Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: HANOMAG F20 1.7benz JEDYNY TAKI

  1. #1
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie HANOMAG F20 1.7benz JEDYNY TAKI

    Kochani,

    nie mogłem tego nie wrzucić na forum, no po prostu nie mogłem.

    Opis mnie zabił:

    http://otomoto.pl/inny-hanomag-f20-1...-T2566273.html
    cyt: "Samochód wymaga drobnych napraw blacharskich..."


    Tak przy okazji: w ogóle rynek camperów w Polsce to kolejny cud nad Wisłą, wszystkie idealne, przebiegi po 200tyś (wiadomo, kupujesz dom na kółkach żeby jeździć do kościoła) i ceny NIŻSZE niż takie same w wersji dostawczej, interesuję się takimi wozami bo chciałbym sobie kupić, niestety to co widzę mnie zabija.
    Ostatnio edytowane przez maxxpl ; 13-05-12 o 11:53

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jak na sprawnego technicznie klasyka to oferta interesująca. Wątpię, żeby ktoś to kupił, żeby jeździć na codzień... więc oferta raczej dla kolekcjonera.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz, ja wiem że to jest niespotykany klasyk, niemniej jednak opis jest (przynajmniej dla mnie) przezabawny.

  4. #4
    some1
    Gość

    Domyślnie

    On ma chyba 50'000 motogodzin, a nie kilometrów.

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Bo wymaga drobnych napraw blacharskich - a później zapewne pomalowania całości dla ładnego efektu. Trzeba trochę inaczej podchodzić do opisów auta ponad 40-letnich, bo może na upartego dałoby się tym jeździć tak jak jest. Niektóre 2x młodsze Ople są bardziej pordzewiałe...

    Co do przebiegu, to zadzwoń i zapytaj czy ma książkę serwisową... w końcu serwisowany w ASO był

    Myślę, że ASO Hanomag w Pacanowie, albo w Wąchocku będzie w stanie sprawdzić historię i podpiąć go pod komputer (np. Commodore 64)...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    @Dante, ten pojazd wygląda jak jeżdżąca (o ile) zgnilizna, ja wiem że w 40-to latku blacharka może być, delikatnie mówiąc słaba, niemniej jednak ta wymaga gruntownego remontu (pewnie z wymianą co najmniej 20-30% powierzchni). ASO Hanomag to chyba nie u nas. Swoją drogą czy to nie jest Mercedes 206 w wersji Hanomaga (pewnie trochę większej)? Jeździłem kiedyś takim Mercem (ale ja stary jestem), do Transita podejścia nie ma, ale jechał gdzie chciał.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Heh mojego taty znajomego syn to sprzedaje

  8. #8
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    To jedź i przeleć go miernikiem, czy przypadkiem nie składanych z 3

    @maxxpl: dla mnie to bardziej ciekawostka pod względem kolekcjonerskim niż jeżdżąca zgnilizna, ale jak kto woli... Wiadomo, że gdyby był w zadowalającym stanie, to cena też byłaby wyższa. Jeżeli ktoś się na to skusi, to podejrzewam, że za jakiś czas będzie wyglądał jak nówka.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  9. #9
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    że ciekawostka to na pewno, patrzę Merol, czytam Hanomag. Oby ktoś z sercem (i $) go kupił, samochód warty odrestaurowania, o wiele ciekawszy niż banalne T1 alias ogórek.


    I nie zrozumcie mnie źle, ja nie insynuuję iż sprzedawca ściemnia czy coś takiego, po prostu rozbawił mnie ten opis względem zdjęć.

    Swoją drogą widziałem go na alleszroto już przed zimą, nie ma amatorów jak moja działka budowlana za 60% ceny:/
    Ostatnio edytowane przez maxxpl ; 13-05-12 o 19:26

  10. #10
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    128
    Podziękowano Thanks Given 
    150
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    nic tylko kupić i od razu wrzucić do "Wheelers dealers", po kilku miesiącach cieszyć się idealnie odrestaurowanym autkiem

  11. #11
    Jaszczomp
    Gość

    Domyślnie

    lepiej do "pimp my ride", będzie 300 konna dyskoteka na 200 osób. Tak swoją drogą to ciekawe jak to jeździ z tym 1,7? 50 kucy?

  12. #12
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Mój stary miał kiedyś Barkasa, silnik od Wartburga (900 cm3 43 KM albo 992 cm3 46 KM). Jechaliśmy kiedyś z Kątów Rybackich do Gdańska w 8 osób, to był dopiero szał

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    co on tam ma lubryfikator kolo skrzyni

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -maxxpl- .....to ju se ne wróci ........ 126p śmigały całymi rodzinami do Bułgarii obładowane jak wielbłądy + przyczepka
    W takim Barkasie to pewnie pod górkę kilka osób musiało wysiadać jedni lecieli na tył aby mu pomóc we wspinaczce a dwie osoby na przód aby mu zasłonić reflektorki by wzniesienia nie widział

    Co do konkretnego tematu ....auto dla hobbysty ...lub zamiast przyczepy na działkę .

    Tytan - to jest zapewne najskuteczniejsza pompka paliwowa jaką kiedykolwiek wymyślono przy gażnikowcach
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    @Andrebar

    Mieliśmy kiedyś takiego transita (pierwsze roczniki "noska" 1987r.) który miał z przodu pióra, w połączeniu z rozwalonymi zwrotnicami (kto miał części ten szczęśliwy) śmigał po koleinach gdzie chciał (pamiętam jak dzisiaj, ja kierownica w lewo - on w prawo). To była przygoda na miarę pradawnych legend, przynajmniej nikt za kierownicą nie zasypiał

    Teraz włączą 16to strefową klimę, tysiąc systemów, NAVI, DVD i kto wie co jeszcze, i nie wiedzą nawet że z domu wyszli.... a za oknem świat niezauważony zostaje w tyle.

    PS. dzisiaj jeden 126p tarasował mi drogę do pracy, Boszzz jakie to wolne i jak się rozpędza

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •