Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Saab 9-5 Aero Iława

  1. #1
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Saab 9-5 Aero Iława

    Handlarz nie wspomina o pozoastałych wadach a za to cena powedrowala sporo do gory

    http://allegro.pl/saab-9-5-aero-230k...294004242.html

    http://otomoto.pl/saab-9-5-aero-230k...C16041837.html
    Ostatnio edytowane przez ytrewq4321 ; 07-11-10 o 19:00

  2. #2
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    To też norma że coś co jest niewygodne już w następnym ogłoszeniu znika,,,
    I te baję..że nie będzie zarabiał na autohandlu , że kupujący będzie wiedział co kupi i co jest do zrobienia..że to poprzedni właściciel źle polakierował..
    I pisze tak "spec" od Saabów :
    http://archiwumallegro.pl/saab_95_ko...133756500.html
    http://webcache.googleusercontent.co...l&client=opera

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Numer rejestracyjny: GKAGE93, GKA GE93

    SAAB 9-5 AERO, 230 KM

    Mam do sprzedania mojego Saaba 9-5, którego posiadam od 2007 roku. Aero to sportowa wersja Saaba 9-5, na utwardzonym zawieszeniu i 17calowych felgach, o charakterystyce przyprawiającej o rozpacz wielu ulicznych "ścigantów" w BMW, AUDI czy tuningowanych, sportowych potworkach. Przyspieszenie do "setki" zajmuje 6,9 sek, a moment obrotowy 350 NM już przy 1900 obr/min wbija w fotel przy przyspieszaniu. To wszystko w sumie niewielkim kosztem paliwowym, ponieważ nawet przy najlepszych chęciach nie udało mi się przekroczyć maksymalnego spalania na poziomie 12L/100km. Ponadto wszystkie te uciechy oferuje nam wygodne, rodzinne i komfortowe auto, z zewnątrz zupełnie nie zdradzające mocy, którą kryje pod maską. Samochód sprzedaję na sportowych oponach TOYO PXT1R 225/45/R17, w doskonałym stanie, kupionych w lipcu zeszłego roku, w cenie 470 zł/szt.

    Czas jednak rozstać się z Saabem. Moje auto ma już 10 lat, więc siłą rzeczy nazbierało się nieco usterek, w których naprawę nie mam serca inwestować pieniędzy. Pozostawiam to nowemu właścicielowi, który dzięki temu będzie przynajmniej świadom tego, co zrobił w samochodzie, zamiast kupować odpicowany najniższym kosztem egzemplarz po cenie solidnie wyremontowanego auta. Lista rzeczy do zrobienia to:
    - lakierowanie całości - samochód wygląda jak na zdjęciu, jednak po przyjrzeniu się z bliska widać gdzieniegdzie drobne bąbelki wynikające najprawdopodobniej z niedbałego lakierowania przez poprzedniego właściciela.
    - drobne aczkolwiek upierdliwe usterki, typowe jednak dla aut w tym wieku: rozregulowany czujnik położenia wycieraczek (wycieraczki działają tylko w trybie ciągłym, w trybie przerywanym zatrzymują się, gdzie chcą), dziurka po kamieniu, średnica ok. 2mm, w kloszu lewej lampy (chociaż jeżdżę już z nią od roku, lampa działa), nie zawsze działająca elektryczna regulacja lusterek (prawdopodobnie jakiś brak łączenia na przewodach) oraz nie działające oświetlenie bagażnika - usterka również charakterystyczna dla Saabów, jak i zanikające piksele na wyświetlaczu komputera komputerowego, chociaż w moim przypadku i tak tragedii nie ma, wyświetlacz jest czytelny.


    Dokładniejsze zdjęcia mogę przesłać zainteresowanym na maila. Z powyższej listy wynika niska cena wyjściowa, chcę sprzedać mój samochód, a nie zarabiać na "autohandlu". Łatwo jednak podliczyć koszty finalne: do ceny zakupu 9500 zł doliczając wizytę u lakiernika, która będzie kosztowała ok. 3000 tys. (lakierowanie 300zł/element) oraz elektryka, który usunie dolegliwości elektryczne za 1000 zł licząc w najdroższej wersji. Tym samym za cenę 13,5 - 14 tys. nowy właściciel wejdzie w posiadanie auta, o którym będzie przynajmniej wiedział, co i jak naprawił.

    Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 0509-33-22-01, lub e-mail: [email protected]
    Saab 9-5 AERO ~ 230KM ~ OKAZJA~ZOBACZ

    Cena (brutto):
    13 900 PLN / 3 547 EUR

    Kategoria:
    Sedan / Limuzyna

    Informacje:
    Rok produkcji: 2000, 179 550 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 230 KM (169 kW), Pojemność skokowa: 2290 cm³, benzyna, srebrny-metallic, Liczba drzwi: 4/5, Kraj pochodzenia: Francja, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.

    Dodatkowe wyposażenie:
    ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat, światła przeciwmgłowe, kierownica wielofunkcyjna

    Opis pojazdu:
    Saab 9-5 AERO 230KM, utwardzone zawieszenie, lepsze hamulce no i te osiągi: 6,9s do 100km/h, 350nm od 1900obr/min. Zużycie paliwa od 8 do 14l.
    Nagłośnienie 9.1 Harman/Kardon
    Auto jak na swój wiek bardzo ładne, wszystko chodzi bez zarzutów, serwisowane na bierząco, nie wymaga wkładu finansowego.
    Wyposażone w wentylowane skórzane fotele.
    Cena jest tak atrakcyjna gdyż auto powinno byc polakierowane, wizualnie troche razi w oczy, choć oszczedniejsi mogą tak jeździc.
    Saaba sprzedaje na oryginalnych trójkątnych felgach ale 16", siedemnastki z prawie nowymi sportowymi oponami TOYO, widoczne na fotkach wymagają dopłaty.
    Szczegółowe informacje 500-699-111
    1294004242.jpg1294004242_6.jpg1294004242_5.jpg1294004242_4.jpg1294004242_3.jpg1294004242_2.jpg1294004242_1.jpg1294004242_7.jpg
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Może pozostałe rzeczy usunął we własnym zakresie (czyli bezkosztowo), lakierować nie będzie bo to są już koszty dość spore. A że kupił taniej i chce sprzedać drożej to jest to chyba podstawa wolnego rynku i handlu? Albo się nie znam...
    Temat wg mnie do kosza.

  5. #5
    Gorzko
    Gość

    Domyślnie

    Także zgadzam się z Krisem te pozostałe usterki nie były na tyle poważne by nie można było ich usunąc we własnym zakresie i z dostepnych cześci, samochodu obecny sprzedawca nie lakierował i pisze że do lakierowania wiec ja też nie widze tu wiekszego przekretu.

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A czemu do kosza? chyba warto nadmienić pewne wady które posiadało auto żeby potencjalny nabywca wiedział o co pytać
    Dodam jeszcze ze nikt nie wspomina o kicie odmy kiedy zostal zmieniony i czy.. ,ta rdza to bardziej popoularna byla w Saabie 9000 wiec auto na 100% mialo jakies przygody

    Dzieki Roadkiller za ładne ubranie teamtu

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    Dzieki Roadkiller za ładne ubranie teamtu
    Nie ma za co

  8. #8
    Valkiria
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    To też norma że coś co jest niewygodne już w następnym ogłoszeniu znika,,,
    I te baję..że nie będzie zarabiał na autohandlu , że kupujący będzie wiedział co kupi i co jest do zrobienia..że to poprzedni właściciel źle polakierował..
    I pisze tak "spec" od Saabów :
    http://archiwumallegro.pl/saab_95_ko...133756500.html
    http://webcache.googleusercontent.co...l&client=opera
    Sherlock, mam prośbę - mógłbyś napisać, co było w tym drugim linku, bo u mnie się już nie otwiera? Ten sam saab 9-5 tylko "przed liftingiem"?

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Valkiria to była pamięć podręczna. Niestety ogłoszenia ze szrotomoto się w niej nie zapisują

  10. #10
    Valkiria
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie. Pytam, bo na tym pierwszym z alle jest 2.0t a z tytułu oferty drugiego linku wyłania się uszkodzony 2.3t...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •