Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: BMW 7er (E38) NR REJ. N7 WHITE

  1. #1
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie BMW 7er (E38) NR REJ. N7 WHITE

    http://www.youtube.com/watch?v=mSP17vfLxFk

    SWEGO CZASU NA ALLEGRO ORAZ OTOMOTO

    WNĘTRZE JAK NOWE,LAKIER POŁOŻONY PROFESJONALNIE..

    CAR AUDIO (SUPER)

    MECHANICZNIE (ODRADZAM) SILNIK - NA ZIMNYM SILNKU PRAJUE NIERÓWNO,SKACZE NA OBROTACH,ZAWIESZENIE DO WYMIANY,CENA? OSTATNIO OK 30.000 ZŁ (ZAKUPIONA Z OLSZTYNA) NASTĘPNIE BYDGOSZCZ,OKOLICE PUCKA,OBECNIE GDAŃSK (BRAK JEDNEJ UMOWY)

  2. #2
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    A.nie pisz z włączonym capslockiem
    B. nie ten dział skoro widziałeś
    C. udokumentuj

  3. #3
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie

    D. znam te auta (N7 white stało u Mnie w komisie)
    jeszcze jak bylo mechaniczne dopieszczone
    znam też ŚW. PAMIĘCI WŁ. POJAZDU..

    WIEM też w jakim stanie auto jest obecnie
    gdyż chciałem je ponownie odkupić..

    nie mam zamiaru też kogoś na siłe przekonywać (nie wierzysz,może kiedyś będziesz mial okazje się przekonać)

    pozdrawiam
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez Marcel ST ; 31-05-12 o 13:37

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    "**** mi suko" ? o.O

  5. #5
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie

    dowód na to o czym mówie : fotki auta za moiej kadencji... (dawniej.. stan idealny.. teraz.. SILNIK oraz ZAWIESZENIE na śmietnik) spotkało się z nieodpowiednią częścią drogi..

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    kolego napisz moze zatem cos wiecej o swej dzialalnoci kazda informacja bedzie uwiarygodniala twoja osobe, jak wiesz nie trudno napisac komus po zlosci lub zle o konkurencji. Takze nikt nie mowi ze twoje slowa miajaj sie z prawda tylko forum kieruje sie pewnymi zasadami i ktos nowy rzucajacy rozne tematy nie poparte dowodami moze byc roznie postrzegany.
    Takze chill i czekamuy na wiecej info

  7. #7
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie

    powiem tylko tyle : kupuje różne auta,jeżdze po całej PL, jeśli widze,że coś jest nie tak staram sie zrobić fotki/fotke,opisać to gdzieś... jeśli to jest mało wiarygodne tródno (jest dokumentacja fotograficzna) ps. jeśli widze auta które oglądałem , wspomianm o nich teraz (myśle ,że może komuś pomoże to w wyborze)

  8. #8
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    sorry za OT ale aż w oczy kole

    Cytat Napisał Marcel ST Zobacz post
    tródno
    trUdno


    kolego Marcel ST, najeżasz się jak dziki zwierz jak ludzie proszą Cię o dowody, ale prawda jest taka że bez nich, to co mówisz jest tylko pomówieniem. Dodaj jakieś konkrety/szczegóły albo zamilknij na wieki, bo MOD i tak pokasuje tematy zakładane przez Ciebie. Bez obrazy, ale zachowujesz się jak typowy handlarzyna, który pokłócił się z kolegą przy wódce o ćwiartkę VW T5 i postanowił zrobić mu czarny PR.
    Ostatnio edytowane przez maxxpl ; 31-05-12 o 14:10

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcel ST Zobacz post
    powiem tylko tyle : kupuje różne auta,jeżdze po całej PL, jeśli widze,że coś jest nie tak staram sie zrobić fotki/fotke,opisać to gdzieś... jeśli to jest mało wiarygodne tródno (jest dokumentacja fotograficzna) ps. jeśli widze auta które oglądałem , wspomianm o nich teraz (myśle ,że może komuś pomoże to w wyborze)
    no i idea sluszna tylko tak jak napisalem dostosuj tylko spostrzezenia do wymagan forum i bedzie git

  10. #10
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Ale ogarnijcie się. Ktoś nie uwierzy, pojedzie, sprawdzi. Co miał zrobić? Jeżeli naprawdę obejrzał i widział, to nie pomyślał - zrobie fotki, , żeby na forum dać. Idąc tak dalej będziemy kazali dać raport rzeczoznawcy, bo i dowody można podrobić. Co ma nagrać jak silnik pracuje czy co? ; )
    Ktoś powie, że chce ją i nie wierzy to pojedzie i się przekona. Ja nie znam nikogo i nie wiem jak jest, ale sam bym nie miał dowodów.

    Fakt, że pisze źle o tych betkach w innych postach, ale dziwicie się w PL? Innych aut nie oczernia tylko BMW. Jak będzie sprzedawał swoją jakąś igłe to wtedy będziemy wiedzieli o co chodzi.
    Ja jedynie wymagałbym co dokładnie jest tak rypnięte? Bo zawieszenie to wieeeele elementów.

    Ja nikogo nie bronie. Możesz kolego powiedzieć na jakiej zasadzie jeździsz po całej Polsce? Przy okazji pracy czy to jest Twoja praca? Bo zarobków byś nie miał z tego także faktycznie sam bym w to nie uwierzył. Jechałbyś w uj km, żeby się dowiedzieć, że to szrot
    Ostatnio edytowane przez Powell ; 31-05-12 o 14:25

  11. #11
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie

    wcześniej BYŁA idealna obecnie :

    amortyzatory,końcowki,sprężyny w kiepskim stanie

    co do silnika : jednym słowem do remontu ... od A do Z

  12. #12
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Wystarczy Powell że da w Byłem widziałem, lub Sami oceńcie czy warto i po sprawie...Na Ostrzegam trzeba chyba coś więcej. Więc sam się ogarnij

  13. #13
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Ale z drugiej strony, zaraz zwalą się tu handlarzyny którzy nie dogadali się przy działkowaniu zarobku z igiełki i jeden drugiego będzie opluwał, wymyślając coraz leprze opowieści, a my (i co gorsza szukający porady) będą to SF czytać. Uważam że rynek samochodów w PL jest wystarczająco porypany, żeby wierzyć w opowieści bez dowodów. Ja np. nie daję nic w tych działach, właśnie dlatego że nie widzę sposobu udokumentowania swoich słów, byłem - widziałem, ale co z tego, skoro może się nie znam!

  14. #14
    Marcel ST
    Gość

    Domyślnie

    maxxpl : skoro się nie znasz lub nie jesteś pewien czy się znasz to najlpeiej NIC NIE PISZ.. bo zaprzeczasz sam sobie i obrażasz Mnie.. w takim razie teraz to Ty napisz i udowodnji,że
    pokłóciłem sie z kimś i dlatego go oczerniam.. bo chyba jak sam powiedziałeś NIE RZUCASZ SŁÓW NA WIATR (a przypuszczeniami to wiesz co możesz zrobić)

  15. #15
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Ale ja np wstawiłem audi, które miało dospawany przód kiedyś i sam je sprawdzałem i nie miałem dowódu. Ani jednego. Opierałem się na ogłoszeniu i tym co widziałem. Przecież też mogliście mi nie uwierzyć i powiedzieć, że wymyśliłem sobie, bo chce kogoś oczernić. Już nie chodzi mi o samego MarcelaST, bo w sumie ostrzega, ale troche masła maslanego leje, ale o te same żądanie dowodów.
    Handlarzyny to cwane bestyje. Kto wie czy ktoś wśród nas, kto ma dobrą opinię, nie jest handlarzem szrocików. Nigdy nic nie wiadomo. W CIA są szpiedzy ; )
    Może faktycznie Marcelu coś troszeczkę konkretniej. Coś o metodzie Twoich poszukiwań.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •