Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 94

Temat: BMW 530d 2002r - Płock - VIN: WBADP71060GS75476

  1. #61
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jakby to auto było niedaleko mnie to bym obejrzał prawą stronę. Jak nie bite lub po jakiejś drobnej naprawie (w końcu auto trochę po drogach już jeździło) to bym kupił. Płock auta nie przekreśla tylko wzbudza baaardzo dużą czujność, no ale prześwietliłeś je już dość konkretnie

    Co do tablic kolekcjonerskich to ja się o nie nigdy nie burzyłem, bo to jak kupować opony zamiast samochodu - Panie, w którym aucie ma Pan najlepsze i najmłodsze opony, to ja je kupię - takiego raz miałem klienta

    Zleć Kris inspekcję komuś z bliska, co by nie tracić złociszy na ON i wtedy ocenisz czy jechać czy nie.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  2. #62
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Krzychu wiesz co????? - a to,że ktoś kto jest uważany za faceta z wiedzą o samochodach, który doradza innym powinien mieć przynajmniej w sobie troszkę zasad starego handlarza.... Pogadaj z Andrzejem może Ci wytłumaczy. Tam już soki są wypite.....

    Kris75 jak Cię lubię to teraz naprawdę widzę,że Ty sam potrzebujesz pomocy przy kupnie samochodu.

    Nie wierzę,że w Płocku Gnieźnie, Łasku , Sieradzu i innych handlarskich dziurach gdzie w co drugiej chałupie mają Auto-handel i detailing uchował się ten jeden poczciwy. Co go konkurencja CCC nie zżarła. Tam nawet nie ma po co jechać do 1 i jedynego właściciela,a co dopiero do handlarza.

    Pojedź zobacz - bo teraz chyba jedynie to Ci zostało aby wyjść jakoś z tej sytuacji.

  3. #63
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kris: a co takiego złego jest w detailingu? To może na człowieka też się naskoczy, że się myje i psika perfumami? Sam oddałem teraz swoje auto do polerowania i woskowania, bo mnie denerwowały mikroryski od myjni jeszcze po poprzednim właścicielu.

    Najważniejsze zasady przy zakupie auta są chyba takie:
    1. Oryginalny przebieg
    2. Auto proste, bez poważnego wypadku i nie składane z kilku
    3. Stan techniczny (tylko te poważne, a nie wytarte klocki)

    Ja sam z Płocka auta bym nie chciał, ale jak komuś to nie przeszkadza to dlaczego nie?
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #64
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Każdy chce kupić jak najtaniej. To normalne. Ale trzeba wziąć pod uwagę, ze niższa cena automatycznie = wyższe ryzyko. I nie miej Kris75 potem pretensji do nikogo. na tym powinno się zakończyć, a nie urządzać jakieś szopki. Podchodzisz świadomie do zakupu to dobrze, wiesz czego się można spodziewać, znasz zapewne słabe punkty modelu wiec bez sprawdzenia na żywo nikt Ci niczego odkrywczego nie powie.
    Takimi klotniami zaraz się zleci paru hejterow i troli, którzy bedą sugerować ze jest kółko wzajemnej adoracji, w dziale sprzedam wciska się swoje samochody, Andrebar próbuje przyciągnąć do siebie klienta etc. Po co to? Sprawdzisz i będzie OK to kupisz kilkanaście tys taniej niż rynkowa cena w De, nie to trudno, poszukasz dalej. Mentalność Polaka nie pozwoli mu się rozgladc za e39 za 40k, za tyle są przecież E60 błędne koło.

  5. #65
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Kris trafne argumenty, ale moze niech autor topicu pojedzie sprawdzi oceni.
    Moze to co zastanie odzwierciedla cenę.
    Zawsze uważałem , ze ocena ze zdjęć bez dowodów typu rej ze Szwecji Danii to kpina.

    Moze sugerować co sprawdzić , ale wyroku wydać nie moze.

  6. #66
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Ok, ludzie - zadam pytanie inaczej - jeśli auto nie byłoby z Płocka - to co wtedy?

    Nic innego tylko to samo ......pomiń swoje wpisy i poczytaj kolegów ...........na koniec poproś -dural- a aby podjechał i sprawdził to zacny człek co mu tylko tablice u innych przeszkadzają i F-ry Vat ....ale tylko u obcych !!!
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #67
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Powinienem napisać to w cudzysłowie. Sam się tym pasjonuję tylko Tradi mnie źle zrozumiałeś.

    Płocki "Detailing" to troszkę coś innego jak polerowanie mechaniczne,pranie tapicerki i bezinwazyjne usuwanie wgnieceń. To częściowo to co przedstawiał filmik wrzucony przez mpdante.

  8. #68
    Kris75
    Gość

    Domyślnie































  9. #69
    Kris75
    Gość

    Domyślnie






























  10. #70
    Kris75
    Gość

    Domyślnie






























  11. #71
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    Nic innego tylko to samo ......pomiń swoje wpisy i poczytaj kolegów ...........na koniec poproś -dural- a aby podjechał i sprawdził to zacny człek co mu tylko tablice u innych przeszkadzają i F-ry Vat ....ale tylko u obcych !!!
    Moze razem pojedziemy tak rodzinnie? Weźmiesz blachy pod pache, a jak nie wypali to ja pociagne swoją ciężarówka lawete?
    No przyganial kocioł garnkowi..ciagle czekam na odp odnośnie blach z vectry, wiesz tych kolekcjonerskich...Jak byś zapomniał.

    Kris75 jedz obejrzeć.

  12. #72
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Kris75 - tam koło Ciebie tyle się tego gazu łupkowego wydzieliło , że My tu nie mamy wpływu na podjęte decyzje przez Ciebie i Twoją żonę ......w sumie to jesteśmy jak pingwiny na mrozie przytupując z nóżki na nóżkę .....

    super fotki
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  13. #73
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Andrzej ja mu tylko napisałem co może zrobić z tymi tablicami jak się zdecyduje na zakup samochodu (przedstawiłem chyba wszystkie możliwe opcje )
    Moim zdaniem takie rzeczy nie powinny zaważyć przy zakupie samochodu, ponieważ to nasz rząd nie daje możliwości takich jak na zachodzie.
    Zawsze może sprzedawca iść zarejestrować auto u siebie, tylko wtedy trzeba dawać jeszcze raz w miejsce zakupu pojazdu po odbiór karty pojazdu i twardego dowodu...

    P.S. Pozostaje jeszcze zakup tymczasówek 5dn z Niemiec na granic z wysyłką do Polski.
    Np. takich?
    http://allegro.pl/tablice-rejestracy...07599905.html-

  14. #74
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    poprawiony link bo Krzyskowi sie rece trzesa, wszyscy wiemy dlaczego

    Był taki film "KONSUL"...
    Głowny bohater pewnie teraz te tablice produkuje.


    Tradelux Ci pisze o Kurzzeitkenzeichen. --> ZÓŁTE tablice, do ktorych sam piszesz miekki dowod.
    Ile razy można ten sam temat rozbierać na piksele?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  15. #75
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -dural- wszem i wobec oświadczam , że Cię lubię .....zawsze się pojawiasz tam gdzie trzeba się pojawić ........

    Kris75 - idź na basen ....co tu kombinujesz z tymi tablicami ?? ....nie rób kabaretu !!!!!! bo Nas na języki wezmą !!!
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •