąd info?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #4
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie



    Na jednym forum znajomy znalazl bo interesowal sie tym autem.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Widać ktoś miał dojścia do danych z ubezpieczalni, szczęśliwy człowiek.
    Wnęka tylnego koła też na fabrykę nie wygląda.

    PS dodaj VIN do tagów
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie ma tragedi, fajnie RS że inicjatywa jest dziękuje osobiście, w imieniu innych za takie info, ale tu naprawde tragedii nie ma. Auto w limitowaniej wersji, i z takimi uszkodzeniami to i tak jest jest ładna. I znajomy nie powinien jej skreślać. Ale dokładniej sprawdzić, bo na moje to nawet przedni pas mógł nie ulec zniszczeniu.

    takietam to auto wydaje się być tak sprowadzone, tu danych z ubezpieczalni byc nie mogą, bo auto nawet naszej naklejki nie ma na szybie a do ubezpieczenia foty auta muszą być z naklejką.
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 06-06-12 o 13:08

  7. #7
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Widać ktoś miał dojścia do danych z ubezpieczalni, szczęśliwy człowiek.
    Nie miał, po prostu zadzwonił i podał człowiekowi maila, który nic nie kombinując od razu przyznaje się do uszkodzeń. Jak przyśle mi fotki to porównamy czy te same.

    Edit: dostałem 14 fotek między innymi te wklejone.
    Ostatnio edytowane przez pawel_tzk ; 06-06-12 o 18:55

  8. #8
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Fajnie, ze wyslal Ci zdjecia, aczkolwiek nigdzie w opisie nie uwzglednil, ze cos bylo przy aucie robione. Poza tym nie wiadomo czy po prostu nie dotarlo do niego juz to, ze auto wraz ze zdjeciami jest w internecie i doszedl do wniosku, ze nie ma sensu sciemniac i robic z siebie glupka jak sa dowody czy jest faktycznie tak uczciwy.
    Jakiego maila do niego napisales?
    "Poprosze o zdjecia auta po kolizji" czy "Czy auto mialo malowany/wymianiany jakis element karoserii?"

  9. #9
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Nie ma tragedi, fajnie RS że inicjatywa jest dziękuje osobiście, w imieniu innych za takie info, ale tu naprawde tragedii nie ma. Auto w limitowaniej wersji, i z takimi uszkodzeniami to i tak jest jest ładna.
    Tu nie chodzi o tragedię,,,auto jest wystawione jako bezwypadkowe,,,,o czym jest nasze forum ?( pytanie retoryczne)
    Tylko proszę nie pisać definicji wypadku i że to wózek pod "realem" bmwju przerysował...........

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    ,auto jest wystawione jako bezwypadkowe
    co nie zmienia faktu, że jeśli interesowałby mnie taki egzemplarz, po dokładnym sprawdzeniu, wziąłbym go pod uwagę. Dział 'ostrzegam' trochę na wyrost w tym przypadku(nie zmierzam do definicji bezwypadkowości a kwestii uczciwości sprzedającego, który zachował się moim zdaniem OK udostępniając zdjęcia. Jeśli czyta to forum- odechce mu się uczciwości Można odnieść wrażenie, że lepiej iść w zaparte, przez telefon 'panie, oryginał, lala, przyjedź PAn zobacz itd' niż się przyznać do czegokolwiek

  11. #11
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał eReS Zobacz post
    Fajnie, ze wyslal Ci zdjecia, aczkolwiek nigdzie w opisie nie uwzglednil, ze cos bylo przy aucie robione. Poza tym nie wiadomo czy po prostu nie dotarlo do niego juz to, ze auto wraz ze zdjeciami jest w internecie i doszedl do wniosku, ze nie ma sensu sciemniac i robic z siebie glupka jak sa dowody czy jest faktycznie tak uczciwy.
    Jakiego maila do niego napisales?
    "Poprosze o zdjecia auta po kolizji" czy "Czy auto mialo malowany/wymianiany jakis element karoserii?"
    Racja - zaznaczona opcja bezwypadkowy, racja - nieopisany zakres uszkodzeń oraz proces ich naprawy, jednak nie wiem jak Wy, ale Ja zanim przeleję kasę na konto lubię porozmawiać z właścicielem o aucie. Maili nie piszę bo wg mnie zakup samochodu to nie jest zabawa na wymienianie liścików. Najnormalniej w świecie powiedziałem mniej więcej takie zdanie : " widzę że zaznaczył Pan opcję bezwypadkowy " i tyle.
    Zdjęcia, jak piszesz są z jakiegoś forum, jak się tam znalazły? Czyżby użytkownik miał "wejścia" u rzeczoznawcy spod którego ręki wyszły? Czy może bardziej prawdopodobne jest że dostał foty właśnie od właściciela tą samą drogą którą ja je otrzymałem...

  12. #12
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Przesadziliście już z tym OT... Zamykam!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •