Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ford Fiesta 1.6 TDCi / Kaindorf / Austria

  1. #1
    venix
    Gość

    Domyślnie Ford Fiesta 1.6 TDCi / Kaindorf / Austria

    dla porównania

    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/s...09&tabNumber=2


    ta już jest w miarę możliwa

  2. #2
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Nie chce się wtrącać i robić offtopa...ale stary...chcesz dać ok 35tys zł za 3 letni samochód segemntu B z prawie 200tys na blacie? Nie obraź się ale to głupie. Dozbieraj, ewentualnie weź kredyt na reszte i kup nówke. Jest w czym wybierać, a jakoś szczególnie dużo $$ do jakiegoś fajnego nowego z segmentu B Ci nie brakuje.

  3. #3
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    nie żebym się czepiał, ale to chyba nie jest ogłoszenie krajowe:>

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Wszystko zależy czego oczekujesz - kiedyś widziałem fieste mk7 z 2009 w pełnej najbogatszej wersji miała tez pod 180 000 km i kosztowała podobnie. Zeby takową kupic nową musisz dać z 70 000 a to już czyni różnice. Zużycia nie widać było.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ona nowa kosztowała nawet koło 70 000zł tak w przeliczeniu, to nie ma co się dziwić że po 3 latach tyle ktoś chce, no ale za przebieg powinna być ciutke tańsza, natomiast nie wiemy za ile by ją oddał sprzedawca, bo wiadomo ta cena, to tylko jego sugestia, venix euro idzie do góry, nic na razie nie słyszy się żeby potaniało, a Ty szukasz auta za zachodzie, weż Ty się przejdz po salonach, gdzie mają używki pod salonem, pooglądaj popytaj, ewentualnie szukaj aut krajowych, lub popytaj importerów forowych czy moze mają coś, lub mieć będą. Taka moja sugestia. Pozdrawiam

  6. #6
    venix
    Gość

    Domyślnie

    tą fiestę pokazałem tylko dla porównania z tą którą zamieściłem wcześniej tamta 2011 rok i przebieg znikomy w Polsce, a ta 2009 i przebieg normalny ale za granicą
    nareszcie widzę różnicę w samochodach jakie są w Polsce ceny a jakie na Zachodzie.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    To nie chodzi o ceny a o jakość samochodu. Cena najczesciej jest odpowiednia do pojazdu.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •