Widzę , że chyba warto założyć ten wątek aby ewentualnie odsyłać do niego potencjalnych poszukujących aut.

Wiadomo , że nie ma "złotego środka" ...... ( krótkie przebiegi , typowe miasto , mix, "dla kobiety" ,działka, budowa, hobby - konie - łodka- polowanie, czy w trasy... itd itp . ) ..... ale skoro mamy wybór to może warto o tym napisać ?

Ja od siebie ;
-1 - do miasta-
....wszystko co ma dach ( bo kiedyś miałem dachowanie na rowerze i do przyjemności tego raczej nie zaliczę ) o minimum KM nie wspomnę ale dobrze byłoby aby przez skrzyżowanie gdy wyświetli się "zielone" zdążyło toto przejechać dając miejsce innym

-2- w trasy .....wszystko co spokojnie bez wysiłku wytrzymuje stałą prędkość 130 km/h i jak trzeba to przyśpieszy

-3- "dla kobiety"
.....niech sobie wybierze co chce ...to już problem samca ... chyba , że samotna sztuka ( przepraszam - szuka )
( moja wsiada i powozi prawie wszystkim od czego złapie kluczyki ....ale ciężko nad tym pracowałem )

-4- ...o reszcie się nie wypowiadam bo nie mam koni łodzi ani się nie buduję ...ścigantem też nie jestem
a o terenówkach to jedynie z lat 1990-2005 mogę zabrać głos w kwestii MOCY czy spalania